REKLAMAA1-BOBOWOZKI-(X2)-04-02----03-05-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 sierpnia 2018, 10:30 komentarzy 78

  (AŁ)

  REKLAMA

  Patryk Jaki odwiedził sześć ursynowskich osiedli w ramach swojej akcji  #100imypodblokiem. Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy obiecał filtry w tunelu POW, rewolucję w zarządzaniu ruchem drogowym oraz pomoc w walce z budową galerii handlowych. Na spacerze nie zabrakło przedstawicieli KOD-u.

  Wędrówkę po Ursynowie Patryk Jaki rozpoczął od Kabat, gdzie jak można było usłyszeć w rozmowie jego sztabowców, wg sondaży wewnętrznych ma najniższe poparcie w całej Warszawie, zaledwie 7-mioprocentowe.

  Tuż przy wyjściu z metra, na kandydata czekało kilkadziesiąt osób, członkowie jego sztabu, lokalni radni i działacze oraz popierający go mieszkańcy. Byli też przedstawiciele KOD-u z transparentami, m.in z napisem "Konstytucja" i "Jaka ściema", które zwolennicy Patryka Jakiego starali się zakryć parasolami. Pod adresem protestujących padały niewybredne komentarze.

  Najgorsze lumpy, agenci za pieniądze Sorosa, dostają po sto złotych, stara nomenklatura. Tacy nie mają ani honoru ani godności. Jakby mnie wybrali, to nie byłoby tak kolorowo, to byś pan nie pochodził sobie z tą tabliczką. Przez lata byli szkoleni i dlatego są tak zorganizowani -  można było usłyszeć.

  Nie będzie galerii, będą filtry

  W tej gorącej atmosferze Patryk Jaki rozpoczął rozmowę z wyborcami. Od razu pojawił się temat rozbudowy Tesco - niechcianej przez mieszkańców Kabat. Wyborcę niepokoiła również planowana rozbudowa Galerii Ursynów "bez dróg dojazdowych, a władze miasta nic z tym nie robią".

  - Na pewno będziecie mieć moje wsparcie jeśli chodzi o kwestie nieproporcjonalnej rozbudowy galerii handlowych w stosunku do możliwości i przepustowości komunikacyjnej Ursynowa. Pod warunkiem, że władze dzielnicy, ze wsparciem władz miasta nie zrobią tego, do czasów wyborów. Ale będziemy robić co w naszej mocy, żeby to wstrzymać - obiecał kandydat na prezydenta stolicy.

  Patryk Jaki sam poruszył sprawę filtrów na wyrzutniach spalin z tunelu POW.

  - Udało się uzyskać pozytywną decyzję w Ministerstwie Infrastruktury. Jest już oświadczenie, że będą środki na filtry, na pewno będą na początku i końcu tunelu. Robię wszystko co w mojej mocy, by były jak najszybciej. Jeśli się da, to jeszcze przed uruchomieniem tunelu. Ale żeby zamontować prawidłowe filtry, potrzebne są badania. Plan był taki na początku, żeby przeprowadzić te badania jak tunel zostanie uruchomiony, ale ja poprosiłem Ministerstwo Infrastruktury i już zaczęło badać jakość powietrza i być może to pozwoli zamontować filtry od razu. A jeżeli nie, to tak szybko, jak to będzie możliwe - zapewniał polityk.

  Nie będzie "walki z kierowcami"

  Kandydat Zjednoczonej Prawicy ma również plan walki ze smogiem w Warszawie, którego przyczyną są jego zdaniem korki. Chce wprowadzić elektroniczne zarządzanie ruchem, które pozwoliłoby poprawić jakość komunikacji w stolicy. Począwszy od liczników pokazujących za ile sekund będzie zielone światło, przez system pokazujący jak wygląda przepustowość ruchu o danej godzinie by, sterować na bieżąco sygnalizacją świetlną, po elektroniczny system parkowania pokazujący gdzie jest wolne miejsce. Warszawa, zdaniem Jakiego zasługuje nawet na dwie obwodnice, a na razie nie ma żadnej.

  Zarzucił też władzom Warszawy, że prowadzą walkę z kierowcami stawiając wszędzie słupki. Zwężane są ulice, a z planów znikają kolejne miejsca do parkowania.

