REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (AŁ)

  W Sadku Natolińskim znów będzie wesoło. W pięknej scenerii, wśród owocowych drzew, zabrzmi muzyka do tańca. Oprócz szaleństw na parkiecie jak zwykle będą atrakcje dla starszych i młodszych. Potańcówka startuje w sobotę o 17:00. 

  Pogoda sprzyja, więc nie warto siedzieć w domu. Jest okazja by nie tylko trochę się poruszać, pobawić się wspólnie z rodziną i przyjaciółmi, ale też zawrzeć nowe znajomości. Trzecia w tym roku wakacyjna potańcówka na Ursynowie odbędzie się w sobotę w Sadku Natolińskim między 17:00 a 21:30. Można tam łatwo dojechać metrem (stacja Natolin) oraz autobusami 179 i 504.

  Jak zwykle, oprócz muzyki będą atrakcje. Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego, do wyboru będą m.in.  konkursy, animacje i nauka tańca. Po szaleństwach na parkiecie będzie można odpocząć wśród drzew owocowych na leżakach, kupić coś do jedzenia czy picia. Dzieci będą mogły poskakać na dmuchanej zjeżdżalni.

  Kolejna potańcówka 24 sierpnia. Wówczas parkiet rozłożony zostanie w Lasku Brzozowym. Patronat medialny nad potańcówkami sprawuje portal Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 2
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3228 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek-04-01----04-02-2020