REKLAMAA1-SALONin360--19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 września 2018, 08:14 komentarzy 4

  (AŁ)

  Inaczej być nie mogło. Wspaniała zabawa nad Jeziorem Zgorzała zakończyła tegoroczny sezon ursynowskich potańcówek. Kilkaset osób bawiło się na całego, choć zaczęło padać.

  Mieszkańcy Zielonego Ursynowa mogą być z siebie dumni, to dzięki ich głosom za pieniądze z Budżetu Partycypacyjnego można było zorganizować potańcówkę w tak pięknym miejscu. Do tańca przygrywał Martin Presto, utalentowany didżej z Ursynowa, który tak dobierał piosenki, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

  - Tak tu pięknie, pierwszy raz jesteśmy w tej okolicy, gdyby nie potańcówka, których jesteśmy fanami nie było by nas tutaj. Zabawa jak zwykle bez zastrzeżeń, wszyscy się bawimy. Kto powiedzial, że tylko w parach można tańczyć, my w trójkę z córką. Szkoda tylko, że jesteśmy za duzi na zjeżdżalnię - żartują Ola i Wojtek, którzy bawili się z 6-letnią Zuzią.

  Dla dzieci było wyjątkowo dużo atrakcji, na pobliskim boisku stała dmuchana zjeżdżalnia, można było pleść kolorowe warkocze, dostać zabawkę z balonów i pobiegać za wielkimi bańkami mydlanymi. A dla dorosłych - nauka tańca i konkursy, w których do wygrania były m.in. kubki i książki. Oczywiście można było zjeść coś ciepłego i napić się warszawskiej kranówki od MPWiK. Pogoda nie do końca dopisała, w trakcie imprezy zaczęło padać, co nie przeszkodziło w kontynuowaniu zabawy.

  To był bardzo udany sezon, wszystkie potańcówki - a było ich sześć -  przyciągnęły rodziny i samotnych chętnych do wspólnej zabawy. Zaczęło się w maju w DOK-u przy ul. Kajakowej, potem w Parku Jana Pawła II, w Lasu Brzozowym i ponownie w DOK-u, następnie zatańczył Sadek Natoliński i wreszcie wielki finał nad Jeziorem Zgorzała. Pogoda ani razu nie przeszkodziła w zabawie, bo fanów potańcówek nie wystraszyły ani upały, ani deszcz.

  - Już czekamy na następne lato z potańcówkami ursynowskimi - mówili uczestnicy sobotniej imprezy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 23

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Cichy 4 11 miesięcy temuocena: 100% 

   I 10 koła poszło z budżetu na każdą z tych imprez. A spokojnie można to było zrobić za pół ceny. Ktoś 3 dychy przytulił. Na kampanię jak znalazł.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~erykantykleryk 3 11 miesięcy temuocena: 100% 

   Seniorzy i tak zagłosują na PiSów. Czemu ano temu, że czarni tak powiedzą.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~doris 2 11 miesięcy temuocena: 100% 

   (...) Kilkaset osób bawiło się na całego, choć zaczęło padać (....) kilka set to pękło w krzakach - tłumów to raczej nie było.

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KJL 1 11 miesięcy temuocena: 80% 

   Szał ciał!

   Edytowany: 11 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2579 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019