REKLAMAA1 ZIELENIACZEK.PL 15.04.2021 - 15.05.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki bez wychodzenia z domu? Załatwianie ważnych spraw online powoduje, że czujesz się niekomfortowo, a samo łącze nie powala prędkością? Z bezpiecznej pożyczki możesz skorzystać również przez telefon! Jeśli potrzebujesz porady, nie bój się tradycyjnych metod – konsultant nie tylko wypełni wniosek w Twoim imieniu, ale także pomoże w wyborze najkorzystniejszego dla Ciebie wariantu pożyczki gotówkowej.

  Pożyczka gotówkowa w PKO Banku Polskim - przez telefon, w oddziale, a może online?

  Polacy chętnie korzystają z pożyczek gotówkowych w PKO Banku Polskim lub innych instytucjach finansowych. Najczęstsze cele kredytobiorców to zakup sprzętu AGD, remont, nowy samochód czy wakacje.. Powód może być naprawdę różny, ale jak wziąć bezpieczną pożyczkę? Forma zależy wyłącznie od Ciebie.

  1. Jeśli dobrze się czujesz z rozwiązaniami online, nie bój się wysłać wniosku online za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji. Pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet tego samego dnia.
  2. Bez problemu możesz skonsultować się z infolinią i zapytać o pożyczkę przez telefon. Może to wymagać od Ciebie ok. 10-30 minut. Wybierz dogodny moment – rozmowa wymaga skupienia.
  3. Możesz też udać się do placówki, gdzie doradca zaoferuje najlepsze dla Ciebie rozwiązanie

  Szukasz bezpiecznej pożyczki na telefon? Sprawdź ofertę PKO Banku Polskiego – zostaw swój numer telefonu w zakładce kontaktowej na stronie banku lub zadzwoń o dowolnej porze: https://www.pkobp.pl/klienci-indywidualni/pozyczki/szybka-pozyczka-gotowkowa/

  Czy pożyczka przez telefon jest bezpieczna?

  Konsultant prosi Cię o dane osobowe i adresowe w trakcie rozmowy? To nic podejrzanego! W końcu to jego obowiązek – musi uzupełnić wniosek w trakcie rozmowy. Gdybyś wybrał wersję online, również musiałbyś wypisać wszystkie informacje we wniosku. Co sprawia, że pożyczka przez telefon jest wygodna? W trakcie konsultacji zawsze możesz zapytać o każdy szczegół umowy: odsetki, dodatkowe ubezpieczenie, czy wcześniejszą spłatę pożyczki. To z pewnością dobre rozwiązanie dla osób, które nie czują się pewnie w wirtualnym świecie i preferują kontakt z drugim człowiekiem.

  Pożyczka na telefon – jak przygotować się do rozmowy z doradcą?

  Chociaż może się wydawać, że rozmowa telefoniczna trwa dłużej niż wniosek internetowy, pamiętaj, że wcześniej możesz przeznaczyć mniej czasu na poznanie oferty banku. Konsultant opowie Ci o dostępnych pożyczkach gotówkowych, wyjaśni warunki i pomoże wybrać najkorzystniejszy wariant. Ostateczną decyzję kredytową podejmuje jednak bank na podstawie oceny zdolności kredytowej, a doradca jest wyłącznie pośrednikiem. Przygotuj dowód osobisty oraz informacje, które potwierdzą Twoją płynność finansową np. wyciągi bankowe z konta.

  Konsultant w trakcie wypisywania wniosku może poprosić Cię o podanie:

  • danych osobowych,
  • adresu zameldowania,
  • numeru PESEL,
  • telefonu kontaktowego,
  • formy i czasu zatrudnienia,
  • stałych zarobków i wydatków.

  Zarezerwuj sobie trochę czasu – warto zapytać o wszystkie szczegóły bez pośpiechu. Postaraj się, aby nic Cię nie rozpraszało.

  Pożyczka przez telefon w PKO - kiedy otrzymam pieniądze?

  W PKO Banku Polskim o pożyczkę przez telefon może się starać każda dorosła osoba, posiadająca zdolność kredytową. Jak dużo można pożyczyć przez telefon? Nawet do 200 tysięcy złotych, a spłata pożyczki trwa  do 96 miesięcy. Udzielenie pożyczki i jej wysokość uzależnione są od pozytywnej oceny zdolności kredytowej.  Dzięki formularzowi widocznemu na stronie internetowej można także zostawić swój numer telefonu i umówić rozmowę z doradcą w sprawie pożyczki gotówkowej w PKO Banku Polskim. Pieniądze mogą zostać przelane nawet w dniu podpisania umowy, ale czas realizacji transakcji zależy od rodzaju konta bankowego kredytobiorcy.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2779 sekundy
  REKLAMAA2 Kaar-Med 01.04.2021 - 30-06-2021