REKLAMAA1-TrzejMuszkieterowie(12)-od-07-02-2018-do-08-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 listopada 2017, 12:14 komentarzy 1

  (KT)

  REKLAMA

  Turniej szachowy dla amatorów to okazja, żeby skonfrontować umiejętności strategiczne z innymi mieszkańcami. Gra królów ponownie zagości w Arenie Ursynów. Zapisy potrwają do 7 grudnia, a decydująca będzie kolejność zgłoszeń. Warto o tym pamiętać, bo zagra jedynie 70 najszybszych osób. 

  Szachy w Arenie Ursynów to już tradycja i nic w tym dziwnego, popularność gry wśród ursynowian trzyma się mocno. Każda edycja Szach-Mat Areny zapełnia całą salę, a mieszkańcy chętnie sprawdzają umiejętności rywali. Grają wszyscy - od dzieci kilkuletnich po seniorów, którzy rozegrali już tysiące partii. 

  Turniej, który odbędzie się 9 grudnia będzie rozgrywany w systemie szwajcarskim. Zawodnicy biorą udział w siedmiu rundach, a na każdą z nich dostają po 15 minut. Partie podzielono ze względu na dwie kategorie wiekowe. W pierwszej zmierzą się młodzi szachiści - do 14. roku życia lub młodsi. W drugiej, tzw. open, wystąpią pozostali. 

  Jedynym warunkiem startu w turnieju jest rejestracja i jej osobiste potwierdzenie w dniu rozgrywek - najpóźniej do godz. 09:45. Zapisy są prowadzone drogą elektroniczną, chętni mają dwie opcje. Można skorzystać ze strony cheesarbiter.com lub wysłać wiadomość na adres imprezy@ucsir.pl. Wystarczy podać imię, nazwisko, datę urodzenia oraz wybraną kategorię startową. 

  Zapisy potrwają do 7 grudnia, ale nie należy czekać do ostatniej chwili. W turnieju weźmie udział tylko 70 osób, a miejsca szybko znikają. Udział w zawodach jest bezpłatny. 

  Turniej Szach-Mat Arena zostanie rozegrany 9 grudnia. Rozpocznie się o godz. 10:00 - po raz pierwszy w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122. Na najlepszych w obu kategoriach czekają nagrody. Portal Haloursynow.pl jest patronem medialnym szachowej imprezy. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.1543 sekundy
  REKLAMA