REKLAMAA1-AUTO-WIMAR---11-09----10-01-2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 września 2020, 09:47 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (urząd dzielnicy)

  Kolejna wycieczka rowerowa po Ursynowie po ciekawych miejscach dzielnicy! Już dziś poznamy wielkie nazwiska związane z naszą okolicą. Opowie o nich przewodnik miejski Mariusz Prządek.

  Pierwsza wycieczka odbyła się dwa tygodnie temu i zgromadziła kilkudziesięciu amatorów dwóch kółek. W nieco ponad trzy godziny przejechali oni śladami sztuki ursynowskiej ulicy. Była najdłuższa galeria grafitti w Polsce - na murze wyścigów konnych, murale na ursynowskich blokach czy ciekawostki związane z rzeźbami w parku Przy Bażantarni. O historii miejsc i ludzi opowiada przewodnik Mariusz Prządak.

  Dzisiejsza wycieczka rowerowa z przewodnikiem dotyczyć będzie  "Wielkich naziwsk na Ursynowie". Mariusz Prządak opowie o osobach ze świata kultury, polityki i nie tylko, które bywały na terenie dzisiejszej dzielnicy o i wiążą się z nimi ciekawe historie. Będzie o Pawle z Bnina, Kornelu Makuszyńskim, Eugeniuszu Bodo, Jerzym Waszyngtonie, Bolesłąwie Bierucie czy Edwardzie Gierku. Zapowiada się niezwykle interesująco!

  Trasa ma ok. 15 km długości, czas trwania to 3-4 godziny, a maksymalna liczba osób – 25. Wystarczy pojawić się na miejscu zbiórki - przy kościele św. Katarzyny przy ul. Fosy 17 o godz. 13:00. Atrakcja jest bezpłatna. W czasie postoju organizatorzy proszą o zachowanie bezpiecznej odległości lub włożenie maseczek.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Z Kabat 1 miesiąc temuocena: 100% 

   Do Autora: a czemu WCZEŚNIEJ nie zapowiedziano tej wycieczki? Byłoby więcej chętnych.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3641 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO--14-08----13-11-2020