REKLAMAA1-VillaMia-BOTANICA--24-02----24-03-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Rzadko mamy do czynienia z takimi promocjami. Nowa ursynowska restauracja "Kucharek Sześć Ekspres" zaprasza w swoje gościnne progi. W najbliższy poniedziałek i wtorek szalona akcja!

  Zdrowo, niedrogo i smacznie jak u mamy! To dewiza znanej na Ursynowie sieci "Kucharek Sześć". Od niedawna przy alei KEN działa drugi lokal tej marki. W nowoczesnych wnętrzach serwuje - co osobiście sprawdziliśmy - bardzo dobre dania kuchni polskiej, dania wegetariańskie oraz śniadania. Pyszne domowe jedzenie jest tu w zasięgu ręki.

  Z okazji otwarcia właściciele "Kucharek Sześć Ekspres" przygotowali szalone promocje.

  W najbliższy poniedziałek (28.10) wystarczy zakup kompotu za 2,70 złotych, aby zupełnie za darmo dostać zestaw dnia składający się z dwóch dań. Z kolei dzień później, we wtorek 29 października, wszystkie dania z karty kupimy za połowę ceny! W praktyce oznacza to pyszny obiad do syta za naprawdę niewielkie pieniądze.

  O tym, że Kucharki w nowej lokalizacji gotują dobrze i smacznie świadczą recenzje, jakie wystawiają im pytani przez nas klienci.

  - Bardzo dobre świeże zupy, drugie dania też smaczne, a porcje ogromne. Mogliby je trochę zmniejszyć, bo nie daję rady - śmieje się pan Michał. 

  - Podoba mi się wystrój restauracji. Jest nowocześnie, czysto. A dania? To klasyka kuchni polskiej, która tutaj dosłownie smakuje jak u mamy czy babci - mówi pani Asia.

  Warto zatem przekonać się osobiście o smaku kuchni w "Kucharek Sześć Ekspres", tym bardziej, że okazja jest niebywała. Tak dobrej promocji na obiady na Ursynowie jeszcze nie było! Pamiętajcie - tylko w najbliższy poniedziałek i wtorek.

  KUCHAREK SZEŚĆ EKSPRES

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 330

  • 195
   BARDZO PRZYDATNY
  • 49
   ZASKOCZONY
  • 37
   PRZYDATNY
  • 16
   OBOJĘTNY
  • 10
   NIEPRZYDATNY
  • 9
   WKURZONY
  • 14
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2084 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----24-02-2020