  - Władze Warszawy któregoś dnia pojechały do Kopenhagi na wycieczkę studyjną. Zabaczyli, że wszyscy tam jeżdżą na rowerach, wócili i uznali, że w Warszawie będzie tak samo. Sam lubię jeździć na rowerze, ale nie można prowadzić ideologicznej wojny z kierowcami - mówił Jaki.

  Jego zdaniem jednym z najważniejszych wyzwań przyszłego prezydenta stolicy jest uporządkowanie miasta pod względem ładu przestrzennego.

  W mojej ocenie miasto jest zarządzane pod dyktando deweloperów, a to oznacza, że wydaje się pozwolenia o zabudowie, ale nie myśli o całej infrastrukturze społecznej wokół budynków jak zieleń, drogi, żłobki, przedszkola, place zabaw. Duża, nieprzemyślana zabudowa powoduje, że nie ma cyrkulacji powietrza i z tego bierze sie smog - powiedział Patryk Jaki.

  Spacer z jabłkami

  Po Kabatach przyszedł czas na inne osiedla. Sztab rozpoczął wędrówkę po Ursynowie, której początek odbywał się w strugach ulewnego deszczu i przy odgłosach burzy. Potrzebny był nawet na chwilę krótki postój na przystanku autobusowym Przy Bażantarni.

  Na osiedlu Kazury czy przy stacji metra Imielin, były krótkie rozmowy z przechodniami, często o ich indywidualnych problemach np. ze spółdzielnią mieszkaniową.

  W Parku Jana Pawła II tuż obok kościoła doszło do kolejnego incydentu. Jedna ze zwolenniczek Patryka Jakiego zaatakowała stojącego obok mężczyznę trzymającego kartkę z napisem "Jaki kłamca". Próbowała wyrwać mu z ręki transparent, wykrzykując przy okazji obraźliwe słowa, nie wszystkie można zacytować. - Ile ci zapłacili agencie, ty kodziarzu, zabieraj się stąd, to nie twoje miejsce, idź sobie stać gdzie indziej - krzyczała. Mężczyzna nie ustąpił, a agresja kobiety skierowała się w kierunku naszej dziennikarki, która chciała zrobić zdjęcia.

  Sprzed kościoła Wnibowstąpienia Pańskiego, Patryk Jaki i grupa jego zwolenników przeszła na skwerek przy Cybisa, gdzie doszło do spotkania z poszkodowanymi niedokończonej inwestycji "Zakątek Cybisa". Tu Patryk Jaki wystąpił w roli wiceministra sprawiedliwości.

  Przypomnijmy, deweloper "Włodarzewska" zbankrutował, przez co ponad sto rodzin, które wpłaciło po kilkaset tysięcy złotych nie ma gdzie mieszkać. Po drugiej stronie są okoliczni mieszkańcy, którzy od początku sprzeciwiają się budowie. Jaki obiecał zająć się tą sprawą, a swoje spotkania z mieszkańcami zakończył na osiedlu przy ul. Kłobuckiej.

  Podczas całej wędrówki po Ursynowie kandydat na prezydenta Zjednoczonej Prawicy rozdawał przechodniom jabłka, które stały się już symbolem jego kampanii bezpośredniej.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 406

  • 71
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 32
   PRZYDATNY
  • 57
   OBOJĘTNY
  • 14
   NIEPRZYDATNY
  • 66
   WKURZONY
  • 162
   BRAK SŁÓW

  78Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~kordek 78 7 miesięcy temuocena: 100% 

   Sprawa budowy wielkich bloków "Zakątek Cybisa" przy ul. Dunikowskiego ma początek od wydania zgody na budowę przez Biuro Architektury stołecznego Ratusza i pozytywnej opinii o możliwości dojazdu do tak wielkiej inwestycji wydanej przez burmistrza Ursynowa którym był wtedy Tomasz Mencina. Plan zagospodarowania przestrzennego uchwalony niestety już kilka tygodni po wydaniu pozwolenia na budowę nie przewiduje w tym miejscu tak wielkiej inwestycji. Mimo odwołań Urzędu Dzielnicy, Spółdzielni Mieszkaniowej i mieszkańców budowa ruszyła w połowie 2013 roku. Dzisiaj na skutek bankructwa Włodarzewskiej SA budowa od kilku lat jest zatrzymana, przyszli mieszkańcy pomimo wpłat nie mają mieszkań, a dotychczasowi mieszkańcy osiedla żyją w zdewastowanym otoczeniu i przy zniszczonej drodze. Czy miasto poczuwa się do jakieś odpowiedzialności - o to pytamy kandydatów na prezydenta Warszawy i to niezależnie od partii które reprezentują.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mieza11 77 7 miesięcy temuocena: 0% 

