REKLAMAA1 TEFAL 18.03.2021 - 17.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Sushi Nugat, ul. Wąwozowa 6)

  Wielbiciele kuchni azjatyckiej właśnie zyskali swoje nowe miejsce na Ursynowie! Można tam dostać składniki do smacznych dań kuchni japońskiej, koreańskiej czy chińskiej. Wystarczy zamówić i sushi spod naszych rąk wyjdzie tak dobre, jak od sushi mastera.

  Działająca od 6 lat, renomowana ursynowska restauracja Sushi Nugat uruchomiła właśnie jedyny w swoim rodzaju sklep internetowy. Na stronie SklepAzjatycki.pl znajdziemy wszystkie składniki i produkty niezbędne do przygotowania naszych ulubionych dań tej egzotycznej kuchni.

  - Wielu naszych klientów pytało czy mogą odkupić od nas składniki, bo właśnie przygotowują jakieś danie azjatyckie i nie mogą nigdzie znaleźć danego składnika. I tak się zaczęło - mówi właściciel znanej na Ursynowie suszarni.

  Od ryżu, przez przyprawy, po owoce morza

  Na SklepAzjatycki.pl dostaniemy m.in. gotowy, ugotowany ryż do sushi. Odpowiednie przygotowanie tego składnika to nie lada wyczyn! I wie o tym każdy, kto próbował robić sushi w domu. Zakup świeżo gotowanego przez sushi mastera ryżu to gwarancja udanego sushi. W ofercie są też oryginalne, sprowadzane z Japonii, np. mąki do tempury, Kanpyo - czyli tykwa marynowana, papier sojowy do sushi czy wasabi, imbir i rzodkiew marynowana. Czyli składniki używane przez zawodowców.

  Potrzebne łosoś na nigiri, świeży tuńczyk albo krewetki? To zaskakujące, ale Sklep Azjatycki to wszystko ma w swojej stałej ofercie - świeże i do odbioru tylko w Sushi Nugat.

  Z nowego sklepu internetowego dla wielbicieli kuchni azjatyckiej zadowoleni będą również smakosze Ramen, zupy PHO czy Pad Thai. To w sklepie SklepAzjatycki.pl znajdziemy pasty, przyprawy oraz warzywa i owoce, które są podstawą dobrego dania koreańskiego lub japońskiego. A świetnym uzupełnieniem jest bogaty wybór oryginalnych zielonych herbat.

  Gwarancja świeżości

  - Działamy tylko lokalnie - na Ursynowie. Nie wysyłamy paczek kurierem. Zasady są takie, że klient składa zamówienie danego dnia, a następnego odbiera je w godzinach pracy restauracji. Płatność jest pobierana przy odbiorze gotówką lub kartą - opowiada właściciel Sushi Nugat.

  Jeśli ktoś nie czuje się na siłach, by ugotować coś na modłę zazjatycką w swoim domu, świetną opcją jest zamówienie dan z suszarni Sushi Nuga przy Wąwozowej. Mimo pandemii resturacja działa nadal - w opcji na wynos.

  Zamówienie z dostawą na Ursynowie są przyjmowane pod nr tel. 792 742 465 oraz 792 742 386. Restauracja jest czynna od 12:00 do 20:30. Ulica Wąwozowa 6 - warto zapamiętać ten jedyny w swoim rodzaju azjatycki adres na mapie Ursynowa!

  (materiał partnera)

  Artykuł załadowany: 0.2514 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021