REKLAMAA1 UCK ALTERNATYWY 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 września 2021, 14:53

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Współczesne życie oferuje nam nieograniczone możliwości. Nadmiar informacji, narastająca liczba obowiązków, chęć realizacji planów zawodowych oraz rodzinnych sprawia, że istotnym problemem staje się mała ilość dostępnego dla nas samych czasu. Czas wolny staje się coraz bardziej pożądanym dobrem, który definiuje jakość naszego życia i pozwala cieszyć się jego radościami. 

  Powstanie i rozwój Internetu otworzyło nam dostęp do informacji oraz umożliwiło dostęp do wielu udogodnień, w tym także do dokonywania zakupów online za pomocą smartfonów, które faktycznie zaoszczędzają nasz czas i podnoszą komfort naszego życia.

  Takie właśnie rozwiązanie proponuje nowo otwarta sieć własnych sklepów spożywczo-przemysłowych Swyft. Składając zamówienie poprzez prostą w obsłudze aplikację Swyft otrzymujemy dostęp do dobrze zaopatrzonej bazy produktów, w tym świeżych warzyw, owoców, mięs, wędlin, pieczywa czy kosmetyków i chemii domowej w cenach jak w supermarkecie, a dostawca Swyft dostarcza nam zakupy w przeciągu 15 minut. Jak to możliwe? 

  Jak działa Swyft

  Model działania Swyft oparty jest na sieci dark stores, czyli punktów magazynowo sklepowych ulokowanych w różnych częściach miasta, które obsługują zamówienia składane przez Internet. Tu odbywa się kompletowanie produktów wg zamówienia klienta. Magazyny Swyft nie różnią się znacznie od tradycyjnych sklepów poza tym, że nie umożliwiają wejścia do nich „z ulicy”. Brak konieczności planowania strefy sprzedażowej pozwala lepiej zagospodarować w nich przestrzeń pozostawiając więcej wolnego miejsca na zaopatrzenie sklepu. Każdy z magazynów Swyft ma ściśle określony obszar dostaw, który umożliwia na dotarcie pod drzwi klienta w czasie 15 minut.

  Swyft dostarcza zakupy 7 dni w tygodniu, od wczesnego ranka do późnego wieczora, w godzinach 7:30-22:30, również w niedziele. Gdy wartość koszyka przekroczy kwotę 30 zł dostawa jest darmowa. Poniżej tej kwoty koszt dostawy wyniesie tylko 9,50 zł. Można zamówić tak dużo lub tak mało jak się chce- nie ma minimalnej wartości zamówienia.

  Jak dostarczane są zamówienia

  Dostawy w Swyft realizowane są tylko na rowerach, a dostawcy Swyft przygotowani są na każde warunki pogodowe, nie stoją w korkach ani kolejkach do kasy, dzięki czemu mogą szybko i bezproblemowo spełniać oczekiwania klientów przywożąc ich zakupy w zaledwie kilka minut. Wybór środka transportu nie był przypadkowy, Swyft wspiera proekologiczne zachowania propagując starania o czystsze powietrze i spadek emisji spalin.

  Dlaczego produkty w Swyft są tanie

  Model działania Swyft pozwala ograniczyć koszty, które są sporym obciążeniem dla tradycyjnych sklepów, takie jak na przykład wynajem lokali z dużymi witrynami sklepowymi w lokalizacjach o wysokim natężeniu ruchu. Dzięki temu Swyft jest w stanie zaoferować produkty w zbliżonych lub często znacznie niższych cenach niż w sklepach tradycyjnych jednocześnie oferując darmową dostawę dla zamówień powyżej 30zł. 

  Co oferuje Swyft

  Swyft to wygoda i więcej wolnego czasu dla Ciebie. Dzięki Swyft nie musisz marnować swojego czasu na wyprawy do sklepu, szukanie produktów po sklepowych półkach czy noszenie ciężkich toreb z zakupami. Zamiast biegać po sklepach i stać w korkach, można wygodnie, za pomocą kilku kliknięć w aplikacji Swyft zamówić swoje ulubione produkty i spędzać uzyskany w ten sposób czas tak jak lubimy, a Swyft tymczasem w ciągu kilku minut dostarczy nam zakupy. 

  Wypróbuj Swyft i wybierz sam jak wolisz spędzać swój czas wolny!

  Swyft. Szybciej niż myślisz.

  Artykuł załadowany: 0.4998 sekundy
  REKLAMAA2 Pizzeria105  01.04.2022 - 31.05.2022