   A to guzial nie byl burmistrzem jak wlodarzewska startowala?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WT 76 7 miesięcy temuocena: 25% 

   Tylko Patryk Jaki oczyści Warszawę, a Rafał Trzaskowski to kolejne wcielenie Hani Gronkiewicz i perspektywa ciągłości przekrętów.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zniesmak 75 7 miesięcy temuocena: 70% 

   Jaki to oczyści Opole ze swoich pociotków i ziomali i ulokuje ich w Warszawie. Opolskie Bractwo w szelestach już przebiera z niecierpliwością adidaskami do warszawskich synekur.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~proszę nie manipulować 74 7 miesięcy temuocena: 50% 

   Od kogo usłyszał autor artykułu takie teksty już nie podał. Napewno nie od Patryka Jakiego ! W artykule przekazano - kursywą ( sugerując, że to cytat) : "Najgorsze lumpy, agenci za pieniądze Sorosa, dostają po sto złotych, stara nomenklatura. Tacy nie mają ani honoru ani godności. Jakby mnie wybrali, to nie byłoby tak kolorowo, to byś pan nie pochodził sobie z tą tabliczką. Przez lata byli szkoleni i dlatego są tak zorganizowani - można było usłyszeć." Od kogo MOŻNA BYŁO USŁYSZEĆ ? autor nie podał. Z pewnością nie od Patryka Jakiego !

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~dr 73 7 miesięcy temuocena: 89% 

   To chyba jasne, że od niektórych uczestników spotkania. Wystarczy sobie odsłuchać nagrania na YT, żeby się przekonać, jak niektórzy wyzywają oponentów. I nie piszę o sytuacjach, w których druga strona ewidentnie prowokuje, tylko o reakcjach na niewygodne pytania. A przecież każdy ma prawo zadać pytanie o Warszawę.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zapomniany diabeł z Długich Kabat 72 7 miesięcy temuocena: 64% 

   jabłka Jakiego są zatrute ...

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~on32 71 7 miesięcy temuocena: 77% 

   Ludzie i naprawdę wierzycie mu w te wszystkie obiecanki? elektroniczne zarządzanie ruchem samochodów......? przecież to totalne brednie niedouczonego człowieka. Takie sekundniki pokazują ile czasu ma kierowca, aby przygotować się do wjechania na skrzyżowanie. Co to wspólnego z mniejszą emisją spalin? To tylko poprawia czujność i bezpieczeństwo. Poza tym juz w 2016 roku Ministerstwo infrastruktury stwierdziło, że tego typu urządzenia sa zbędnym wydatkiem , bo nie poprawiają jakości jazdy. Rozumiem, zę na wybory samorządowe, już zmieniają zdanie. Im więcej obietnic tym lepiej, bo przeciez naród tak głupi , że daje sie oszukiwać.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wodnik 70 7 miesięcy temuocena: 68% 

   Obiecanki cacanki a głupiemu radość

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Warszawianka 69 7 miesięcy temuocena: 34% 

   Odwalcie się prostaki od Pana Jakiego,chyba wam żal że to mądry człowiek i już teraz wiele robi dla Warszawiaków w komisji śledczej,tępi złodzei ,którzy skrzywdzili lokatorów i zrobi jeszcze więcej .Ci którzy go obrażają to ewidentnie się go boją! Panie Jaki ja i duże grono znajomych trzymamy kciuki za Pana kandydaturę

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 39 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zły porucznik 68 7 miesięcy temuocena: 67% 

   Jaki to proletariat w przyciasnym garnituru. I rzecznik proletariatu. Nie, nie boje się dresika opolskiego.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 26 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tom 67 7 miesięcy temuocena: 31% 

   Wieśniacy będą głosować na trzaskowskiego ja warszawiak na Pana Jakiego

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 52 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~dr 66 7 miesięcy temuocena: 68% 

