REKLAMAA1 SanGiovanni 01.06.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  W domu, w pracy, na wieczornym spotkaniu ze znajomymi - wszędzie smakuje najlepiej! Pizza, bo o niej mowa to danie, które zasmakuje wszystkim. Ursynowska pizzeria Da Grasso istnieje już od ponad 16 lat i z tej okazji ma dla Was specjalne promocje!

  Sekretem pizzy z Da Grasso jest ręcznie wyrabiane ciasto. Przygotowywane jest codziennie na świeżo, dzięki czemu po upieczeniu jest smaczne i chrupkie. Jeśli dodamy, że dbają o składniki najwyższej jakości to z tego przepisu wychodzi wspaniała pizza!

  16 lat wyjątkowej pizzy

  Pizzeria Da Grasso jest obecna na ursynowskim rynku już od ponad 16 lat. Z tej okazji przygotowała dla wszystkich pizzomaniaków specjalne promocje. Można przyjść i w przyjaznym miejscu spędzić miło czas albo zamówić pizzę do domu.

  Na jesienną, rodzinną biesiadę z pizzą w roli głównej przyda się promocja „2 x duża pizza do 3 składników za 60 złotych”. Przy większych apetytach możemy polecić jeszcze atrakcyjniejszy zestaw: „3 x duża pizza do 3 składników za 80 złotych”.

  A dla tych, którzy chcą zjeść dobrą pizzę w towarzystwie drugiej osoby bądź pozostawić tę przyjemność tylko sobie Da Grasso zachęca do promocji „Duża pizza w cenie średniej przy zakupie Pepsi”.

  Błyskawiczna dostawa

  Zaletą Da Grasso - oprócz wspomnianej już wysokiej jakości ciasta i składników - jest także szybka dostawa. Koniec z czekaniem na pizzę, gdy głód tylko rośnie i rośnie!

  Słynne w całej Polsce są już sosy Da Grasso, które zawsze towarzyszą zamówionej pizzy. Dwa dostajemy w standardzie gratis: niezwykle aromatyczny pomidorowo-ziołowy oraz delikatny czosnkowy, a jeśli ktoś chce, może zamienić je na sos ostry lub musztardowo-słodki.

  Pyszna, chrupka pizza ze świeżymi składnikami i wyborem aromatycznych sosów w szybkiej dostawie. Czego chcieć więcej!

  Pizza Da Grasso Ursynów

  • ul. Beli Bartóka 2 - róg Jastrzębowskiego
  • zamówienia: tel. 22 643 59 25 i 504 908 447
  • czynne: poniedziałek-czwartek 11-22, piątek 11-23 i niedziela 12-22
  • www.dagrasso.pl

  Artykuł załadowany: 0.2634 sekundy
  REKLAMAA2 MyPierzemy.pl 23.05.2021 - 22.06.2021