REKLAMAA1-SanGiovanni--01-06----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Przy gorących rytmach mieszkańcy Ursynowa pożegnali wakacje podczas ostatniej w tym sezonie Ursynowskiej Potańcówki. Były tańce, zabawy i dobra zabawa.

  W sobotni wieczór Lasek Brzozowy wypełnił się dźwiękami muzyki i tłumem mieszkańców, którzy przyszli potańczyć, spotkać się z sąsiadami lub pobawić wspólnie z dziećmi. Najmłodsi uczestnicy imprezy nie mogli narzekać na brak atrakcji. Czekał na nich dmuchany zamek, malowanie buziek oraz minidisco. Podczas przechodzenia pod liną do zabawy dołączyli także rodzice.

  - Normalnie nie przepadam za takimi zabawami, ale musiałam dać dobry przykład córce – śmieje się pani Ala, która właśnie wróciła z wakacji. – Cieszę się, że zdążyłam na ostatnią imprezę, bo to świetna forma zabawy dla całej rodziny – dodaje.

  Na potańcówce, jak zawsze, nie zabrakło pokaźnej liczby seniorów. To oni pierwsi rozpoczynali zabawę na parkiecie i chętnie brali udział w nauce tańca i konkursach.

  - W tym wieku poczucie obciachu znika, liczy się dobra zabawa i dużo śmiechu – mówi pani Teresa - emerytka, która na potańcówkę przyszła z siostrą.

  To była już ostatnia impreza z cyklu Ursynowskich Potańcówek, ale przed nami jeszcze kilka muzycznych wydarzeń z cyklu Muzycznych Niedziel na Ursynowie oraz Jazz i klasyka na Kabatach.

  W GALERII DUŻO ZDJĘĆ Z OSTATNIEJ POTAŃCÓWKI:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 25

  • 18
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 3
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3318 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020