REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  W ostatnim czasie na Kopcińskiego jasno było tylko w ciągu dnia

  W ostatnim czasie na Kopcińskiego jasno było tylko w ciągu dnia (KW)

  Remont ul. Kopcińskiego okazał się zmorą mieszkańców okolicy. Wykonawca w pakiecie dorzucił... awarię oświetlenia. Dopiero po kilku miesiącach udało się je naprawić. 

  Dziury i wszędobylskie łaty - tak wyglądała ul. Kopcińskiego przed tegorocznym remontem. Na przełomie lipca i sierpnia uliczka na wschodzie Ursynowie doczekała się wymiany nawierzchni. Mieszkańcy nie kryli zadowolenia. Trwało ono jednak tylko chwilę.

  - Zrobili nam nowy asfalt, a zabrali latarnie. Od Kiedacza do Przybylskiego wzdłuż szkoły od dwóch miesięcy nie działa oświetlenie. Robotnicy wykopali dół przy jednej z latarni, zostawili kable na wierzchu i popsuli oświetlenie - opowiada nam mieszkanka ul. Kopcińskiego.

  Mieszkanka wielokrotnie zgłaszała sprawę na miejskiej linii 19115. Pisała także maile. W końcu zadzwoniła do ursynowskiego ratusza - zarządcy ulicy. Jak się dowiedziała, dzielnica wiedziała o problemie. Nic jednak z tego nie wynikało. 

  - Świecą się przez 1-2 dni i znowu gasną. Mamy piękny asfalt i ciemno wieczorami. Całe szczęście, że interweniowałam, gdy rozkopali nam końcówki chodnika przy klatkach, bo inaczej byśmy musieli skakać między dziurami - mówi ursynowianka.

  W międzyczasie na miejscu pojawiały się kolejne ekipy, które próbowały pozbyć się usterki. Bezskutecznie. Dlatego pod koniec września - blisko dwa miesiące od wystąpienia awarii - mieszkanka postanowiła zwrócić się do naszej redakcji. 

  Wykonawca uszkodził kable

  Niezwłocznie zapytaliśmy ursynowski urząd o przyczyny usterki oraz to, kiedy latarnie zaczną działać poprawnie. Władze dzielnicy nie spieszyły się jednak z odpowiedzią. Otrzymaliśmy ją dopiero w poniedziałek - 17 dni po zadaniu pytań - gdy... zdołano naprawić latarnie.

  - Awaria, która była już dwukrotnie naprawiana, miała związek z niedawnym remontem ulicy, podczas którego uszkodzone zostały kable. Latarnie zostały naprawione przez firmę, która zajmuje się konserwacją oświetlenia na naszych ulicach. Konserwator oświetlenia z ramienia spółdzielni mieszkaniowej potwierdził, że latarnie na ul. Kopcińskiego działają - mówi rzeczniczka ursynowskiego ratusza Kamila Terpiał.

  Kosztami naprawy obciążony zostanie wykonawca remontu ulicy. Ursynowski ratusz czeka na jej wycenę. Mieszkańcy cieszą się z naprawy i mają nadzieję, że podczas zbliżającego się remontu ul. Nugat nikt już nie uszkodzi kabli. Bo powtórki na pewno nie chcą już przeżywać.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 5
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~obserwator 1 miesiąc temuocena: 14% 

   I tak część latarni trzeba będzie wygasić jak energia jeszcze bardziej podrożeje.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4755 sekundy
  REKLAMAA2 Spiżarnia Hrab 24.10.2022 - 23.12.2022