REKLAMAA1-ENELMED---15-07----15-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 lipca 2020, 14:09 komentarzy 3

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Od rana jest słonecznie, ale rosnący w siłę wiatr zwiastuje zmianę w pogodzie. Późnym popołudniem w Warszawie znów będzie burzowo i ulewnie - ostrzegają synoptycy.

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla Mazowsza i Warszawy ostrzeżenie przed opadami deszczu i wyłądowaniami atmosferycznymi. Jeśli burze dotrą do stolicy, przyniosą ze sobą grad i bardzo silne porywy wiatru.

  - Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami do 30 mm, punktowo do 40 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad - informuje IMGW w swoim komunikacie. Ostrzeżenie na razie obowiązuje do godz. 23:00.

  Mieszkańcy stolicy proszeni są przez służby meteorologiczne o zachowanie szczególnej ostrożności podczas burzy, usunięcie nieprzytwierdzonych przedmiotów z balkonów i nie parkowanie samochodów pod drzewami.

  Czerwiec był miesiącem wyjątkowo deszczowym. Opady wystąpiły w 23 na 30 dni tego miesiąca, rekordowe deszcze nawiedziły stolicę 23 i 30 czerwca, gdy spadło średnio 20 litrów wody na metr kwadratowy. Lipiec także zaczął się burzowo. Dzisiaj w nocy nad Ursynowem padało i grzmiało. Choć wyładaowań atmosferycznych było bardzo dużo, to tym razem opady nie były duże - ok. 2 litrów na metr kwadratowy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  3Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.324 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020