REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  Trwa wielkanocna gorączka zakupowa. Czas na zapełnienie koszyczków i koszyków mamy do soboty do godz. 13:00. Sprawdźcie w jakich godzinach będą czynne sklepy na Ursynowie dziś, jutro i po świętach.

  W większości sklepów od środy można zaobserwować wzmożony ruch, dlatego w czwartek i piątek większość z nich będzie pracowała w normalnych albo wydłużonych godzinach, a w Wielką Sobotę do 13:00. W same święta – wszystkie duże sklepy będą zamknięte.

  Największe supermarkety na Ursynowie tuż przed świętami będą pracowały do późna. Auchan Ursynów będzie otwarte w czwartek i piątek w godz. 08:00-22:00, w sobotę 07:00-13:00, w niedzielę i w poniedziałek zamknięte, a we wtorek i środę w godz. 08:00-22:00.

  Także E. Leclerc w czwartek i piątek będzie otwarty do rana do nocy, czyli od godz. 7:00 do 22:00, w sobotę w godz. 7:00-13:00, a w niedzielę i poniedziałek będzie nieczynny.

  Tesco na Kabatach w piątek będzie pracowało w standardowych godzinach otwarcia (czyli całą dobę), w sobotę do godz. 13:00, w niedzielę i poniedziałek będzie zamknięte, a we wtorek czynne od 6:00.

  Sklepy sieci Biedronka w przedświąteczny piątek będą czynne w swoich standardowych godzinach, czyli w większości przypadków do godz. 22:00, w sobotę będą otwarte do godz. 13:00, a w dni świąteczne będą nieczynne.

  Markety Lidl w czwartek i piątek będą otwarte w standardowych godzinach, w Wielką Sobotę do godz. 12:30, w niedzielę i poniedziałek – zamknięte.

  W sieci Żabka decyzję o otwarciu sklepów podejmą sami franczyzobiorcy, informacje o godzinach otwarcia będą dostępne w poszczególnych placówkach. A gdy przytrafi nam się w święta jakaś "sytuacja awaryjna", zawsze możemy ratować się zakupami na stacji benzynowej.

  W czasie świąt, rozrywki dostarczą mieszkańcom ursynowskie kawiarnie i restauracje, z których wiele będzie czynnych w drugi dzień świąt. Przez cały okres przedświąteczny i świąteczny będzie otwarte Multikino przy al. KEN.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 11
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.408 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020