REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 kwietnia 2019, 14:06

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Gdy przychodzi dla wielu najpiękniejsza pora roku, zaczynamy zastanawiać się jakie nowe postanowienia wprowadzić w życie. Kiedy już zakończyliśmy renowację czy upiększanie naszych wnętrz. Przychodzi ten czas, kiedy rzeczy, które posiadamy w szafach i szafkach przestają się w nich mieścić. Nie ma lepszego okresu na pozbycie się niechcianych przedmiotów niż wiosna! Blogi o urządzaniu wnętrz proponują wiele rozwiązań ułatwiających rozpoczęcie tych działań, jednak, które wybrać aby nasza segregacja stała się efektywna?

  Pierwszy krok do porządku

  Każda nawet najlepsza aranżacja potrzebuje uporządkowania, dlatego warto idąc za radą blogów o urządzaniu domu, zacząć od ogarnięcia przestrzeni. Wiosną chcemy aby każde pomieszczenie odpowiadało temu co dzieje się za oknem. Świeże kwiaty i bogactwo kolorów w oryginalnych Wielkanocnych tekstyliach, nadadzą twojemu wnętrzu oryginalnego twórczego charakteru. Należy jednak pamiętać, że żadna dekoracja nie będzie w pełni doceniona, kiedy wnętrze będzie posiadało niepotrzebne elementy. Wszystkie te przedmioty należy umieścić w wolnej przestrzeni do przechowywania. Często jednak cierpimy na brak takiego miejsca. W takim wypadku, należy wyjąć wszystko co do tej pory zajmowało nasze szafy. Ocenić ilość miejsca i pogrupować ubrania lub tekstylia na grupy, tak aby każda półka odpowiadała jednej kategorii. Dzięki takiemu zabiegowi łatwiej będzie nam zmieniać dekoracje naszego wnętrza tak aby odpowiadało wybranej porze roku.

  Garderoba na medal

  Największą  zmorą wszystkich domów jest garderoba, która przez codzienne wyciąganie i wkładanie ubrań często jest najcięższym do utrzymania w porządku miejscem. Na blogach wnętrzarskich znajdziemy listę informacji na temat tego jak poradzić sobie z bałaganem, wystarczy jednak proste rozwiązanie, dzięki, któremu problem nie będzie już dłużej aktualny. Pierwszym krokiem jest stanowcza segregacja ubrań i pozbycie się tych, które na pewno nie będą noszone. Zajmują one wartościowe miejsce innych przedmiotów, będących przeszkodą do osiągnięcia idealnej aranżacji. Gdy garderoba zostanie posegregowana, wystarczy podzielić szafę na strefy. Tematycznie układając osobno spodnie, spódnice, topy oraz okrycia wierzchnie. Ten sposób pozwoli na szybsza lokalizację wybranej części ubioru i efektywniejszy dobór stroju na różne okazje. Aby poradzić sobie z mniejszymi częściami garderoby warto zakupić kosze lub organizery, które sprawią, że szafa stanie się bardziej pojemna.

  Podsumowanie

  Musimy pamiętać, że gdy nasza inwencja twórcza kończy się, możemy zawsze posiłkować się wiedzą doświadczonych autorów blogów o urządzaniu mieszkania. Znajdziemy tam dużo przydatnych wskazówek jak stworzyć piękne dekoracje, jak aranżować i zmieniać wnętrza. Wszystkie triki nie zdadzą się jednak na nic jeśli nie będziemy utrzymywać porządku na bieżąco. Nie odkładając ubrań na miejsce, nawet najbardziej nowoczesne wieszaki nie pomogą  w zorganizowaniu przestrzeni, w której żyjemy.

  Artykuł załadowany: 0.2055 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-06----30-06-2020