REKLAMAA1-ROLLSNOTE--7dni--06-04---12-04-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Skutki przedłużającej się imprezy są znane niemal wszystkim. Ból głowy, koszmarne samopoczucie, wymioty, rozkojarzenie i światłowstręt skutecznie odbierają radość z życia. Zatrucie alkoholem etylowym często oznacza nie tylko kaca, ale również problemy zdecydowanie bardziej rozciągnięte w czasie. W takim przypadku konieczne stanie się odtruwanie alkoholowe i detoksykacja organizmu. Można ją przeprowadzić w domowych warunkach, jednak wówczas osiągnięcie satysfakcjonującego efektu może zabrać zbyt dużo cennego czasu. Warto więc zwrócić się po pomoc do profesjonalistów.

  Detoks alkoholowy

  Po spożyciu alkoholu nasz organizm musi poradzić sobie z niebezpiecznymi dla niego substancjami. Odczuwamy to zarówno krótkofalowo – wówczas mówimy o popularnym kacu – jak i długofalowo. Do tego drugiego stanu przyczynia się ogół czynników, które na nas oddziałują, jednak nadużywanie alkoholu – zwłaszcza jeżeli nie ogranicza się do jednej imprezy – jest jednym z najpoważniejszych z nich. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie kroplówka na kaca – odtruciem alkoholowym w Warszawie zajmuje się m.in. firma KacDoktor. Profesjonalna usługa umożliwi szybkie postawienie na nogi i przywrócenie organizmowi pełni sił.

  Najważniejsza jest równowaga

  Destrukcyjnym wpływem na nasze zdrowie wyróżniają się wolne rodniki, a więc atomy lub cząsteczki posiadające niesparowane elektrony. Krążą po organizmie i przyłączają się do innych cząsteczek, prowadząc do ich zniszczenia. W rezultacie mogą przyczyniać się do powstawania poważnych chorób, w tym miażdżycy i nowotworów. Na powstawanie wolnych rodników wpływ mają zarówno procesy wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Do tych drugich należy m.in. nadużywanie alkoholu, palenie papierosów, stres lub zażywanie leków. Jeżeli w naszym życiu pojawia się zbyt dużo któregoś z tych elementów, pora zainteresować się detoksem.

  Przywrócenie stabilności

  Za równowagę wobec wolnych rodników odpowiadają antyoksydanty, czyli przeciwutleniacze. Do najważniejszych z nich należą witaminy, w tym witamina C. Dlatego też w naszej diecie powinno znaleźć się sporo warzyw i owoców. Niestety – nawet najlepsza dieta nie da właściwych rezultatów, zwłaszcza jeżeli stosujemy ją doraźnie. Warto wprawdzie zmienić swoje nawyki żywieniowe i z jednej strony stosować zdrowe menu, a z drugiej unikać substancji, które zagrażają zdrowiu. Przedtem, aby przywrócić pełnię sprawności, warto przeprowadzić jednak profesjonalny detoks alkoholowy.

  Kroplówka na kaca

  Jeżeli zależy nam na błyskawicznym działaniu, jedyną sprawdzoną opcją jest ożywcza kroplówka na kaca. Dzięki wchłanianiu z układu krwionośnego umożliwia błyskawiczne uzupełnienie wypłukanych z organizmu mikroelementów. Równocześnie sprawdzony zestaw witamin pozwala na przywrócenie równowagi między wolnymi rodnikami i antyoksydantami, co wpływa na samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Trwająca kilkadziesiąt minut procedura da taki efekt jak długie tygodnie wyrzeczeń i skrupulatnego przestrzegania dietetycznych wskazówek.

  Kiedy pomyśleć o kroplówce witaminowej?

  Kroplówka na kaca to najlepszy sposób zwłaszcza w sytuacjach, w których błyskawicznie musimy postawić się na nogi. Jeżeli więc za chwilę czeka nas ważne spotkanie, stresująca sytuacja czy egzamin, a wciąż odczuwamy konsekwencje wczorajszej imprezy, nie oznacza to, że musimy ryzykować karierą albo z czegokolwiek rezygnować. Odtrucie alkoholowe może mieć miejsce bezpośrednio w domu lub w wybranym przez nas miejscu. Po krótkiej chwili poczujemy się znacznie lepiej i będziemy w stanie wywiązać się ze swoich obowiązków.

  Artykuł załadowany: 0.1966 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020