REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi sezon na ursynowskie potańcówki. W sobotni wieczór na Ursynowie tańce odbywały się aż w dwóch miejscach: w Dzielnicowym Ośrodku Kultury oraz przy parku im. Jana Pawła II. Mieszkańcy dali czadu!

  Na początku nieśmiało, potem z coraz większą werwą tancerze wypełniali parkiet przy fontannie w parku im. Jana Pawła II. Gorąca cza-cza, niezawodne Boney M i stare polskie przeboje przekonywały kolejnych sąsiadów do wspólnej zabawy.

  Na Zielonym Ursynowie gości zabawiał Jerry - najstarszy DJ w Polsce, w drugiej tańca uczyły trenerki ze szkoły PASO, nie zabrakło też konkursów tanecznych. Dużym powodzeniem cieszył się jak zawsze dmuchaniec oraz strefa gastronomiczna.

  O 17:00 parkiet należał do dzieci – ich nie trzeba było namawiać do zabawy. Seniorzy, na początku preferowali pozycje obserwatorów, żeby później ruszyć w tany.

  - Jest świetnie, najpierw cza-czas z wnuczką, teraz porywam do tańca żonę. A pogoda wymarzona – komentuje pan Waldemar, który przyszedł na imprezę z całą rodziną.

  Choć pierwsze potańcówki już za nami, to kolejne są już w planach. Miłośnicy tańca spotkają się w sobotę 20 lipca w Dzielnicowym Ośrodku Kultury na ul. Kajakowej 12b; 10 sierpnia w Sadku Natolińskim oraz 24 sierpnia w Lasku Brzozowym.

  W GALERII ZDJĘCIA Z IMPREZY W PARKU IM. JP II:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 87

  • 49
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 13
   PRZYDATNY
  • 7
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 11
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3271 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020