REKLAMAA1-DAGRASSO--14-08----13-11-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 lutego 2020, 14:38

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (pixabay.com)

  Skandynawski styl podbił serca Polaków. Docenili go zarówno mieszkańcy niewielkich lokalów w blokach, jak i nowoczesnych domów jednorodzinnych. Wnętrza scandi są pełne ciepła, a ich jasna kolorystyka prezentuje się stylowo i pozwala zapomnieć o ponurych barwach z czasów PRL-u. Gdzie szukać atrakcyjnych materiałów wykończeniowych, mebli i dodatków w stylu skandynawskim? Sprawdź, jaką ofertę prezentuje centrum wyposażenia wnętrz Bartycka 24.

  Styl skandynawski jest jednym z najciekawszych, jeżeli chodzi o współczesne trendy w aranżacji wnętrz. Dzięki niemu pomieszczenia wydają się większe, przestronniejsze i znacznie jaśniejsze, nawet gdy ich okna wychodzą na stronę północną lub wschodnią. Jeżeli zastanawiasz się, jak urządzić swoje mieszkanie, sprawdź, jakie meble i materiały wykończeniowe znajdziesz w centrum wyposażenia wnętrz Bartycka.

  Wnętrza pełne światła

  W Skandynawii brakuje światła słonecznego, dlatego wnętrza urządzone w stylu inspirowanym aranżacjami z północy Europy, są pełne dodatkowych źródeł światła. Wybierając ofertę https://www.bartycka24.pl/, można szybko znaleźć zarówno główne oświetlenie w postaci żyrandola, jak i efektowne listwy LED, plafony, kinkiety i stojące lampy, a nawet efektowne wysokie świece. Bartycka oświetlenie oferuje w wielu modelach, kolorach i wielkościach, dlatego łatwo dopasować dostępne tam lampy do charakteru i przeznaczenia pomieszczenia.

  Jasne kolory i barwy ziemi

  W skandynawskim stylu dominują jasne kolory, które harmonijnie łączą się z barwami ziemi. Dzięki nim wnętrze nabiera przytulności bez względu na swój rozmiar i przeznaczenie. W centrum wyposażenia wnętrz Bartycka płytki, panele i różne materiały wykończeniowe na ściany oraz podłogi są dostępne właśnie w tych barwach. Ciepłe i jasne kolory optycznie powiększają nawet najmniejsze pomieszczenia, dlatego znakomicie sprawdzają się w łazienkach. Szczególnie dobrze w połączeniu z nimi wygląda Bartycka armatura.

  Styl skandynawski wciąż w modzie

  Styl skandynawski jest modny w Polsce już od kilku lat, a jego świetność jeszcze długo nie będzie mieć końca. Wystarczy spojrzeć na współczesne trendy w aranżacji wnętrz, by przekonać się, że styl scandi to strzał w dziesiątkę zarówno w nowym budownictwie i mikroapartamentach, jak i w przedwojennych kamienicach i loftach. Dzięki temu skandynawskie meble i dodatki są uniwersalne, co daje im znaczną przewagę nad innymi typami wyposażenia oraz stylami w aranżacji wnętrz.

  Artykuł załadowany: 0.2152 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-09—-30-09-2020