   Jak widać po wpisie Toma: jaki (Jaki) kandydat, taki elektorat.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 45 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zniesmak 65 7 miesięcy temuocena: 77% 

   Tom, zapewne Warszawiak od 3... lat. Wcześniej mieszkaniec podradomskiej wsi. Taki jest właśnie elektorat pisowski.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 30 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Cesiek 64 7 miesięcy temuocena: 80% 

   Córka /urodziła się w Warszawie/ mieszka i pracuje w Londynie, poznała Polaka i pyta skąd jest, powiedział że z Warszawy. Po dłuższej rozmowie okazało się że jest z Radomia.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~dr 63 7 miesięcy temuocena: 71% 

   Powtórzę, dlaczego Jaki jest u mnie przegrany: 1. Mieszka tu od 7 lat, a podatki płaci od roku. Szkoda, że przez 6 lat traktował to miasto instrumentalnie, a dopiero ostatnio uznał, że może coś z niego wyciągnąć. 2. Oburza się, że Warszawa nie ma porządnej hali. Dlaczego zatem głosował przeciwko poprawce gwarantującej środki na ten cel? Żeby zrobić na złość warszawskiej PO (czyli: dobro PiS ponad dobrem miasta). W takiej sytuacji jednak na temat hali powinien milczeć. 3. Kłamał z mównicy sejmowej w żywe oczy, gdy zarzucał poprzedniej ekipie, że działała przeciwko narodowi, gdy podniosła stawki za czynności adwokackie. Tyle że te opłaty nie mają nic wspólnego z cenami na rynku. To tylko kwoty, które sąd przyznaje pełnomocnikowi strony wygrywającej proces. Co więcej, nie jest dobrze, gdy są one za niskie, bo wtedy więcej kosztów pełnomocnik przerzuca na klienta. Innymi słowy: klient dostaje mniej kasy na swojego adwokata lub radcę, gdy wygra proces.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 48 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~dr 62 7 miesięcy temuocena: 63% 

   I może zanim ktoś kliknie łapkę w dół (co potrafi nawet dziecko i co nie wymaga specjalnego wysiłku intelektualnego), zechce się merytorycznie odnieść do moich zarzutów.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 29 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pbr 61 7 miesięcy temuocena: 70% 

   Nie jestem wyborcą Trzaskowskiego ani wyborcą Jakiego, dlatego patrzę z dystansem na internetowe pyskówki obu stron. Przeczytałem dziś ponad setkę komentarzy (też na FB) do wizyty Jakiego i muszę przyznać że to pierwszy merytoryczny komentarz bez piany na ustach. GRATULUJĘ autorowi i polecam pozostałym uczestnikom dyskusji czytać i się uczyć PS. Nie oceniam argumentów tylko formę wypowiedzi.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 26 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~dr 60 7 miesięcy temuocena: 70% 

   Powiem tak: przez chwilę pomyślałem, że jednak postawię na Jakiego, bo może coś dla tego naszego miasta wyszarpie. Gdy jednak wziąłem pod uwagę to, co napisałem wyżej, a ponadto przebieg przesłuchań przed komisją reprywatyzacyjną (odsłuchałem sobie losowo wybrane fragmenty), to stwierdziłem, że nie ma mowy. Co usłyszałem? Dialogi w stylu: A jak pan myśli, dlaczego wszczęto postępowanie? Bo prezydent dopuścił się zaniedbań. A prezydent jakiego miasta? Warszawy. A kto był wtedy tym prezydentem? Litości. To szopka. Albo pytanie do świadka: jak się pan teraz czuje? To przecież rozprawa, a nie rozmowa w konfesjonale. Taki sposób przesłuchiwania ma się nijak do k.p.c. i jest niepoważny, choć pewnie retorycznie skuteczny, bo pobudzający emocje. Jak w amerykańskim filmie, nie?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 33 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~dr 59 7 miesięcy temuocena: 69% 

   I weźmy jeszcze pod uwagę, że Warszawa ma długoletni plan inwestycyjny - do 2030 (?). Tym samym środki finansowe są już w większości zagospodarowane - to raz. Dwa - o wydatkowaniu środków nie decyduje jednoosobowo prezydent. A rada miejska na pewno nie będzie u nas pisowska. Można się spodziewać składu: PO + PiS + silna reprezentacja ruchów miejskich.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 29 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Maria 58 7 miesięcy temuocena: 58% 

   Panie Jaki,tygodnik Faktycznie nr 2 z 2016.Teść pana skupował grunty rolne na "słupy" w Jełowej,czy to karalne ?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ewe 57 7 miesięcy temuocena: 56% 

   Największym obciachem dla każdego warszawiaka to oddać głos na pisowskiego aparatczyka Jakiego !!!!

