REKLAMAA1_Auchan_od-01-01-do-31-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KT)

  REKLAMA

  Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji ponownie stanie się polem szachowych pojedynków. Turniej SZACH-MAT ARENA, który odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia, dedykowany jest wszystkim pasjonatom królewskiej gry. Początkujący i weterani, nastolatkowie i seniorzy, panowie i panie - zapisy wciąż trwają!

  UCSiR pielęgnuje szachową tradycję a ursynowscy (i nie tylko) szachiści niecierpliwie wyczekują dnia rozgrywek.

  - Cieszę się, że ten turniej zdobył rzesze fanów. Ludzie pytają mnie, czy się odbędzie - zależy im na tym. Poza tym widzę ogromną wartość w tym, że startują dzieci. Sam udział wymaga przełamania strachu i nieśmiałości. To godne podziwu - mówi Kamila Jarmużyńska, organizatorka imprezy.

  Turniej rozgrywany będzie w systemie szwajcarskim - 7 rund i 15 minut dla każdego zawodnika. Rozgrywki podzielono na dwie grupy wiekowe. Najmłodsi zawodnicy - do 14. roku życia - rywalizować będą osobno. Kategoria OPEN skupi resztę szachistów. 

  Jedynym warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie i osobiste potwierdzenie obecności w dniu turnieju - najpóźniej do godz. 9:45. Rejestracja jest możliwa wyłącznie drogą elektroniczną. Wystarczy wysłać wiadomość zgłoszeniową na adres: imprezy@ucsir.pl lub skorzystać ze strony chessarbiter.com. Z wszelkimi pytaniami i wątpliwościami należy zgłaszać się telefonicznie - bezpośrednio do organizatorów - tel. 793 468 555. Rejestracja zawodników potrwa do 21 kwietnia. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązuje więc jedna zasada - kto pierwszy, ten lepszy, bowiem zagra 100 "najszybszych" szachistów. Udziałw turnieju jest bezpłatny.

  Impreza odbędzie się w hali UCSiR przy ul. Dereniowej 48. O godz. 10:00 rozpoczną się pierwsze rundy. Organizatorzy planują wyłonić najlepszych graczy już ok. godz. 15:00.

  Najwytrawniejsi szachiści w obu grupach mogą liczyć na dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo przewidziano specjalne wyróżnienie dla najmłodszego śmiałka.

  Turniej SZACH-MAT ARENA odbędzie się pod patronatem burmistrza dzielnicy. Patronat medialny nad szachową imprezę sprawuje portal Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Bożena 1 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Fajna gra, kiedyś bardzo lubiłam, doprawdy iście królewska.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.0961 sekundy
  REKLAMA