REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2021 - 31.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Lisek.app, to sklep w telefonie, który podbija coraz to nowe dzielnice Warszawy. Na ulicach Ursynowa grasuje już od maja. Zastanawialiście się, kto stoi za sukcesem tej aplikacji mobilnej, dzięki której zakupy możecie otrzymać już 10 minut po złożeniu zamówienia? O historię powstania, mechanizm działania i rozwój Liska, zapytaliśmy jednego z jego twórców, Pawła Owczarskiego.

  Jak zaczął się ten cały szum, który teraz ogarnia kolejne dzielnice Warszawy?

  Pomysł na Liska powstał już w 2018 roku. Wówczas jeszcze robienie codziennych zakupów online z dowozem wydawało się niemożliwością bądź usługą dostępną dla osób zamożnych. Natomiast dopiero pandemia koronawirusa pokazała, że model błyskawicznych zakupów jest częścią naszej przyszłości. Podobne firmy powstają także w innych krajach, więc na pewno jest na to zapotrzebowanie także w Polsce.

  Nie każdy kojarzy ideę darkstore e-grocery. Na czym ona polega i dlaczego to ona właśnie jest kluczem do sukcesu szybkich dostaw?

  Dzięki własnym magazynom zlokalizowanym w każdej dzielnicy oraz pracy kurierów wyposażonych w rowery elektryczne, jesteśmy w stanie dowieźć zakupy klientowi w 10 minut, pod próg, od momentu złożenia zamówienia. To jest prawdziwa magia - kto nie wypróbował, nie uwierzy :)

  Czym wyróżniacie się na tle konkurencji?

  Zdecydowanie najkrótszymi czasami dostaw, ale także szerokością asortymentu - przeciętny magazyn Liska wyposażony jest w ponad 1000 produktów - to tyle co na przykład w standardowym sklepie Biedronki, o małych sklepach typu Żabka już nie wspominając. Zależy nam na tym, żeby każdy w Lisku mógł znaleźć swoje ulubione produkty. 

  Czy Wasza firma dba o to, by przyczyniać się do zmniejszenia pozostawionego śladu węglowego swoim działaniem? W jaki jeszcze sposób działacie proekologicznie?

  Działania proekologiczne i w duchu less waste są dla nas priorytetem. Warto zwrócić uwagę na sam mechanizm dowozu - nasi kurierzy przemierzają ulice warszawskich dzielnic na rowerach elektrycznych. Segregacja odpadów jest dla nas również niezwykle ważna. Zdajemy sobie sprawę, że nasze działania mają wpływ na poprawę kondycji naszej planety. 

  Staracie się kłaść duży nacisk na zmianę nawyków zakupowych, z tych stacjonarnych na mobilne. W jakich sytuacjach Lisek.app może być realnie lepszym wyborem, niż wybranie się do sklepu?

  Najlepiej chyba zobrazuję to na swoim przykładzie. Zanim powstał Lisek.app, musiałem wiecznie pilnować czy mam w domu płatki i mleko dla dzieci. Dzisiaj już nie muszę - kiedy skończy się mleko, wołam Liska i mam je u siebie na stole w 8 minut. W tym czasie nie zdążyłbym nawet pójść do Żabki i wrócić do domu. A moja siostra z kolei dużo gotuje i woła Liska kiedy skończy się jej jakiś składnik. Dzięki temu nie musi przerywać gotowania i iść do sklepu!

  Spróbujmy to sobie uświadomić - ile energii w naszym życiu tracimy na pilnowanie, czy mamy w domu wszystko co może się nam przydać? Dzięki Liskowi - nie trzeba się już tym martwić.

  Skąd wzięła się nazwa aplikacji?

  Szukaliśmy takiego bohatera, który z jednej strony by się ludziom miło kojarzył, a z drugiej reprezentował zwinność, szybkość, spryt i inteligencję. Zależało nam, żeby te wszystkie cechy odczuwał nasz klient korzystając z naszego sklepu w telefonie.

  Jakie plany na przyszłość? Jak będzie rozwijała się Lisek.app? 

  Już po wakacjach Lisek będzie dostępny na terenie całej Warszawy! A następnie ruszamy na podbój Polski!

  Dziękujemy za rozmowę.

  Ściągnij Lisek.app na Google Play lub App Store już teraz! Więcej informacji o usługach Liska, znajdziesz na stronie www.lisek.app oraz na platformach Facebook i Instagram.

  Specjalnie dla czytelników portalu www.haloursynow.pl, Lisek przygotował specjalny kod rabatowy (- 30złotych) na zakupy mobilne w aplikacji, z hasłem: HALOURSYNOW

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 32

  • 18
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.4533 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021