REKLAMAA1-BRICOMAN-od-01-02-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (BD)

  REKLAMA

  O tym jak ważne są światła przy bazarku „Na Dołku”, uświadamiamy sobie, kiedy przestają działać. W poniedziałek rano znowu zostały wyłączone, co zdenerwowało mieszkańców. - Nikt nas nie chce przepuszczać – narzekają piesi.

  Awaria świateł na skrzyżowaniu alei KEN przy pętli autobusowej Natolin Płn. zdenerwowała mieszkańców. Samochody długo czekały na swoją kolej, aby wyjechać z podporządkowanej Płaskowickiej, a piesi byli ignorowani przez kierowców. 

  Kierowcy i piesi zdenerwowani

  - Te światła niestety często się psują. Dzisiaj znowu czekałem pięć minut, by przejść przez skrzyżowanie – narzeka mieszkaniec Michał.

  - Problemem jest także słaba widoczność aut zza płotu budowy. Kiedy światła nie działają, samochody wyjeżdżają rozpędzone i trzeba zachować szczególną ostrożność – zauważa Dorota.

  Cała sytuacja zdenerwowała też kierowców autobusów, którzy zobowiązani są rozkładami jazdy.

  - Już na początku złapałem duże opóźnienie. Jak mam jeździć punktualnie, skoro już za pętlą jestem na minusie – pyta retorycznie kierowca autobusu linii 195, którego spotkamy pętli.

  Awarie nie tak często

  Z tezą, że światła często się psują nie zgadza się to Mateusz Witczyński z firmy Astaldi, która zajmuje się sygnalizacją. - Nie mamy zbyt wielu zgłoszeń o usterkach, ale wszystkie naprawiamy błyskawicznie – mówi.

  Dodaje też, że poniedziałkowe zamieszanie wynikło z błahego powodu. – Spaliła się żarówka w sygnalizatorze, co wymusiło wyłączenie świateł. Jest to spowodowane kwestiami bezpieczeństwa – dodaje. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • Cytad 2 6 miesięcy temuocena: 0% 

   Oczywiście to niedobrze, że światła się popsuły, ale z tymi pięcioma minutami czekania na przejście to ktoś przefantazjował.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~yogi 1 6 miesięcy temuocena: 58% 

   Zaorać w cholerę ten cały bazarek to może przestaną się psuć.

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1158 sekundy
  REKLAMA