REKLAMAA1-TrzejMuszkieterowie(12)-od-28-12-2017-do-07-02-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  REKLAMA

  Nowoczesna toaleta przy placu zabaw na Olkówku wciąż nie działa, bo... nie ma prądu. W wersji "unplugged" może pozostać jeszcze nawet 18 miesięcy! Napięcia nie brakuje za to wśród mieszkańców, którzy liczyli, że z  super WC będzie można skorzystać już wiosną.

  Toaleta w sąsiedztwie placu zabaw z popularnymi dinozaurami, stawiana w ramach budżetu partycypacyjnego, pojawiła się w grudniu ubiegłego roku. Do tej pory jest jednak ogrodzona i choć jest już coraz cieplej nie spełnia swojej roli.

  - Mam nadzieję, że w końcu zostanie oddana do użytku. To trwa już zdecydowanie za długo, nie rozumiem, co zajmuje tak dużo czasu - skarży się Anna, mama, która często odwiedza plac zabaw na Olkówku.

  Jak tłumaczy dzielnica, nowoczesny przybytek wymaga podłączenia do systemu kanalizacyjnego i wodociągowego. Nie to jednak stanowi problem. Zwłoka spowodowana jest... brakiem prądu.

  - Czekamy na podłączenie przyłącza przez Innogy Polska i rozpoczęcie dostaw prądu. Urząd dzielnicy podejmuje działania, by stało się to jak najszybciej - mówi Jakub Fiałek z ratusza.

  Innogy Stoen Operator twierdzi, że opóźnienie spowodowane jest tym, że ratusz nie zaakceptował lipcowej wersji umowy. Druga propozycja (z listopada) została przyjęta - podpisana umowa trafiła do Innogy 28 kwietnia.

  - Teraz czeka nas sporządzenie dokumentacji technicznej. To może potrwać maksymalnie 6 miesięcy. Później okaże się, ile czasu trzeba na podłączenie prądu. Mamy 18 miesięcy na zamknięcie sprawy. Nie oznacza to jednak, że potrwa to tyle - wyjaśnia Jakub Zajdel, rzecznik prasowy Innogy Stoen Operator.

  Historia na Ursynowie lubi się powtarzać. Przed wyborami samorządowymi w 2014 roku ówczesny burmistrz Piotr Guział postawił światła na skrzyżowaniu Wąwozowej i Zaruby. Słupy przez parę tygodni także były "unplugged". Gdy opisaliśmy sprawę urząd podłączył sygnalizację do akumulatorów.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  5Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Bolesław 5 8 miesięcy temu

   https://www.youtube.com/edit?o... jakie wc taka Karczunkowska

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Matka 4 8 miesięcy temuocena: 100% 

   Nie dziwi nic............

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Lolek 3 8 miesięcy temuocena: 75% 

   Czym oni się w tym urzędzie Roberta Kempy komunikują ze światem zewnętrznym? Alfabetem Morse'a? W lipcu pierwsza wersja umowy. W listopadzie druga wersja umowy, odesłana do innnogy w kwietniu... Przecież to są w miarę standardowe umowy do załatwienia góra w tydzień w normalnym świecie bez partyjnego nominanta jako lidera. Czy leci z nami pilot?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Szu 2 8 miesięcy temuocena: 100% 

   Taka sama toaleta stoi od miesięcy obok placu zabaw przy ul. Telekiego. Czy tam rownież chodzi o prąd? Czy nie szkoda tych toalet, żeby stały tak długo i niszczały?

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Radek 1 8 miesięcy temuocena: 100% 

   Na Telekiego to samo.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1216 sekundy
  REKLAMA