REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Prosto z Laponii pod ursynowski ratusz zajechał Święty Mikołaj ze swoim zaprzęgiem. I choć zamiast śniegu przywiózł mróz, chętnych do wspólnego zdjęcia nie brakowało.

  Przez całą sobotę na tyłach urzędu dzielnicy stacjonowali nietypowi goście. Ci, którzy wiedzieli, gdzie ich szukać – trafili bez trudu, przypadkowi przechodnie mówili, że Mikołaj chyba jest nieśmiały skoro schował się za budynkiem.

  W niewielkiej zagrodzie można był zrobić sobie zdjęcie w saniach Świętego Mikołaja, obejrzeć dwa renifery i posłuchać konferansjera, występującego w tradycyjnym lapońskim stroju hodowcy reniferów.

  „Pastuszek” opowiadał o tym, jak wygląda codzienna opieka nad zwierzętami i ich tradycyjna hodowla na północy Finlandii. – Córka z daleka uznała renifery za osiołki – śmieje się mama czteroletniej Marty. – Fajnie, że ma szansę obejrzeć je z bliska i czegoś nauczyć – dodaje.

  Nie zabrakło tradycyjnej skrzynki pocztowej, w której można było zostawić list do Świętego Mikołaja. To już ostatni moment! W końcu za niespełna dziesięć dni będziemy szukać pod choinką wymarzonych prezentów.

  Ci, którzy nie zdążyli w sobotę na spotkanie z zaprzęgiem Świętego Mikołaja, jeszcze w niedzielę - podczas V Parady Świątecznej FHO - mogą liczyć na spotkanie z siwobrodym. A kto się wcieli w jego rolę? Zdradziliśmy w czwartek…

  W GALERII ZDJĘCIA ZAGRODY ŚW. MIKOŁAJA:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 28

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 6
   WKURZONY
  • 9
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3106 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019