REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2021 - 31.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 października 2021, 12:10

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Dekoracje tworzą wyjątkowy klimat nawet w najprostszym i najbardziej minimalistycznym wnętrzu. Warto ozdabiać dom, a nawet pójść o krok dalej w aranżacji wigilijnego stołu. W jaki sposób? Przy pomocy świątecznych pokrowców na krzesła. Bez wątpienia doceni to każdy gość!

  Świąteczne pokrowce na krzesła – wyjątkowa i magiczna ozdoba

  W grudniu w centralnym miejscu wielu polskich – i nie tylko – domów staje choinka. Pięknie udekorowane drzewko z mnóstwem światełek, bombek i różnego rodzaju ozdób niewątpliwie cieszy oczy. Nie jest to natomiast jedyna dekoracja, na jaką się decydujemy. Dużą rolę przykładamy również do aranżacji stołu wigilijnego – elegancki obrus, piękna zastawa, serwetki, świeczniki oraz gałązki świerku bądź stroiki to tylko niektóre elementy, sprawiające, że kolacja nabiera wyjątkowego charakteru.

  Warto też pójść o krok dalej i przyozdobić krzesła. Nie bez przyczyny trik ten jest wykorzystywany na weselach oraz innych uroczystościach. Pokrowce na krzesła świąteczne idealnie dopełnią bożonarodzeniową aranżację nie tylko samego stołu, ale i całego pomieszczenia. Sprawią ponadto, że wszystko będzie przemyślane i spójne wizualnie. Można kupić je pojedynczo bądź w zestawie nawet dziesięciu sztuk i wykorzystać także na pozostałych krzesłach – w kuchni, korytarzu czy pokoju dziecka.

  Mikołajowe czapki i nie tylko – rodzaje pokrowców świątecznych na krzesła

  Najpopularniejsze pośród wszystkich pokrowców świątecznych na krzesła są zdecydowanie czapki św. Mikołaja – z charakterystycznym białym pomponem i zazwyczaj w intensywnym czerwonym kolorze. Jeśli zaś preferujemy bardziej stonowane odcienie, wówczas możemy postawić na szarość, która nie będzie aż tak mocno rzucała się w oczy i zyskamy tym samym delikatniejszy efekt. Ponadto świąteczne pokrowce na krzesła mogą być jednolite lub we wzory przedstawiające św. Mikołaja, choinkę, bałwana, skrzata, renifera bądź śnieżynkę. Za każdym razem zrobią one tak samo duże wrażenie na gościach.

  Pokrowce na krzesła świąteczne są zazwyczaj uniwersalne i pasują na większość oparć. Kupując je w sklepie internetowym, zawsze mamy wypisane wymiary, więc szybko sprawdzimy, czy zmieszczą się także w naszym przypadku. Co więcej, to nie jest jednorazowa ozdoba, lecz na lata – nic przecież nie stoi na przeszkodzie, by ozdabiać nimi oparcia każdego roku. Do kompletu możemy jeszcze zakupić pokrowce na sztućce oraz pokrowce na butelkę.

  Funkcjonalność, czyli co jeszcze daje zakładanie pokrowców na krzesła?

  Nie jest tajemnicą, że świąteczne pokrowce na krzesła mają przede wszystkim pięknie wyglądać, ozdabiać nasze wnętrze, nadając magicznego charakteru. To jednak nie wszystko. Pokrowce na krzesła są również praktyczne, gdyż świetnie chronią oparcia przed ewentualnymi zabrudzeniami czy niechcianymi zarysowaniami, na przykład od torebki. Są wręcz idealne, gdy mamy jasną tapicerkę. Ponadto możemy wykorzystać je także, gdy nasze krzesła nie prezentują się najlepiej, są nieco zużyte i chcemy w związku z tym zakryć pewne ubytki. W ten sposób zyskujemy podwójnie – mamy funkcjonalną dekorację bożonarodzeniową.

  Pokrowce świąteczne na krzesła umożliwiają błyskawiczną metamorfozę każdego wnętrza i to bez wprowadzania drastycznych czy kosztownych zmian. Dzięki nim jeszcze bardziej poczujemy bożonarodzeniowy klimat. To od nas zależy, czy zaszalejemy z kolorem, czy będziemy trzymać się stonowanej szarości. Bez względu na to, jaki rodzaj pokrowców na krzesła wybierzemy, niezapomniany efekt jest murowany!

  Artykuł załadowany: 0.3326 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.11.2021 - 31.01.2022