REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 maja 2019, 15:39

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  Od rana przed Areną Ursynów prawdziwa plejada gwiazd. Małe, duże, groźne i urocze – wszystkie zwierzęta przyjechały tu, aby prezentować swoje wdzięki podczas Międzynarodowych Targów Zoologicznych „Animal Warsawlove”.

  Ponad 500 rasowych psów z całej Europy można było spotkać dzisiaj w okolicy Areny Ursynów. Towarzyszyło im też stadko alpak oraz koty i króliki. Całe to towarzystwo zebrało się tutaj podczas Międzynarodowych Targów Zoologicznych „Animal Warsawlove”.  

  W trakcie trwania imprezy można było nie tylko podziewać rasowe psy, ale także wysłuchać wielu prelekcji oraz zasięgnąć rady fachowców. Nie zabrakło też wystawców, którzy oferowali akcesoria i karmy dla zwierząt oraz gadżety z motywami zwierzęcymi.

  Furorę robiła zagroda z alpakami, które wzbudzały zachwyt nie tylko wśród dzieci. – Mają takie milutkie, mięciutkie futerko – zachwyca się pani Maria. – Nie dziwię się, że pracują terapeutycznie z dziećmi, są takie spokojne i sympatyczne – dodaje.

  Na zadowolone wyglądało także środowisko zajmujące się profesjonalną hodowlą zwierząt rasowych. Wielu hodowców może pochwalić się licznymi trofeami zdobytymi przez swoich pupili. Piękne i mądre czworonogi chętnie brały udział w wystawie i pokazach tresury.

  Podczas targów odbyło się również przekazanie zwierząt „Marzycielom” z Fundacji Mam Marzenie. W ręce podopiecznego fundacji - Maciusia - trafił wymarzony, ufundowany przez jednego z hodowców, czarny mopsik. Widać było, że chłopiec i pies zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia.

  Kolejne targi odbędą się 22 września we Wrocławiu oraz wiosną 2020 w Trójmieście. Patronem medialnym wydarzenia jest Haloursynow.pl.

  W GALERII ZDJĘCIA Z TARGÓW:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 31

  • 18
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 4
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1934 sekundy
  REKLAMAA2-NATPOLL--12-12-2019----11-01-2020