REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Nowy punkt na zakupowej mapie Ursynowa zaprasza mieszkańców do korzystania z wyjątkowych promocji. Juz dzisiaj sklep Tefal przy ul. Belgradzkiej 3 rusza z totalną wyprzedażą!

  Od 28 grudnia ten nowy sklep na Ursynowie startuje z wielką wyprzedażą do -60%. Ale to nie wszystko. Towary można kupić na raty, a pierwszą z nich zapłacimy dopiero za 3 miesiące. Tefal Ursynów ma również dodatkową gwarancję - sklep przedłuża możliwość zwrotu lub wymiany aż do końca stycznia. Nie ma więc lepszego momentu na zakup sprzętu AGD, garnków, patelni i przyborów kuchennych.

  Nie trzeba nawet... przychodzić do sklepu!

  Aby skorzystać z promocji... nie trzeba przychodzić do sklepu przy Belgradzkiej, choć jest on cały czas otwarty - nie dotyczą go rządowe obostrzenia.

  Zdalne zakupy można zamówić przez WhatsApp: https://wa.me/48515074629 lub bezpośrednio pod numerem telefonu 515 074 629.

  Satysfakcja gwarantowana

  Dla wszystkich, którzy wahają się przed zakupem sklep przy Belgradzkiej 3 oferuje możliwość przetestowania sprzętu w sklepie lub w domu przez 30 dni. Po tym czasie można podjąć decyzję - czy zatrzymujemy rzecz czy zwracamy ją bez podawania powodu.

  Nowy sklep marki Tefal na Ursynowie to miejsce, gdzie można czuć się wyjątkowo swobodnie i wybrać to, czego naprawdę potrzebujemy.

  - Masz ochotę na koktajl, ale popsuł Ci się blender? Wpadnij do nas i zrób sobie smoothie w naszym sprzęcie. Nasi pracownicy doradzą, pomogą dobrać sprzęt, odpowiedzą na pytania związane z używaniem naszych produktów. Zapraszamy! - zachęcają pracownicy placówki.

  A jeśli nie wiemy, co zrobić ze starym ekspresem, odkurzaczem i innymi elektrośmieciami, możemy je przynieść do sklepu, a ten zapłaci nam voucherem nawet na 100 zł z przeznaczeniem na zakupy na miejscu. Zużyty sprzęt przekazany zostanie profesjonalnej firmie zajmującej się recyklingiem.

  Szczegóły promocji: https://tefal-klub.gseb.eu/index.php/newsletter

  Sklep Tefal przy Belgradzkiej 3 (przy skrzyżowaniu z Rosoła) czynny od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:30 oraz w soboty w godz. 9:00-15:00.

  (materiał partnera)

  Artykuł załadowany: 0.2623 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021