REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 grudnia 2021, 16:29 komentarzy 2

  (GS)

  Najbardziej nietypowy bal sylwestrowy na Ursynowie skończył się na planach. Zabawa w blaszaku po dawnym Tesco na Kabatach spodobała się właścicielom terenu, ale organizatorów przerósł budżet i czas.

  Tesco zamknęło się w całej Polsce pod koniec października. Część sklepów zamienia się powoli w sieć Netto. Inne, podobnie jak hipermarket na Kabatach, zniknęły na dobre. W miejscu ursynowskiego blaszaka ma powstać osiedle mieszkaniowe oraz centrum usługowo-biurowo-handlowo-gastronomiczne.

  W środku działają jeszcze nieliczne sklepy - Rossman i Empik zapraszają mieszkańców Kabat na świąteczne zakupy. Ogromna hala po hipermarkecie od ponad miesiąca stoi już jednak pusta.

  Miał być bal...

  Wolną przestrzeń po sklepie chcieli wykorzystać imprezowicze z Kabat. Pod koniec listopada narodził się pomysł urządzenia w hali Tesco zabawy sylwestrowej. Z założenia miało być to wydarzenie o charakterze tanecznym z różnymi klimatami muzycznymi. Organizatorom udało się zaprosić już nawet muzyków.

  Firma, która zarządza terenem, chciała pomóc organizatorom, skontaktowała się ze wciąż wynajmującą budynek firmą Tesco. Poprzednie happeningi organizowane przez mieszkańców Kabat przypadły jej do gustu. Ale zgoda na wynajęcie hali okazała się najmniejszym problemem. Zapał organizatorów ostudził brak pieniędzy. Zorganizowanie imprezy od zera w tak krótkim terminie to nie tylko wydatki, ale i problemy formalne. Ciężko uzyskać w tak krótkim czasie wszystkie zezwolenia. 

  - Robiliśmy co w naszej mocy, ale nie udało nam się znaleźć inwestora na największą imprezę sylwestrową w Warszawie, w związku z tym z przykrością informujemy Was, że sylwestra w Tesco nie będzie. Jest nam równie przykro co Wam, też byliśmy gotowi bawić się do świtu - poinformowali przedstawiciele grupy Wolne Miasto Kabaty, która wymyśliła Sylwestra w Tesco.

  Być może mieszkańcom Kabat uda się jednak spotkać na symboliczną lampkę gazowanego napoju pod Tesco. Na razie niedoszli organizatorzy zabawy sylwestrowej szukają innej możliwości pożegnania hipermarketu - do czasu aż blaszak po nim nie zostanie wyburzony...

  Firma Echo Investment ma czekać z rozbiórką pawilonu do czasu uzyskania pozwolenia na budowę osiedla, co powinno nastąpić w pierwszym kwartale nowego roku. Pozwolenie na samo wyburzenie kabackiego Tesco dostała już w grudniu 2020 r.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 37

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 6
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 13
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~koma 2 11 miesięcy temuocena: 80% 

   może nikt nie chciał sponsorować koronaparty

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wek 1 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Ach, więc potrzebny był inwestor, czyli sponsor? Czyli towarzystwo chciało się bawić na czyjś koszt a przy okazji cieszyć się splendorem organizatorów?

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 16 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.449 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023