REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Szyby z plexi dla ochrony przez wirusem

  Szyby z plexi dla ochrony przez wirusem (mat. prasowe)

  Epidemia koronawirusa zapoczątkowała szereg zmian, którym z dnia na dzień wszyscy musieliśmy się poddać. Punkty usługowe, biura, fabryki, a nawet gabinety kosmetyczne, czy restauracje – dziś praktycznie każda firma musi zmierzyć się z pytaniem – jak zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom i klientom? Naszym sposobem na ochronę przed wirusem są szyby z plexi. Dlaczego?

  Plexi – niezawodny materiał na czas epidemii – i nie tylko

  - Plexi to materiał, z którego produkujemy już od dawna. Na co dzień obecny w profilu naszej firmy, a wciąż mało doceniany przez klientów, teraz zdecydowanie ma swoje 5 minut. Dlaczego plexi jest takie popularne? To bardzo proste! Materiał ten jest stosunkowo niedrogi, łatwo poddaje się obróbce, jest w pełni przezroczysty, a do tego stanowi świetną barierę ochronną pomiędzy pracownikiem a klientem. Proszę wyobrazić sobie, że do sklepu przychodzi klient z kaszlem czy katarem. Jedno kichnięcie powoduje rozprzestrzenianie się zarazków. Takie osłony można wykorzystywać nie tylko w czasie epidemii koronawirusa, ale także po jej zakończeniu – np. w czasie wzmożonej zachorowalności na grypę – wyjaśnia Michał Tryc współwłaściciel OznakujBiuro.pl i Wycinamy.TO.

  Dlaczego szyby plexi są lepsze niż szkło?

  • Trwałość: szyba ochronna wykonana ze szkła jest delikatna – zarówno w czasie transportu,  montażu, jak również później w trakcie użytkowania może ulec stłuczeniu. W przypadku szyb ochronnych z plexi nie ma takiego ryzyka.
  • Uniwersalność: plexi można mocować na różne sposoby – jako panele stojące, jako panele klejone do blatu, jako panele podwieszane. Szyby wykonane ze szkła wymagają specjalistycznego montażu i specjalnych wzmocnień bocznych.
  • Prosty montaż: plexi można z powodzeniem zamontować samodzielnie, panele szklane muszą być montowane przez zespół fachowców, co generuje dodatkowe koszty.

  Osłony z plexi – jakie i dla kogo?

  Niedługo miną 2 miesiące od wprowadzenia w kraju restrykcji związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Wiele branż zaczyna dziś powoli wracać do pracy i właśnie teraz następuje moment, kiedy właściciele firm rozglądają się za najlepszymi środkami ochronnymi dla swoich pracowników.

  Osłony z plexi są znakomitą opcją dla wszystkich tych punktów, w których pracownik firmy musi stykać się z klientem. Nigdy nie wiemy, czy mamy do czynienia z potencjalnym nosicielem choroby, dlatego warto rozsądnie się zabezpieczać. Osłony z plexi pozwalają w niemal nieskrępowany sposób wykonywać obowiązki zawodowe, zachować przy tym wygodę i płynność ruchów. Są przezroczyste, łatwe w cięciu i montażu. Nie musimy zamawiać specjalnej usługi montażowej – co znacznie obniża koszt i czas oczekiwania na instalację osłony. Wystarczy dokonać zakupu i samodzielnie zainstalować osłonę w biurze. To naprawdę proste! Takie rozwiązanie sprawia, że niemal natychmiast po otrzymaniu towaru możemy cieszyć się funkcjonalnością zamówionego przedmiotu.

  - Teraz gdy każda firma walczy niemal o każdego klienta, czas jest na wagę złota. Zdajemy sobie z tego sprawę doskonale i wszystkie nasze moce produkcyjne przerzucamy w tym czasie właśnie na produkcję osłon plexi. Zapotrzebowanie rynku jest gigantyczne – wyjaśnia Michał Tryc.

  Szyby z plexi to produkt, który właśnie w czasie pandemii koronawirusa spotkał się z niespotykaną popularnością. Niedrogi w produkcji, lekki, łatwy w transporcie, prosty w pielęgnacji i bezproblemowy w montażu. Wszystkich zalet plexi nie sposób jest zliczyć – najważniejszym atutem pozostaje jednak niezawodna ochrona przeciw wirusom. Wierzymy, że po zakończeniu epidemii plexi nadal będzie cieszyło się ogromną popularnością. Takie panele można bowiem bez najmniejszego problemu wykorzystywać jako ochronę przed wirusem grypy.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3086 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020