REKLAMAA1 Pizzeria105 01.08.2022 - 30.09.2022 (2X w serii)
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  Młodzi postanowili stworzyć artystyczną imprezę po swojemu. Prace, które tworzą nastoletni ursynowianie zostaną pokazane szerszej publiczności podczas Festiwalu Alternatywnej Kultury w UCK "Altenatywy". Zaproszeni są wszyscy, którzy ze sztuką są za pan brat.

  Grupa młodzieży z liceum im. Lajosa Kossutha organizuje w ten weekend "Festiwal Alternatywnej Kultury" w ramach olimpiady "Zwolnieni z Teorii". To artystyczny festiwal angażujący młodzież w wieku licealnym, podczas którego będzie mogła ona wystawić swoje prace plastyczne i fotograficzne, jak i pokazać swoje umiejętności poetyckie, teatralne i filmowe.

  - Projekt przyczyni się do pobudzenia artystycznej sfery umysłów młodych ludzi biorących w nim udział. Rozwinie umiejętności organizacji, współpracy z rówieśnikami i realizacji celów - mówią organizatorzy.

  Artystyczny bunt

  Podczas wydarzenia młodzież przedstawi m.in. swoje etiudy filmowe, spektakl "Dziady" w zupełnie nowej odsłonie, prace i piosenki krytykujące świat oraz zarecytują własną poezję. UCK "Alternatywy" ma się zamienić w bezpieczną i przyjazną przestrzeń do wyrażania siebie i swoich poglądów.

  Oprócz występów uczestników pojawią się zespoły grające muzykę rozrywkową. Zagrają początkujące bandy rockowe, jednak zorganizowane. Wystąpią m.in. Violet Dogs - czterech chłopaków z Warszawy, którzy grają punk połączony ze wszystkim, co im się podoba i śpiewają o wszystkim, co im się nie podoba; Freak Situation - w ich muzyce chodzi o to, aby ludzie mogli się do niej dobrze bawić, inspirować, a wręcz odurzać i czuć bunt. 

  Po każdym spektaklu i etiudzie filmowej widzowie będą mili okazję wziąć udział w panelu dyskusyjnym i porozmawiać o tym, co im w duszy gra oraz jak interpretują sztukę, którą właśnie zobaczyli.

  Festiwal Alternatywnej Kultury odbędzie się w najbliższy piątek i sobotę (1-2.04) w Ursynowskim Centrum Kultury "Alternatywy" przy ul. Ghandi 9 (za urzędem dzielnicy). Szczegółowy harmonogram imprezy znajduje się poniżej. Wydarzenie jest bezpłatne, jednak aby mieć pewność, że znajdziemy miejsce, należy pobrać wejściówki (po kliknięciu w interesujący nas dzień załaduje się platforma biletyna.pl z zapisami). W tej chwili na niedzielę brakuje wejściówek - każdy jednak zostanie wpuszczony na wydarzenie.

  SOBOTA - odbierz wejściówkę

  18 - otwarcie festiwalu

  18:15-19 - spektakl teatralny

  19:15 - rozpoczęcie panelu dyskusyjnego

  20 - zakończenie dnia pierwszego

  NIEDZIELA - brak wejściówek

  14 - otwarcie drugiego dnia festiwalu

  14:15 - oficjalne otwarcie wystawy

  14:30 - oficjalne otwarcie sekcji filmowej

  14:45-16:15 - seans filmowy i panel dyskusyjny

  16-17 - kawiarenka literacka

  17-18 - spotkanie z artystami wystawy

  18:30-20 - sekcja muzyczna

  20:30-21:30 - gość specjalny

  21:35-21:45 - podsumowanie festiwalu

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4938 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022