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ON 34 56 7 miesięcy temuocena: 50% 

   Nie chce Jakiego - Jakiego byle jakiego ! Warszawa zasługuje na kogoś lepszego !!!

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~TIR 55 7 miesięcy temuocena: 47% 

   Czyli na gorszego Trzaskowskiego???

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 15 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~PW 54 7 miesięcy temuocena: 53% 

   To ten co WOŚP nie lubi ?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jot 53 7 miesięcy temuocena: 63% 

   Nie lubi, kasy nie daje, obraża, ale korzysta (dziecko) z zakupionego przez WOŚP sprzętu. Hipokryzja w czystej postaci.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 15 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~reporter1945 52 7 miesięcy temuocena: 56% 

   Artykuł jest tendencyjny - na niekorzyść kandydata na prezydenta W-wy. Wiem co piszę, bo byłem obecny w części od placu przed kościołem pw. Wniebowstąpienia Pańskiego aż do odjazdu pretendenta autobusem 148 z przystanku przy ul. rotm. Pileckiego. Wiem co piszę, gdyż jestem emerytowanym dziennikarzem (leg. Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich nr 3020). Rzeczywiście byli przeciwnicy takiej kandydatury na prezydenta stolicy, ale były jedynie utarczki słowne między tymi ostatnimi a sympatykami. No i oczywiście problemów Ursynowian przedstawianych Patrykowi Jakiemu było zdecydowanie więcej niż to opisano w powyższym artykule. Pozdrawiam redaktorów "haloUrsynów.pl" życząc im szerszego spojrzenia na wydarzenia w naszej najpiękniejszej z dzielnic W-wy - Ursynowie.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wawer 51 7 miesięcy temuocena: 41% 

   Tylko Patryk Jaki - Trzaskowski to przezytek

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 36 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~lothar 50 7 miesięcy temuocena: 88% 

   Ursynów jako jedyna chyba dzielnia ma urząd podatkowy nie u siebie jeżdżą na wynalazek na służewiecki mokotów

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jot 49 7 miesięcy temuocena: 75% 

   A jaki to ma związek z artykułem?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Juras 48 7 miesięcy temuocena: 37% 

   Stoimy pod blokiem? Czyli Jakiego powrót do przeszłosci...

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 10 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~tkus 47 7 miesięcy temuocena: 57% 

   Kiedy pan Jaki pracuje w ministerstwie ? Czy na czas kampanii wyborczej jest na urlopie,czy porusza się samochodem służbowym itd...

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 46 7 miesięcy temuocena: 85% 

   Wczoraj jechał w metrze z Kabat, sam to widziałem.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 17 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Paróweczka 45 7 miesięcy temuocena: 46% 

   Mój Prezydent. Brawo Panie Patryku! tak trzymać! :)))

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 38 44 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KJL 44 7 miesięcy temuocena: 38% 

   Lepiej podgrzej lekko paróweczkę, włóż se i krzycz: Och jak dobrze, moja ty paróweczko!

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 21 35 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mario 43 7 miesięcy temuocena: 70% 

   jeden i drugi obiecuje a czy Warszawa ma tyle pieniedzy by spelnic obietnice?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kolo 42 7 miesięcy temuocena: 44% 

   On nawet udawać szczerego uśmiechu nie potrafi. Taki nijaki

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 29 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~I.KA. 41 7 miesięcy temuocena: 85% 

   Obiecuje Trzaskowski, obiecuje Jaki, obiecują inni kandydaci, a w sumie jak będzie z tego 1/3 to i tak miasto coś zyska.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Andrzej S. 40 7 miesięcy temuocena: 61% 

   Czy juz zapomnieliscie ze obiecanki nic nie kosztuja a mozna wlasnie w ten sposob dochrapac sie milionow. Ojciec Rydzyk bedzie mial dodatkowe dochody w postaci darowanych milionow z miasta stolecznego Warszawy przez Patryka Jakiego. No i co Warszawiacy Tak wam zle zle chcecie gorzej. Wypieprzcie dziada do Opola!!!

