REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 lutego 2019, 10:16

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Zapisanie się do lekarza już nie musi wiązać się z długim oczekiwaniem w kolejce do rejestracji. Pacjenci Centrum Medycznego Corten Medic mogą nawet w 30 sekund założyć darmowe konto na Portalu Pacjenta i umówić się do wybranego specjalisty bez wychodzenia z domu. 

  Mimo że w stolicy nie brakuje przychodni medycznych, to niełatwo znaleźć miejsce, które łączyłoby wysoką jakość leczenia, kompleksowość usług i nowoczesne rozwiązania dla Pacjentów. W przychodniach Corten Medic zdrowie i komfort Pacjenta jest traktowane priorytetowo. Właśnie dlatego Centrum Medyczne uruchomiło zintegrowany Portal Pacjenta, w którym zarejestrowani użytkownicy mogą łatwo zarządzać swoim zdrowiem i umawiać się na wizyty do wybranych lekarzy nie wychodząc nawet z domu.

  - W wielu aspektach naszego życia obserwujemy ile spraw możemy w szybki i łatwy sposób załatwić teraz przez Internet. Medycyna i obsługa Pacjenta również rozwija się w kierunku nowych technologii i cyfrowych rozwiązań. Według badań, jakie przeprowadziliśmy wśród naszych Pacjentów, ponad połowa z nich (w wieku do 40 lat) woli komunikować się z przychodnią przez stronę internetową lub aplikację mobilną – mówi dr Paweł Korneta, Manager Pionu Strategii i Rozwoju Corten Medic. –  Zależy nam, aby zapewnić naszym Pacjentom jak najlepszą obsługę, dlatego wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom uruchomiliśmy nie tylko zapisy on-line, ale całą zintegrowaną platformę, dzięki której mogą łatwo zarządzać swoim zdrowiem – dodaje.

  e-Usługi Corten Medic ułatwią życie Pacjentów

  Portal Pacjenta Corten Medic pozwala w łatwy i szybki sposób umówić się do wybranego lekarza lub poradni, w dogodnym terminie i lokalizacji. Pacjent ma możliwość rejestracji zarówno na wizytę komercyjną (płatną) jaki i w ramach NFZ. 24h na dobę może korzystać z dostępu do swojej elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM), wyników badań on-line, oraz planu i historii wizyt. Może również zadać lekarzowi pytanie do swojej ostatniej wizyty lub skierować prośbę o wystawienie e-recepty. Jest to duża oszczędność czasu i znaczne podniesienie komfortu obsługi, szczególnie jeśli Pacjent jest chory.

  Portal Pacjenta dla każdego

  Z Portalu Pacjenta może korzystać każdy, kto założy konto na stronie rejestracji. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności platformy, należy potwierdzić swoje konto w przychodni. Wówczas Pacjent może  się cieszyć dostępem do wszystkich e-usług, jakie oferuje Corten Medic. Z myślą o zapewnieniu dobrej obsługi całych rodzin, dodatkowym ułatwieniem na Portalu Pacjenta jest możliwość połączenia konta rodzica z kontem dziecka lub osoby starszej. 

  Opieka medyczna i stomatologia - kompleksowo, w jednym miejscu

  Corten Medic od 25 lat obejmuje opieką medyczną tysiące Pacjentów i ich rodziny. Oferuje firmom badania profilaktyczne dla pracowników oraz pakiety medyczne. W przychodniach można korzystać z opieki lekarza rodzinnego (wypełnij deklarację POZ), umówić się na wizytę do specjalisty czy wykonać badania diagnostyczne.

  Corten Medic jest ekspertem w stomatologii, a dzięki dostępności do wielu specjalistów Pacjenci dbają tam o swój uśmiech kompleksowo. Już na pierwszej wizycie mają przygotowany plan leczenia, dostosowany do indywidualnych potrzeb. W nowocześnie wyposażonych gabinetach każdy Pacjent otrzyma fachową pomoc i obsługę, aby cieszyć się swoim zdrowym i pięknym uśmiechem.

  Znajdź najdogodniejszą lokalizację dla siebie:

  Ursynów:

  Mokotów:

  Śródmieście:

  Praga Północ:

  Więcej na www.cortenmedic.pl

  Artykuł załadowany: 0.2807 sekundy
  REKLAMAA2 - SBM Ursynów 14.05.2021 - 20.05.2021