REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (eyezen)

  Bolą Cię oczy? Szybko męczy Ci się wzrok? Odczuwasz pieczenie lub swędzenie? Często towarzyszy Ci uczucie piasku pod powiekami? Twoje oczy są wysuszone? Systematycznie zdejmujesz okulary do czytania spoglądając w komputer? Odległość widzenia i zmiana wielkości wyświetlanych znaków sprawia Ci trudność? Wybierz szkła EYEZEN, które relaksują i chronią wzrok przez cały dzień.

  Wszystkie te dolegliwości spowodowane są długotrwałym wpatrywaniem się w ekran komputera czy też innego urządzenia cyfrowego, zmianą odległości widzenia oraz zmianą wielkości wyświetlanych znaków. Szczególnie wymagające dla wzroku jest czytanie tekstów z bliska, zwłaszcza na małych ekranach. Regularna zmiana odległości i przenoszenie wzroku z miejsca na miejsce wymaga od oczu odpowiedniego dostosowania – tak zwanej akomodacji.

  Z badań przeprowadzonych w 2014-2015 roku wynika, że w ciągu dnia korzystamy średnio z 4 różnych urządzeń mobilnych i spędzamy przed nimi ponad 5 godzin dziennie. W związku z tym w ciągu dnia nasze oczy zmuszane są do bardzo intensywnej zmiany akomodacji. Dodatkowo podczas długotrwałego czytania i wpatrywania się w ekrany cyfrowe zapominamy o mruganiu. Oczy szybko się męczą, pojawia się uczucie piasku pod powiekami, swędzenie lub pieczenie.

  Z upływem czasu mięśnie gałek ocznych tracą zdolność do akomodacji i pojawiają się problemy z ostrością widzenia. Prawidłowa refrakcja zostaje zaburzona, obraz staje się niewyraźny i mało kontrastowy. Ponad to wszyscy użytkownicy narażeni są na działanie szkodliwych promieni światła niebiesko-fioletowego emitowanego przez urządzenia cyfrowe. Światło to jest szkodliwe dla  naszej siatkówki, przyśpiesza rozwój chorób oraz przyczynia się do przedwczesnego starzenia się oczu.

  Szkła Eyezen są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Zaawansowana technologia szkła zapewni Twoim oczom najwyższe bezpieczeństwo oraz komfort widzenia w różnych odległościach i nawet bardzo mały tekst będziesz widzieć wyraźnie. Soczewki Eyezen wspierają wysiłek akomodacyjny oraz w pełni chronią Twoje oczy przed szkodliwym działaniem światła niebiesko-fioletowego.

  Szkła Eyezen dostępne są w 3 różnych wersjach, indywidualnie dopasowanych pod względem wieku, odległości do czytania oraz oddalenia ekranu urządzenia cyfrowego. Zmniejszają one ryzyko występowania nieprzyjemnych dolegliwości i zapewniają dobre samopoczucie podczas ich używania. 

  Wybierz szkła EYEZEN, które relaksują i chronią wzrok przez cały dzień.

  Do końca listopada w Mega Lens na Ursynowie 25% rabatu na szkła Eyezen!

  Odwiedź salon optyczny Mega Lens na Ursynowie:

   

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.0691 sekundy
  REKLAMAA2-NEONOWKA-3tygodnie-od-08-01-do-28-01-2018