REKLAMAA1-Galileusz--01-09----30-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 grudnia 2019, 10:21 komentarzy 2

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (Urząd dzielnicy)

  14 szkół i 4 przedszkola z Ursynowa wzięły udział w 24. edycji konkursu „Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe”.  Efekty możemy podziwiać w urzędzie dzielnicy.

  Do konkursu zgłoszonych zostało aż 241 prac - o połowę więcej niż w ubiegłym roku. Profesjonalne jury wyłoniło 49 z nich i te znalazły się w finale. Oceniane były: poziom artystyczny, oryginalność prac, koncepcja, pomysł, zachowanie pewnych odniesień do tradycji polskiej szopki, precyzja wykonania, użycie ciekawych materiałów, aranżacja bryły i przestrzeni. A wspaniałych pomysłów nie brakuje. 3 szopki ze względu na swoje duże rozmiary pozostały w placówkach, które zgłosiły je do konkursu.

  Dzieci - oraz rodzice, bo też mieli oni udział w tworzeniu poszczególnych prac - wykazali się ogromną wyobraźnią i talentem. Wśród wystawianych w urzędzie szopek są te zrobione z makaronu, z butelek, chleba, kory drzewnej, a nawet z... opakowań po lekarstwach. Jak widać nurt recyklingowy i organiczny dominuje.

  Prace, które zakwalifikowały się do finału konkursu można oglądać do 10 stycznia na parterze urzędu dzielnicy. A 10 stycznia odbędzie się podcumowania konkursu i wyłonienie zwycięzców.

  ZOBACZ SZOPKI WYSTAWIANE W RATUSZU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3369 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-09----30-09-2020