REKLAMAA1-SanGiovanni--01-07----31-07-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Loocas Dance Center/SK)

  Zamiast siedzieć, nudzić się i przerzucać kolejne kanały w telewizji można poćwiczyć razem z tancerzami z ursynowskiej szkoły. Codziennie wieczorem w mediach społecznościowych transmitowane są zajęcia ruchowe dla wszystkich uwięzionych w domach przez koronawirusa!

  Loocas Dance Center to jedna z najbardziej znanych w dzielnicy szkół tańca. Koronawirus zamknął wszystkie tego typu placówki, a ich pracowników i uczniów skazał na bezczynność. Ale ćwiczyć w domu przecież można! Z takiego założenia wyszli instruktorzy i zachęcają wszystkich ursynowian do wspólnego trenowania.

  - Ważne jest, abyśmy się w tych trudnych czasach wspierali. Chcemy poderwać mieszkańców Ursynowa z kanap, żeby się trochę poruszali, kiedy zmuszeni są zostać w domu. Nie ma znaczenia wiek, każdy da sobie rad. Będzie fitness i nie tylko - mówi Tomasz Pilewski, dyrektor Loocas Dance Center. 

  Aby wziąć udział w zajęciach ruchowych nie trzeba mieć żadnych przyrządów. Trenerzy pokażą jak do prostych ćwiczeń można wykorzystać krzesło, kanapę czy ręcznik. Poza gimnastyką, podczas półgodzinnych zajęć, można będzie posłuchać rad dietetyków, psychologów sportu, będą też porady techniczno-taneczne dla bardziej zaawansowanych uczniów. 

  Zajęcia transmitowane są codziennie, o 18:30, od poniedziałku do piątku na stronie szkoły na Facebooku.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 20

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3962 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020