REKLAMAA1-FortSłużew-01-09----30-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Obchody Święta Niepodległości na Ursynowie

  Obchody Święta Niepodległości na Ursynowie (SK)

  Na Ursynowie Święto Niepodległości będziemy obchodzić aż przez pięć dni. Zaplanowano wykłady, koncerty oraz wspólne śpiewanie.

  Świętowanie zacznie się już w sobotę. W sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Ursynów chętni posłuchają wykładu Dariusza Marka Srzednickiego - "Tajemnice życia i śmierci Józefa Piłsudskiego". Wykład zacznie się o 17:00.

  Niedziela będzie bardziej rozrywkowa. O 18:00 w sali konferencyjnej urzędu zagra zespół "Fabryka". Godzinę później w kościele pod wezwaniem Ofiarowania Pańskiego przy ulicy Stryjeńskich 21 posłuchać będzie można pieśni patriotycznych w wykonaniu Chóru "Cantate Domino" pod dyrekcją Adrianny Róży Szmyt.

  Najwięcej wydarzeń zaplanowano na poniedziałek - 11 listopada. O 11:00 w Domu Kultury SBM „Imielin” (ul. Dereniowa 6) - wspólne śpiewanie pieśni legionowych, powstańczych i niepodległościowych oraz nauka robienia kotylionów. Wieczorem - w kościele pod wezwaniem Wniebowstąpienia Pańskiego (al. KEN 101) wystąpi Chór Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

  Świętowanie nie skończy się 11 listopada. Ostatniego koncertu będzie można posłuchać w środę 13 listopada o 18:00 w Natolińskim Ośrodku Kultury (ul. Na Uboczu 3). Pieśni patriotyczne zaśpiewa Warszawski Chór Żeński HARFA pod dyrekcją Janusza Dąbrowskiego.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2855 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019