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~WarsAawa 39 7 miesięcy temuocena: 47% 

   No popatrz miliony (ok.500mln) wracają ale nie do Rydzyka tylko do miasta st. Warszawy i to dzięki Jakiemu oraz Komisji Weryfikacyjnej. A co Trzaskowski zrobił dla Warszawy ?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 17 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~RTU 38 7 miesięcy temuocena: 93% 

   Zakątek Cybisa to jeden z największych przekrętów budowlanych w Warszawie. Zaczęło się już od wydania decyzji o warunkach zabudowy przez stołeczny ratusz i zgody na obsługę komunikacyjną wielkiej inwestycji budowlanej małą ciasną osiedlową drogą w styczniu - marcu 2007 r. i wydania zgody na budowę w październiku 2011 na kilka tygodni przed zatwierdzeniem gotowego planu zagospodarowania przestrzennego, który nie przewiduje w tym miejscu tak ogromnej budowy. Pomimo protestów okolicznych mieszkańców, protestów Dzielnicy Ursynów i SMB Jary budowa bloków Włodarzwskiej SA ruszyła. Wojewoda Kozłowski, wiceprezydent Wojciechowicz zgadzali się na ograniczenie rozmiaru inwestycji. Rozmawiano w tej sprawie z prezesem Włodarzewskiej SA, ale z powodu trudności finansowych dewelopera sprawa upadła. Rok temu sąd ogłosił upadek Włodarzewskiej SA - długi ok.200 mln. Zostali ludzie którzy wpłacili na mieszkania, budowa od 2 lat stoi, nie wiadomo co dalej. Kto jest winny - deweloper, urzędnicy ratusza?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Arturek 37 7 miesięcy temuocena: 63% 

   Drobny incydent stał się dla pani dziennikarki główną kanwą notatki, a nie problemy które przy fontannie w parku przedstawiali mieszkańcy ministrowi Jakiemu. Pewnie nikt poza tym panem, jedną panią i dziennikarką tego nie dostrzegł. Nie warto szukać wszędzie sensacji bo meritum ucieka w siną dal.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zaolziak 36 7 miesięcy temuocena: 31% 

   Obiecki, obiecki .... Ciesz se pieseczku zimioczki kwitnóm, bydziesz żroł!

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~2018 35 7 miesięcy temuocena: 55% 

   Głosuj na Rafała i niezrealizowane obietnice z 2006 r. Hanna Gronkiewicz które obiecuje teraz Trzaskowski. Napewno je zrobi, nie udało się Gronkiewicz przez 12 lat to napewno uda sie teraz

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 17 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~dr 34 7 miesięcy temuocena: 58% 

   Gronkiewicz-Waltz przynajmniej coś zrobiła. Trudno to samo powiedzieć o jej poprzedniku. Przez ostatnie kilkanaście lat Warszawa naprawdę się zmieniła. To samo mówią osoby, które wpadają do mnie z zagranicy. Trzeba być ślepym albo mieć złą wolę, żeby tego nie zauważyć. A że kampania rządzi się swoimi prawami i nigdy nie udaje się zrealizować wszystkiego, to inna sprawa. Dlatego sam nie zwracam szczególnej uwagi na tę propagandę. Po prostu chłodno analizuję wady i zalety kandydatów i często wybieram mniejsze zło.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 38 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Go patryk Go! 33 7 miesięcy temuocena: 46% 

   Go Patryk Go!! Te wszystkie kodziarskie transparenty dowodza jak oni sie boja! Wygrana coraz blizej!!!!

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 37 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tubylec 32 7 miesięcy temuocena: 57% 

   Tak, Patryczku, Go East, tam gdzie twój mocodawca Putler.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~warszawiak 31 7 miesięcy temuocena: 86% 

   Nie wierzę politykom.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 37 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kacper 30 7 miesięcy temuocena: 58% 

   Ale musimy po czesci z nimi zyc>

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pablo28 29 7 miesięcy temuocena: 63% 

   no juz przestancie sciemniac... sami poszli jatrzyc i teraz mowia ze kobieta zaatakowala... agenturalne srodki... napluj na policjanta a pozniej mow ze cie paluje... taka taktyka.... zamiast popierac swojego to przeszkadzaja cudzemu... tak sie nie wygra...

