REKLAMAA1-FortSłużew-17-06----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 grudnia 2013, 22:23 komentarzy 1

  Redakcja haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Gwiazdy na urzędzie

  Gwiazdy na urzędzie (SK)

  Świąteczna iluminacja wzdłuż al. KEN już prawie gotowa - firma wynajęta przez władze dzielnicy zabrała się więc za instalowanie iluminacji na samym urzędzie. Efekt jest fantastyczny.

  Świecące duże gwiazdy zawieszone na elewacji budynku przy KEN 61, z pewnością zrobią na ursynowianach wrażenie. Może nawet większe niż skromne świecidełka w pozostałej części dzielnicy.

  W niedzielę na miejscu instalacji zastaliśmy podnośnik hydrauliczny i kilku monterów, którzy zmagali się z ogromnymi konstrukcjami, które mają zapewne ok. 2,5 metra średnicy. Takie gwiazdki zawisły na szczycie elewacji urzędu - będą widoczne ze wszystkich stron.

  Swoją drogą ciekawe kiedy na budynek dzielnicy wróci neon, który zniknął stamtąd w październiku? Jak wyjaśniało nam wtedy biuro prasowe dzielnicy - neon przechodzi konserwację, został zdjęty ze względów bezpieczeństwa. W każdej chwili mógł się urwać i spaść na ziemię. Plan przewiduje, że wróci do końca roku. I miejmy nadzieję, że rzeczywiście tak się stanie, bo urząd bez swojego neonu wygląda nieswojo.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~rychulec 1 ponad rok temu

   Tak to jest : krytykuje się innych za zalanie tunelu, za powódź na trasie itp. a samemu się nie widzi swoich błędów. Najlepszym przykładem ten nieszczęsny neon.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2362 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO