REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (ZTM)

  Pasażerowie komunikacji miejskiej od dawna mogą korzystać z m-płatności. Jest to łatwy i prosty sposób na kupienie biletu - wystarczy ściągnięcie aplikacji. Dzięki temu możemy zapomnieć o kolejkach w kioskach, braku gotówki w portfelu czy zagubieniu biletu. Na rynku istnieje kilka aplikacji mobilnych, które umożliwiają kupno biletu. Firma mPay przygotowała specjalną promocję w pięciu miastach w Polsce, która sprawi, że korzystanie z komunikacji miejskiej stanie się przyjemniejsze.

  Każdy wie, że obszar mobile staje się coraz bardziej popularny. Internetowe płatności przejmują rynek i stają się codziennością. Takie rozwiązania ułatwiają nam życie, a wygodą jest to, że nie musimy nosić portfela, by zapłacić za różne usługi.

  Aplikacja mPay w swojej ofercie posiada różne opcje. Możemy kupić bilety na imprezy sportowe, bilety mobilne komunikacji miejskiej, zapłacić za parkowanie, doładować telefon i zapłacić za rachunki. Wszystko jest bardzo intuicyjne i proste w obsłudze. Aplikacja mPay gwarantuje całkowicie bezpieczne transakcje bankowe. Żeby z niej korzystać, wystarczy połączenie z Internetem i sprawny telefon lub tablet. Kupno biletu przez taki system możemy zrealizować w 19 miastach w Polsce takich jak: Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Warszawa, Lublin, Białystok, Kraków, Inowrocław, Włocławek, Ostrołęka, Radom, Kraśnik, Łódź, Rzeszów, Głogów, Zduńska Wola, Poznań, Przemyśl, Częstochowa oraz KZK GOP.

  Firma mPay to wiodący producent rozwiązań w obszarze płatności mobilnych. Posiada wieloletnie doświadczenie i wprowadza na rynek innowacyjne metody związane z m-płatnościami. Jej głównym produktem jest aplikacja mPay. Jest to spółka, która działa najdłużej na polskim rynku. Posiada bogate doświadczenie i ogromną wiedzę o najnowszych technologiach. Idąc naprzeciw wymaganiom, mPay przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów:  bilety czasowe za 1 zł przy płatności kartą. Tak niska cena zachęci być może nawet tych, którzy nie korzystają na co dzień z komunikacji miejskiej. Promocja zaczyna się w lipcu.

  By użyć aplikacji należy pobrać ją ze sklepu (jest całkowicie darmowa). Następnie ją uruchomić, połączyć z numerem telefonu i wpisać swoje dane. Gdy to zrobimy, możemy bez problemu używać jej gdzie chcemy, o każdej porze dnia i nocy. Jeżeli chcemy kupić bilet, wystarczy wybrać ikonkę „bilet”, zaznaczyć miasto i postępować zgodnie z dalszymi krokami. Aby korzystać z aplikacji należy doładować tzw. portmonetkę lub skorzystać z karty płatniczej. Możemy to zrobić na stronie mPay, lub przelewem. Przy kontroli biletowej, wystarczy wybrać z menu ikonkę „kontrola biletów” - moje bilety. Po wykonaniu tej czynności wyświetlą się wszystkie informacje dotyczące biletu. Bilet należy kupić tuż przed wejściem do autobusu.

  (mat. promocyjny)

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.0681 sekundy
  REKLAMAA2-NEONOWKA-3tygodnie-od-08-01-do-28-01-2018