REKLAMAA1 SanGiovanni 01.10.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (ZZW)

  Trzy pierwsze miejsce i jedno drugie. Ursynów zdominował tegoroczny konkurs "Warszawa w kwiatach". Mieszkańcy przygotowali piękne aranżacje balkonów, ogródków przydomowych, osiedlowych i przedszkolnych. Zobaczcie, jak wyglądają!

  Jak już pisaliśmy w tym roku w popularnym konkursie "Warszawa w kwiatach" Ursynów triumfował. Głównie za sprawą laureatów, którzy zwyciężali także w poprzednich edycjach rywalizacji o miano najpiękniejszych aranżacji zieleni w mieście.

  W kategorii „Balkony, loggie, okna” pierwsze miejsce zdobyła Lidia Lorek z ul. Wąwozowej, która otrzymała także nagrodę specjalną „Mister Kwiatów”. Dzięki temu razem z ekspertką z Zarządu Zieleni m.st. Warszawy będzie mogła zaprojektować rabaty w Ogrodzie Saskim. Dwa lata temu pani Lidia zajęła drugie miejsce w tej samej kategorii za swój pięknie udekorowany balkon. Jak wygląda dziś? Zobaczcie sami!

  Pierwsze miejsce - w kategorii ogrodów i ogródków przydomowych - zdobyła ursynowianka Agnieszka Mikołajczuk. To nie pierwszy raz, gdy praca pani Agnieszki zostaje doceniona przez jury konkursu. Także podczas ubiegłorocznej edycji jej ogródek przy ul. Dembowskiego został nagrodzony.

  Laureatem 38. edycji „Warszawy w kwiatach” zostało także Przedszkole nr 351 im. Wandy Chotomskiej przy ul. Warchałowskiego. Jury doceniło pracę ursynowskiej placówki i przyznało jej drugie miejsce w kategorii „ogródek edukacyjny”. 

  Również nie pierwszy raz nagrodzona została Spółdzielnia Inwestycji Mieszkaniowych „Ursynów”. Administrowane przez SIM osiedla „Pod Brzozami” I i II zajęły podczas 32. edycji konkursu trzecie miejsce w kategorii „firma”. Teraz - po 7 latach - zdobyły pierwsze miejsce w kategorii „osiedle mieszkaniowe”.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 81

  • 54
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 14
   PRZYDATNY
  • 4
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Tym 1 2 miesiące temuocena: 44% 

   Widać, że jury konkursu nagradza styl, który nazwałbym babcinym - dużo, kolorowo, rośliny tradycyjne poupychane jedne na drugich. Czy to był konkurs mający docenić wysiłek emerytów, czy konkurs estetyki ogrodów ? Jeśli takie cuda stawiamy za wzór Ursynowianom to dziękuję bardzo.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.455 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023