REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.04.2021 - 30.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Jarmark czas zacząć!

  Jarmark czas zacząć! (AKO)

  Ruszył doroczny Jarmark Świąteczny na Ursynowie! Stragany ze świeżymi wędlinami, pachnącymi wypiekami, ozdobami i upominkami świątecznymi tradycyjnie stanęły na placu przed kościołem Wniebowstąpienia Pańskiego, w Parku im. Jana Pawła II.

  Mimo niesprzyjającej pogody mieszkańcy Ursynowa nie zawiedli i tłumnie pojawili się na zorganizowanym przez urząd dzielnicy Jarmarku Świątecznym. Na odwiedzających czekały tradycyjnie chleby, prawdziwe miody, regionalne alkohole i kolorowe kramy z choinkowymi ozdobami.

  Atrakcją Jarmarku okazały się bożonarodzeniowe występy najmłodszych. Na świątecznej scenie możemy podziwiać dzieci z ursynowskich szkół w uroczystym repertuarze kolęd i pastorałek.

  O 16:00 miało odbyć się uroczyste zapalenie światełek na bożonarodzeniowej choince. Urząd dzielnicy na iluminację się spóźnił każąc na  siebie czekać zniecierpliwionym dzieciom i ich zmarzniętym rodzicom - Nie chodzi o mnie tylko o dzieci, cały dzień czekały, a tu nawet nikt nie powie dlaczego się opóźnia - komentuje Pani Ania z Kabat.

  15 minut po czasie, ale z sukcesem Piotr Machaj - zastępca burmistrza Ursynowa - ku uciesze najmłodszych, rozświetlił drzewko.

  Jarmark Świąteczny trwa codziennie do 22 grudnia.

  TUTAJ HARMONOGRAM IMPREZY

  OTO NASZA FOTORELACJA Z JARMARKU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4385 sekundy
  REKLAMAA2 Dzieci Puszczy 01.04.2021 - 30.04.2021