REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 października 2018, 15:17 komentarzy 2

  (SK)

  Feeria barw, efektowne stroje i piękny taniec! Tak wyglądały ursynowskie mistrzostwa tańca Master Cup Dance zorganizowane przez stowarzyszenie Ad-Astra. Arena Ursynów zamieniła się w scenę niemalże teatralną. Publiczność była zachwycona występami.

  Na parkiecie, w efektownej świetlnej oprawie występowali zaróno początkujący, jak i zaawansowani młodzi tancerze. Był hip-hop, modern/jazz oraz bardziej teatralne pokazy tańca.

  - Moim zdaniem jest wysoki poziom, bardzo ładne stroje i choreografie. Super impreza, naprawdę jest dobrze! - mówiła Malwina Nowak z poznańskiej Akademii Tańca i Fitnessu Metrum, jurorka turnieju.

  Publiczność była pod wrażeniem występów zarówno najmłodszych, jak i starszych uczestników. Na imprezie zaprezentowały się zespoły z 10 szkół tańca z całej Warszawy. Wśród nich znane na Ursynowie: Hand to Hand, Akademia Paso, studio taneczne Akcent czy zespoły z dawnego Gimnazjum 92.

  - Jest to impreza, która zbiera 200 zawodniów w kategoriach wiekowych do 9 lat, 11-15 lat i powyżej 15 lat. Największą atrakcją są występy w kategorii "inne formy taneczne", które są mini spektaklami teatralnymi z pięknymi strojami i choreografiami - mówi Wojciech Lesiak, organizator i wiceprezes stowarzyszenia Ad-Astra.

  Duże brawa zebrała choreografia grupy Alexia Dance Studio – Bushido. Dziewczyny ucharakteryzowane na japońskie wojowniczki tańczyły z wirującymi kolorowymi chustami. Układ taneczny doceniło jury, które przyznało za ten pokaz drugie miejsce w kat. inne formy taneczne 11-15 lat. 

  - Dziewczynki były bardzo zachywcone pomysłem takiej choreografii, mogą się wykazać jako prawdziwe wojowniczki, bo walczą przecież na parkiecie tanecznym. Byłyśmy tu dwa lata temu i zajęliśmy drugie i pierwsze miejsce - mówi Anna Lenth z Alexia Dance Studio z Wawra.

  Pomysłowe i zaskakujące choreografie zaprezentowały też grupy Fox Dance Studio, Akademia Paso - Zak czy juniorze ze studia Akcent. To one właśnie triumfowały w kategoriach starszych. Wsród młodszych wygrywały zespoły Cabras Mini z "Paso", Hand to Hand Kids, Hand to Hand Dzieci.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z MASTER CUP DANCE:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 19

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 4
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Bella 2 ponad rok temu

   zespoły taneczne na różnym poziomie, fajnie że mają się gdzie pokazać, jednak impreza w ogóle nie reklamowana, zero promocji, na widowni tylko rodzice występujących. A prowadzenie imprezy niestety pozostawia bardzo dużo do życzenia, szkoda.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Aldona 1 ponad rok temu

   Fajnie ze można przyjść i popatrzeć.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3582 sekundy
  REKLAMAA2 Dzieci Puszczy 01.04.2021 - 30.04.2021