REKLAMAA1-WIMAR-AUTO--24-01----24-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 sierpnia 2019, 09:46 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  Przed nami ostatnia szansa na wspólną zabawę taneczną pod gołym niebem. Dziś w Lasku Brzozowym zabrzmi muzyka, a mieszkańcy ruszą na parkiet, żegnając lato.

  W tym roku, podobnie jak w ubiegłych latach, Ursynowskie Potańcówki cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców. Równie dobrze bawili się przy gorącej cza-czy w parku im. Jana Pawła II, jak przy hitach granych przez didżeja Jerryego na Zielonym Ursynowie.

  Na imprezach spotykały się całe rodziny, wszyscy - niezależnie od wieku - chętnie brali udział w konkursach tanecznych i nauce tańca. Dzieci korzystały z dmuchańców rozstawianych podczas imprez, a dorośli ze strefy gastronomicznej, w której można było wypić piwo i zjeść kiełbaskę z grilla.

  Także dziś nie zabraknie tradycyjnych potańcówkowych atrakcji, a świetna prognoza pogody zwiastuje równie świetną zabawę. Ostatnia impreza w tym sezonie odbędzie się 24 sierpnia w Lasku Brzozowym w godz. 17:00 - 21:30. Wstęp wolny.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2838 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----29-02-2020