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~dr 28 7 miesięcy temuocena: 75% 

   A propos krytykowanych słupków... Zachęcam do przejścia się ulicą Migdałową (oczywiście chodnikiem) na odc. Lanciego - Rosoła. Życzę powodzenia.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 44 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~dr 27 7 miesięcy temuocena: 85% 

   Mam nadzieję, że wszyscy, którzy dali łapkę w dół, w poniedziałek wieczorkiem zrobią sobie spacerek opisanym przeze mnie chodnikiem, a następnie odpowiedzą sobie na pytanie, czy gdzieniegdzie słupki rzeczywiście by się nie przydały.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 29 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~dr 26 7 miesięcy temuocena: 56% 

   "Robię wszystko co w mojej mocy, by były jak najszybciej". Zero konkretów. "Jeśli się da, to jeszcze przed uruchomieniem tunelu. Ale żeby zamontować prawidłowe filtry, potrzebne są badania". Czyli jeśli się da, to tak, ale się nie da... "(...) poprosiłem Ministerstwo Infrastruktury i już zaczęło badać jakość powietrza i być może to pozwoli zamontować filtry od razu. A jeżeli nie, to tak szybko, jak to będzie możliwe". Być może... Dalej zero konkretów. A jeżeli nie, to jak najszybciej - czyli nie zaraz po otwarciu obwodnicy. Wniosek: jesteśmy w punkcie wyjścia.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 42 33 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~warszawiak 25 7 miesięcy temuocena: 61% 

   Nie można dopuścić do otwarcia tej całej obwodnicy.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 38 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~dr 24 7 miesięcy temuocena: 58% 

   Obwodnica była planowana w latach 60. (o ile dobrze pamiętam), gdy na Ursynowie żadnych bloków nie było. Trudno więc teraz zatrzymywać całą inwestycję. Ja się cieszę, że za dwa lata zyskamy kilkukilometrowy park. Filtry - obowiązkowo, z tym że tu trzeba naciskać bardziej ministerstwo niż urząd miasta.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 46 33 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Sonia 23 7 miesięcy temuocena: 57% 

   Dziwiłem się, że deweloperzy budują bieda bloki przy planowanej obwodnicy, a ludziska to kupują. No i mamy dzisiejsze protesty, ale przecież "wiedziały gały co brały" jak mówi stare przysłowie.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 34 26 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mammamija 22 7 miesięcy temuocena: 67% 

   w pełni zgadzam sie, ja tez mogę stanąć sobie na jakims placu i opowiadac, że zrobie wszystko co w mojej mocy, najlepiej oceniac kandydata po jego czynach, a czyny p. Jkiego w Opolu mówia same za siebie

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 20 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~członek 21 7 miesięcy temuocena: 48% 

   Popieram politykę pod przewodnictwem I sekretarza PIS ! Wzmożona kontrola - dźwignią społecznego zaufania ! Niech żyje towarzysz Jarosław ! PIS – przewodnią siłą narodu ! Wróg kusi nas Coca-Colą !

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Legionista 20 7 miesięcy temuocena: 30% 

   Idz się lecz kodziarzu, albo po prostu weź taśmę od Czaskowskiego i zaklej sobie dziób !

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Taconafide 19 7 miesięcy temuocena: 39% 

   Nie żeby coś ale to Platformie bliżej do Rosji niż PiS-owi. To PO umorzyło Gazpromowi 1,2 mld zł, to PO nie chce przekopu mierzej dzięki czemu dalej będziemy uzależnieni od Rosji, to Platforma chciała sprzedać strategiczne Możejki Rosji. Wiec co jak co ale bardziej towarzysz Tusk

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 7 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~głupiemeryt 18 7 miesięcy temuocena: 63% 

   Patryk Jaki ps.metro,podobno obiecał dla każdego wczasy na Krecie za darmo i dopłate do nowego samochodu..Czy to prawda???Ja mu wierzę on przecież taki malowany,spod bloku,taki prawy...

