REKLAMAA1 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ2 października 2021, 10:31 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Powsin czy Nibylandia?

  Powsin czy Nibylandia? (mat. prasowe)

  Już tylko cztery tygodnie dzielą nas od otwarcia wyjątkowej wystawy plenerowej. W ostatni weekend października wyruszymy w niezwykłą podróż do krainy marzeń – Nibylandii. Z Piotrusiem Panem i jego przyjaciółmi spotkamy się w Ogrodzie Świateł, który rozbłyśnie w Powsinie.

  Ogród Świateł, który wraz z „Alicją w Krainie Czarów”, podbił w ubiegłym roku serca mieszkańców Krakowa, tym razem zawita także do Warszawy. Mieszkańcy Ursynowa nie będą musieli jechać na spotkanie z Piotrusiem Panem zbyt daleko, bo wystawa odbędzie się w Ogrodzie Botanicznym przy ul. Prawdziwka.

  Przez kolejne cztery jesienno-zimowe miesiące na odwiedzających czekać będzie kilkadziesiąt instalacji świetlnych, pokazy laserowe z oprawą dźwiękową, video-mapping oraz wiele innych atrakcji multimedialnych.

  Na spotkanie z Dzwoneczkiem

  Już od samego początku podróży, przekraczając próg bramy wejściowej i podążając tęczową ścieżką, zwiedzający bez trudu rozpoznają historię, która jest motywem przewodnim wydarzenia. Wystawa, podobnie jak bajkowa opowieść, rozpocznie się w dziecięcym pokoju. Później już prosta droga do Nibylandii, przez Przystań Elfów aż po Wyspę Czaszki.

  „Ogród Świateł – Piotruś Pan” będzie się odbywać na powierzchni aż 10 hektarów, w pięknej scenerii skrzącej się od pół miliona świateł LED strojących zaczarowane drzewa. Co jeszcze będzie czekać na odwiedzających? Niemal 30 instalacji świetlnych, pokazy laserowe, video-mappingi oraz wiele unikatowych atrakcji multimedialnych, a wśród nich m.in. choinka stworzona z 40 000 świateł LED.

  Nie zabraknie też elementów gier i wyzwań dla najmłodszych oraz wielu specjalnych punktów do robienia zdjęć, rozmieszczonych na terenie całej wystawy. Znajdziemy wśród nich wielki Pióropusz Wodza Pantery, Skrzynię Skarbów czy Paszczę Krokodyla.

  Start: 29 października!

  Jak podkreślają organizatorzy, wydarzenie ma w pełni formę wystawy plenerowej i nie wymaga bezpośredniej interakcji z żadnymi eksponatami. Dla komfortu zwiedzających zakup biletów będzie limitowany oraz możliwy wyłącznie na wybrane godziny zwiedzania.

  Bilety, w zależności od dnia, będą w cenach od 23 zł do 33 zł (dostępne online na stronie organizatora) oraz w kasach Ogrodu Botanicznego w Powsinie. Wystawa będzie czynna do 27 lutego przyszłego roku.

  TAK WYGLĄDAŁ OGRÓD ŚWIATEŁ W UBIEGŁYM ROKU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 63

  • 45
   BARDZO PRZYDATNY
  • 6
   ZASKOCZONY
  • 9
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Kabaciara 1 22 dni temuocena: 75% 

   W sumie ogród botaniczny w Powsinie to świetne miejsce na moc świateł, laserów i towarzyszące temu tłumy przez 4 miesiące... Miejmy nadzieję że tamtejsza i okoliczna fauna i flora przeżyją to oblężenie. Mniemam, że władze OB znają pojęcie zanieczyszczenia światłem...

   Edytowany: 22 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4068 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021