REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Do Areny Ursynów wraca UCSiR Dance - czyli największa impreza taneczna na Ursynowie. W niedzielę na parkiecie zaprezentuje się kilkuset tancerzy. Będą oszałamiające choreografie, kolorowe stroje i mnóstwo dobrej zabawy - zapowiadają organizatorzy.

  Taniec to dyscyplina niezwykle popularna w naszej dzielnicy. Boom na zajęcia ruchowe i choreograficzne dla dzieci i młodzieży trwa od lat i nic nie zapowiada, aby miał się zakończyć. Na Ursynowie działa mnóstwo szkół i klas tanecznych. Wśród nich te, które wychowały mistrzów Europy czy świata w swoich kategoriach.

  Popisy młodych tancerzy będziemy mogli obserwować już w najbliższą niedzielę podczas UCSiR Dance - przeglądu tanecznego, w którym rywalizować będzie kilkanaście szkółek z Ursynowa, Warszawy i miejscowości podwarszawskich.

  - Ciągle przyjmujemy zapisy. W tej chwili mamy na liście 10 placówek i aż 450 tancerzy w różnych wieku, najwięcej dzieci w kategoriach 11-15 lat - mówi Karolina Bigos z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Turniejowe pokazy zespołowe podzielono na 4 kategorie: hip-hop, jazz-modern, show dance oraz disco cheerleaders. Każda z nich jest dodatkowo rozłożona ze względu na wiek uczestników - do 10 lat, między 11 a 15 lat oraz powyżej 15. roku życia. Organizatorzy przewidzieli też podział na dwa poziomy zaawansowania tańczących.

  Występy oceniać będzie profesjonalne jury, w którym zasiądzie m.in. Katarzyna Bień, laureatka 5. edycji telewizyjnego You Can Dance.

  UCSiR Dance to świetny sposób na spędzenie niedzieli. Rywalizację na parkiecie będzie można obserwować z trybun Areny Ursynów całkowicie za darmo. Jak zwykle nie zabraknie emocji, artystycznych wrażeń i dobrej zabawy.

  - Czeka nas wspaniałe widowisko, fajne i ciekawe pokazy, bo przecież taniec ciągle się rozwija, a dzieci mają nieograniczoną wyobraźnię - zapowiada Karolina Bigos z UCSiR.

  UCSiR Dance startuje o godz. 10:00 w najbliższą niedzielę w Arenie Ursynów przy ul. Pileckiego 122. Zespoły mogą się jeszcze zgłaszać do udziału w imprezie - do czwartku, do godz. 13:00. Więcej informacji o zgłoszeniach na stronach Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3403 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020