REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  To wyjątkowa okazja dla studentów i absolwentów, którzy wkraczają na rynek pracy. W jednym miejscu mają szansę spotkać się kilkunastoma potencjalnymi pracodawcami. Mogą nawiązać kontakty, umówić się na praktyki i nabrać wprawy w kontaktach biznesowych.

  Targi Pracy SGGW 2019 - Pracodawca Marzeń są organizowane po raz dziesiąty przez studentów dla studentów. Impreza daje szansę na zbudowanie bezpośredniej relacji z pracodawcą, która może zaowocować zatrudnieniem lub podjęciem stażu.

  Ponadto w jednym miejscu można porównać wiele ofert pracy i uzyskać informacje dotyczące wymagań stawianych w procesie rekrutacyjnym. To świetny start dla osób, które myślą nad rozpoczęciem lub rozwojem swojej kariery zawodowej.

  Pracodawcy mają przygotowane propozycje stażowe, szkoleniowe i zawodowe dla gości targów. Choć część firm deklaruje, że jest także otwarta na propozycje płynące od studentów i absolwentów. Przekrój branż jest bardzo szeroki: od producentów mebli, przez hotele po marki spożywcze.

  W tym roku osoby biorące udział w targach mogą liczyć na spotkanie z: Servier, Bakalland, Procter&Gamble, PWC, Camp, Leaders, Cedrob, Danone, Jeronimo, Martins, McCormick, Timac, Agro Polska, Drims, Forte, Milenium Bank, Suez, Holiday Inn Warsaw, City Centre oraz Ministerstwem Środowiska.

  Targi odbędą się w środę 6 marca na terenie starego kampusu SGGW w Auli Kryształowej (ul. Nowoursynowska 166, bud. nr 9, przystanek autobusowy SGGW Rektorat), w godz. 9:00-15:00.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3377 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-11-2020