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Fredka 17 7 miesięcy temuocena: 68% 

   Trzaskowski obiecuje to samo - metro, tramwaje i też gruszki na wierzbie. Komu wierzyć, a komu nie?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 15 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mietek 16 7 miesięcy temuocena: 80% 

   Dziwny koleś ten Jaki, z jednaj strony mówi że smog jest przez auta i trzeba coś z tym zrobić, z drugiej strony mówi że zlikwiduje słupki i że będzie dbał o kierowców. To jak Panie Jaki, chce pan ograniczyć ruch aut pozwalając im jednocześnie na nieograniczone parkowanie wszędzie gdzie chcą?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 40 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~accuweather 15 7 miesięcy temuocena: 75% 

   On jest jak Chuck Norris - wszystko może.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 18 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Tolka 14 7 miesięcy temuocena: 28% 

   Parkowanie na Ursynowie to zmora, szczególnie pod stacjami metra i centrum onkologii gdzie jest wielu przyjezdnych.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kierowca 13 7 miesięcy temuocena: 34% 

   Czy pan rozumie że duża cześć korków generowana jest przez osoby szukające miejsc parkingowych. Po drugie czym szybciej samochód opuści dany teren tym mniej spalin zostawi w danym miejscu. Jeżeli będziemy zwężać ulice to korki będą się kumulować a wtedy będzie więcej smogu ze spalin. Proste i logiczne tylko trzeba trochę pomyśleć

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 12 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KJL 12 7 miesięcy temuocena: 54% 

   Won z Ursynowa, won!

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Espe 11 7 miesięcy temuocena: 52% 

   Zawsze zastanawia mnie. Jak smutne życie muszą mieć kodziarze, skoro jeżdżą na spotkania Jakiego i je zakłócają. Jak ja nie lubię Trzaskowskiego to po prostu nie chodzę na jego spotkania, a nie poświęcam swój wolny czas, by za KAŻDYM razem krzyczeć że jest kłamcą.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 27 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Legionista 10 7 miesięcy temuocena: 45% 

   100% racji.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 14 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~accuweather 9 7 miesięcy temuocena: 70% 

   Ale inni z twojej opcji jeżdżą. Jesteś po prostu gnuśny.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 14 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jaro 8 7 miesięcy temuocena: 58% 

   Obiecanki cacanki a głupiemu radość aby się dostać do koryta pierwsze co zrobi to będzie chciał zlikwidować WOSP

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Poker 7 7 miesięcy temuocena: 42% 

   Co za brednie! Nigdy tak nie powiedział. Proszę nie rozsiewać fake newsow. Co do obiecanek to HGW pan spyta jak jej obiecanki że teraz Trzaskowski obiecuje to samo czego nie zrobiła przez 12 lat a obiecała w 2006

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rex 6 7 miesięcy temuocena: 59% 

   Co za bęcwał. A jest coś czego on nie obiecał? To cyniczny eunuch Kaczyńskiego. Który nigdy nie shańbił rąk prawdziwą pracą i jak widać potrzebuje ochroniarzy swoich kłamstw w postaci nawiedzonych babć, które nie mają co robić w życiu. Jaki nieuku, gdzie płacisz podatki, skoro tak pchasz się ze swoją opolską mafią kumpli do tej Warszawy?

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ROB 5 7 miesięcy temuocena: 53% 

   Są też obiecanki innych w tym Trzaskowskiego...

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 8 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Olo 4 7 miesięcy temuocena: 31% 

   Smog przez korki?? Tylko jestem ciekawe dlaczego smog pojawia się tylko w zimie jak zaczyna się sezon grzewczy. A w lato jakoś go nie ma. Tak wiec czyżby w lato nie bylo korków.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 14 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~warszawiak 3 7 miesięcy temuocena: 89% 

   Nie przez korki. Przez samochody.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 41 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ursynowianka 2 7 miesięcy temuocena: 85% 

   Oczywicie, ze jest w lato. w Warszawie 70% smogu pochodzi wlasnie z transportu. Prosze troche poczytac, zamiast rozglaszac mity...

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 34 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~jot 1 7 miesięcy temuocena: 43% 

   Ursynowianko, podaj namiary na miejsce, gdzie można poczytać, proszę. Chętnie poczytam o tych nie-mitach. Zakładam, że masz jakieś konkretne badania naukowe, a nie notkę na jakimś portalu.

   Edytowany: 7 miesięcy temu

   oceń komentarz 3 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2409 sekundy
  REKLAMAA2-GOODBIKE-11-04----10-05-2019