REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Czym są ściany w Twoim domu? Czy to tylko element konstrukcyjny? A może warto zastanowić się nad wykorzystaniem ścian jako elementu dekoracyjnego w naszym wnętrzu. Można bowiem nadać im niepowtarzalny charakter, tak, aby stały się "perełką dekoracji" otaczającej nas przestrzeni.

  Wykorzystanie ścian jako dominującego elementu dekoracyjnego doda naszemu wnętrzu przytulności, stwarzając jednocześnie ciekawe tło dla mebli czy innych dekoracji. Jaki jest najprostszy, a zarazem dający ogromne możliwości, sposób na osiągnięcie takiego efektu?

  Idealnym rozwiązaniem są tapety ścienne. Zastosowanie we wnętrzu tapet jest najciekawszym i najbardziej wszechstronnym rozwiązaniem. Ogromna różnorodność pozwala na wykreowanie niepowtarzalnych aranżacji, a wielorakość typów dostępnych na rynku umożliwia dobranie odpowiedniego produktu do naszych wymagań, z uwagi na typ podłoża czy funkcjonalność - od tapet papierowych po specjalistyczne tapety np. zmywalne. Pierwszym i najważniejszym krokiem przy wyborze odpowiedniej tapety jest określenie naszych potrzeb w zakresie zastosowania. Należy przede wszystkim zastanowić się czego oczekujemy i na co może być "narażona" nasza dekoracja ścienna w postaci tapety.

  Wybór tapety zależny jest również od wnętrza, w którym zostanie zastosowana. Dostępne są bowiem specjalistyczne tapety dedykowanie do pomieszczeń takich jak kuchnia czy łazienka. Po zdefiniowaniu potrzeb, pozostaje już tylko uruchomienie naszej fantazji. Na rynku dostępna jest niezliczona ilość wzorów, w pełnej gamie kolorystycznej. Przy tak dużym wyborze, jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Bogate wzornictwo tapet ściennych daje nieograniczone możliwości kreowania otoczenia dzięki ozdobieniu ścian - od tapet z wzorami kwiatowymi czy geometrycznymi, poprzez wzory odtwarzające naturę, do niesamowitych tapet 3D. Dostępne są również tapety tematyczne - do pokoi dziecięcych, łazienek czy kuchni. Wybór odpowiedniego wzoru jest kluczowym elementem aranżacji wnętrza. Tapeta ścienna z odpowiednio dobranym wzorem stworzy przytulne i nietuzinkowe wnętrze. 

  Zdjęcia pochodzą ze strony https://dobretapety.pl

  Tapeta ścienna - "kawałek papieru" o nieograniczonych możliwościach. Stworzy w naszym wnętrzu niepowtarzalny klimat. Pomoże ukryć niedoskonałości ścian, które są częstą przypadłością w naszych wnętrzach. Duży wybór rodzajów i wzorów daje możliwość wykreowania oryginalnej aranżacji. Mały stopień trudności w jej zastosowaniu jest dodatkowym atutem takiego rozwiązania. Tapeta ścienna -  proste rozwiązanie dające niesamowity efekt.   

  Artykuł załadowany: 0.1793 sekundy
  REKLAMAA2-PizzaSANGIOVANNI-01-12----31-12-2019