REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Prowadząc firmę nakierowaną na rynki zagraniczne lub będąc pracownikiem międzynarodowej korporacji konieczne jest rozwijanie i nieustanne pogłębianie własnych kompetencji. Dbanie o prawidłowe kontakty z kontrahentami jest warunkiem koniecznym i wymaga dobrej znajomości języka obcego.

  Bez wątpienia najpopularniejszym językiem obcym jest angielski. W tym języku możemy porozumiewać się w niemalże każdym kraju, co sprawia, że nie ograniczamy się wyłącznie do państw anglosaskich. Jednak, aby nawiązać i rozwijać kontakty biznesowe, często nie wystarcza znajomość i nauka angielskiego, którą mieliśmy w szkole czy na studiach. Konieczne są profesjonalne umiejętności, które możemy zdobyć na kursach biznesowych oraz specjalistycznych. Jeśli język angielski jest barierą, która nie pozwala na rozwój Twój lub Twojej firmy, to warto zainwestować w ten obszar kompetencji właśnie teraz.

  Kursy angielskiego w trybie online

  Wiele przedsiębiorstw, które prowadzą szkolenia oraz kursy językowe dla firm przeniosło swoją działalność w ciągu ostatniego roku do Internetu. Firma InProgress już wcześniej w swojej ofercie posiadała zajęcia zdalne oraz autorskie kursy e-learningowe na własnej platformie. Lektorzy w InProgress posiadają odpowiednie kwalifikacje i know-how, które sprawiają że nauczanie w trybie online jest skuteczne i efektywne.

  Kursy angielskiego online to świetne rozwiązanie dla osób, którym brakuje czasu. Niezaprzeczalną zaletą kursów online jest znaczna oszczędność czasu związana z brakiem konieczności dojazdów na zajęcia, a także możliwość elastycznego dopasowania zajęć do swojego zawodowego i domowego grafiku.

  Dodatkowy dostęp do platformy e-learningowej pozwala w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu korzystać ze specjalnie przygotowanych zasobów do samodzielnej nauki.

  Biznesowy i specjalistyczny angielski

  Nawet jeśli nie czujesz się pewnie ze swoim angielskim, nie oznacza to konieczności rezygnacji z kursów biznesowych lub specjalistycznych. Wiele osób błędnie zakłada, że dopiero wyższy poziom zaawansowania umożliwia rozpoczęcie nauki języka biznesowego i branżowego. To nie jest prawda. Języka biznesowego oraz specjalistycznego możesz uczyć się już od poziomu podstawowego i średniozaawansowanego.

  Znając podstawy języka, możesz pogłębiać jego znajomość bazując na treściach, które bezpośrednio dotyczą Twoich obowiązków, obszarów badań, czy zainteresowań zawodowych. Kluczem do sukcesu w doborze odpowiedniego kursu języka obcego jest maksymalne dostosowanie go do Twoich potrzeb. Dlatego tak ważna jest wstępna analiza potrzeb klienta, która zawsze poprzedza organizację kursów językowych w InProgress. Rozwijasz się, kiedy uczysz się dokładnie tego, co jest niezbędne w Twojej pracy zawodowej i co możesz na bieżąco wykorzystać w praktyce.

  Angielski biznesowy dedykowany jest dla pracowników międzynarodowych korporacji oraz innych firm, których działalność ukierunkowana jest na rynki zagraniczne, ale również dla studentów kierunków ekonomicznych.

  Kurs Business English pozwoli Ci poznać najważniejsze zwroty oraz słownictwo związane z komunikacją w międzynarodowym środowisku biznesowym. Duży nacisk kładziemy na rozwój umiejętności miękkich potrzebnych w codziennej współpracy z członkami zespołów, klientami, i kontrahentami. Dodatkowo możesz wziąć udział w intensywnych warsztatach poświęconych takim obszarom jak negocjacje, prezentacje, korespondencja, czy prowadzenie spotkań.

  W czasie szkoleń wykorzystywane są elementy coachingu, co pozwala zwiększyć efektywność nauki poprzez dbałość o Twoją motywację i nastawienie do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności.

  Kurs angielskiego specjalistycznego to nauka języka charakterystycznego dla konkretnej branży lub związanego ze specyficznym stanowiskiem pracy. Firma InProgress prowadzi kursy języka angielskiego m.in. dla branży farmaceutycznej, logistycznej, lotniczej, turystycznej, marketingowej, finansowej i prawniczej, a także dla służby zdrowia i służb mundurowych.

  Kursy specjalistyczne przygotowywane są indywidualnie w oparciu o wcześniej przeprowadzony audyt oraz Twoje potrzeby. Mogą być prowadzone w małych grupach dobranych na podstawie zbieżnych celów i poziomu językowego, a także w formie zajęć indywidualnych. Zaletą takiego kursu jest skoncentrowanie się dokładnie na tych płaszczyznach, na których najbardziej Ci zależy.

  Rozpocznij naukę już jutro

  Pamiętaj, że nawet kilkadziesiąt godzin regularnego kontaktu z językiem pozwoli Ci zdobyć nowe umiejętności, dlatego nie odkładaj tego na potem i rozpocznij naukę już teraz!

  Pełna oferta nauki angielskiego dla firm i osób indywidualnych dostępna jest pod adresem: http://www.inprogress-clt.pl/angielski-dla-firm.html

  Bardzo szybko poczujesz różnicę, zaskoczysz swoich współpracowników i kontrahentów, co przełoży się na Twoją satysfakcję oraz będzie motywacją do dalszej pracy. Postaw na swój rozwój i zobacz, co możesz zyskać. Odwiedź stronę internetową firmy InProgress w Warszawie.

  Artykuł załadowany: 0.2909 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.05.2021 - 31.07.2021