REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 października 2019, 11:23

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Kursy i szkolenia pomagają w zdobyciu nowych umiejętności lub udoskonaleniu tych, które już są. Wiedzą o tym także pracodawcy, dlatego coraz częściej to firmy – na swój koszt – wysyłają swoich pracowników na warsztaty, których tematyka pokrywa się z realizowanymi przez pracowników zadaniami. Czasami jednak ciężko znaleźć szkolenie, które w pełni będzie odpowiadać potrzebom danej firmy. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji będzie skorzystanie ze szkolenia in company, czyli takiego, które jest realizowane w ścisłej współpracy z przedsiębiorstwem.

  Kursy i szkolenia: Warszawa to centrum szkoleniowe kraju

  Nie da się ukryć, że najwięcej szkoleń w kraju odbywa się właśnie w Warszawie, co jest zresztą ściśle związane z liczbą firm, które funkcjonują w stolicy. Mimo szerokiej oferty wielu ośrodków szkoleniowych zdarza się jednak, że przedsiębiorca nie może znaleźć kursu, który w pełni odpowiadałby potrzebom jego pracowników. W takiej sytuacji warto rozważyć zakup szkolenia in company, czyli takiego, którego program, termin i miejsce są ustalane we współpracy z firmą. Taką ofertą może się pochwalić m.in. Wyższa Szkoła Bankowa w Warszawie w ramach „Programu Firma” (więcej można o nim przeczytać na stronie https://www.wsb.pl/wspolpraca-z-biznesem/studia-i-szkolenia-na-zamowienie). Co istotne, współpraca między uczelnią a przedsiębiorstwem może dotyczyć również programu studiów. Dzięki temu oferta jest dopasowana do potrzeb firmy i jej pracowników, a w programie zostaną umieszczone przedmioty i kwestie, które są priorytetowe z punktu widzenia zadań realizowanych w danym przedsiębiorstwie.

  Szkolenia in company: na czym to konkretnie polega?

  Na co dokładnie ma wpływ przedsiębiorca, który decyduje się na opłacenie szkolenia in company dla swoich pracowników? Oprócz programu kursu – także na jego termin oraz miejsce, w którym ma się odbyć. Cena jest negocjowana indywidualnie dla każdej firmy, w zależności od wariantów szkolenia, na jakie się zdecydowała. Każdy uczestnik dostaje po zakończeniu kursu imienny certyfikat potwierdzający ukończenie warsztatów. O specyfice szkoleń in company oraz kursach prowadzonych przez WSB można przeczytać więcej na stronie https://www.wsb.pl/warszawa/studia-i-szkolenia/szkolenia-i-kursy/oferta-dla-firm.

  Artykuł załadowany: 0.3081 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020