REKLAMAA1-GREEN-PORT-od-01-12-2017-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Wigilia dla potrzebujących

  Wigilia dla potrzebujących (Urząd Dzielnicy Ursynów)

  REKLAMA

  W sobotę, 21 grudnia, w kościele dolnym Parafii Wniebowstąpienia Pańskiego już po raz trzeci odbyło się spotkanie wigilijne dla mieszkańców Ursynowa, zorganizowane z inicjatywy burmistrza Ursynowa Piotra Guziała.

  We współpracy z zespołami Caritas, funkcjonującymi przy ursynowskich parafiach, Stowarzyszeniem Społeczników ,,Ariadna” oraz ursynowskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej na spotkanie zostali zaproszeni mieszkańcy dzielnicy znajdujący się w trudnej sytuacji – osoby samotne, biedne, bezdomne.

  Blisko 200 osób przyjęło zaproszenie burmistrza i przybyło na Ursynowską Wigilię. Burmistrz Piotr Guział w towarzystwie swoich zastępców: Piotra Machaja, Janiny Rogg oraz Lecha Skowrona złożył zebranym życzenia świąteczne i noworoczne. W imieniu proboszcza parafii ks. kanonika Dariusza Gasa głos zabrał ks. Przemysław Bogusz.

  Po przemówieniach mieszkańcy zostali zaproszeni do wspólnego posiłku świątecznego. Zebrani obejrzeli też jasełka w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 352 przy ul. Teligi oraz wysłuchali kolęd w wykonaniu młodzieży z Gimnazjum nr 93 przy ul. Szolc-Rogozińskiego i muzyków działających w ramach ursynowskiej grupy projektu PaT - ,,Profilaktyka a Ty”. Atmosferę dodatkowo podkreślały świąteczne dekoracje oraz łakocie przygotowane własnoręcznie przez dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej Caritas znajdującej się przy al. KEN 101.

  (informacja prasowa urzędu dzielnicy)

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1136 sekundy
  REKLAMA