REKLAMAA1 BYŚ 01.09.2021 - 30.09.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 lutego 2015, 21:14 komentarzy 71
  Nowa przewodnicząca Rady Dzielnicy

  Nowa przewodnicząca Rady Dzielnicy (SK)

  Teresa Jurczyńska-Owczarek została nową przewodniczącą Rady Dzielnicy Ursynów. Radni wybrali ją po ponad półtoragodzinnej awanturze. Opozycja bojkotuje prezydium Rady.

  Jurczyńską wybrała koalicja PO-IMU i jej samej. Za głosowało 13 radnych, przeciwko była opozycja - 12 osób z Naszego Ursynowa oraz Prawa i Sprawiedliwości. 

  Przed głosowaniem na sesji doszło do emocjonalnej wymiany zdań. Radnej Jurczyńskiej zarzucano kłamstwa, manipulowanie, oskarżano o zdradę. 

  - Nie wyobrażamy sobie współpracy z tą osobą. Okłamała nas - mówili radni NU i PiS nawiązując do opuszczenia szeregu radnych Naszego Ursynowa. 

  Pod adresem Teresy Jurczyńskiej-Owczarek padały też poważniejsze zarzuty: o rzekomy udział w tzw. aferze Zaułka Wilanowskiego. Spółka, której udziałowcem i prezesem był mąż nowej przewodniczącej, oskarżana była o nadużycia i oszustwa.

  - Czy podpisywała Pani umowy lub akty notarialne z ludźmi, którzy nabyli mieszkania? Czy miała Pani związek ze spółkami, które brały udział w tej aferze? Czy reportaż zamieszczony w internecie z programu TVN "Uwaga" zawiera prawdziwe informacje? - pytał szef klubu Nasz Ursynów, Paweł Lenarczyk. Radny przyznał, że w poprzedniej kadencji, gdy Jurczyńska była jeszcze radną jego ugrupowania, docierały do klubu informacje o rzekomej aferze. - Rozmawialiśmy z radną. Zaprzeczała wszystkiemu. Powinniśmy bić się w piersi, że tego rzetelniej nie sprawdziliśmy - mówił Lenarczyk.

  Teresa Jurczyńska zaprzeczała, że miała z tymi oskarżeniami związek. - Nie wstydzę się swojego męża, bo nie zrobił nic złego. Nie wiem o czy jest tu mowa. Bohaterowie i autorzy reportażu są objęte postępowaniami karnymi. Proszę o skierowanie tych pytań do prokuratury. Nie będę odpowiadała na podstawie Pana "widzimisię". Jak Państwo wiecie radnym może zostać człowiek bez wyroku. Jestem radną, nie zostałam za nic skazana. 

  Po kolejnych pytaniach, odpowiedziach i słownych przepychankach, radni przystąpili do głosowania. Natychmiast po ogłoszeniu wyników i pojawieniu Jurczyńskiej za stołem prezydialnym, z funkcji wiceprzewodniczącej Rady zrezygnowała Ewa Cygańska, radna Naszego Ursynowa. 

  Okazało się, że opozycja postanowiła w ogóle zbojkotować prezydium Rady. Zarówno PiS jak i Nasz Ursynów powstanowiły zrezygnować ze swoich miejsc w prezydium. Oznacza to, że jedynym wiceprzewodniczącym w radzie będzie Michał Matejka z PO. Na razie nie wiadomo czy tak już pozostanie czy też w radzie pojawią się nowi wiceszefowie.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  71Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Imielinczyk 71 ponad rok temu

   Do ale heca Rozumiem więc, że tylko dlatego jesteś za budową, bo obok Twojego bloku zrealizowano inną inwestycję?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ale heca 70 ponad rok temuocena: 75% 

   Pomiędzy al.Ken, a ul. Wasilkowskiego był piękny skwerek z cudownym starodrzewem. Należał do miasta. Zawsze zaniedbany, choć tak blisko Dzielnicy. Pisaliśmy w tej sprawie, bo chcieliśmy, aby powstał tam mały park. I co? pobudowano bloki, wycięto piękne drzewa! Przecież to miasto, dzielnica ma zapewnić mieszkańcom oazy spokoju. Ale po co, lepiej było sprzedać. A dlaczego spółdzielcy z Imielina maja to zrobić dla wszystkich na swoim terenie? To my mamy oddawać swoje tereny, a nie miasto? Jestem za budową.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Imielinczyk 69 ponad rok temuocena: 80% 

   Mam nadzieję, Radko, że mimo wszystko skwer ocaleje i po rewitalizacji będzie służył wszystkim mieszkańcom spółdzielni w postaci pięknego parku. Małym nakładem środków można go przekształcić w wartościową ostoję zieleni. Nie możemy wszystkiego zabudować wielkimi budynkami.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~świnia 68 ponad rok temuocena: 43% 

   Ta Pani robi ludziom świństwa. Powinna oddać mandat. Podobno skwerek przy Marcpolu ma być zabudowany i pozwolenie na budowę zostało wydane.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rowniez Imielinczyk 67 ponad rok temuocena: 83% 

   Panie Imielinczyku, po to by skwerek nie zostal zabudowany, to popierasz taka osobe jak TJO? Taka nieuczciwa osoba i was sprzeda.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Imielinczyk 66 ponad rok temuocena: 58% 

   We wszystkich komentarzach jest mnóstwo politycznych przepychanek ... Ja o politykę nie dbam, ale wierzę, że Pani radna dotrzyma słowa i przypilnuje, aby zielony skwer obok Marcpolu nie został zabudowany... Jest to wymarzone miejsce na park, którego tak na Imielinie brakuje. Niewielkim nakładem kosztów można go przekształcić w ostoję zieleni z oczkiem wodnym i placem zabaw, ławeczkami, alejkami ...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Radko 65 ponad rok temuocena: 50% 

   No to już możesz zapomnieć o tym Imielińczyk. Pani radna Jurczyńska nie wie co to znaczy dotrzymywać słowa, więc pewnie niebawem zlikwidują Ci skwerek i postawią jakiś blok, a jak się nie zmieśći to Karczewski Ci tam bazarek postawi :/

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mieszkanaka 64 ponad rok temuocena: 57% 

   aferałowie z NU i ich pomagierzy z PiS chcieli po przegranych wyborach utrzymać władzę dzięki zdradzie radnego Radziwiłła który za stołek dla szwagra sprzedał wyborców i kolegów. bardzo Wam tak dobrze, kto mieczem wojuje od miecza ginie!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Radko 63 ponad rok temuocena: 50% 

   Igras, nauczyłabyś się poprawnie nick przynajmniej ściemniać-pisać, bo coś CI nie wyszło z tego zdenerwowania :) A jak tam nowa twarz urysnowskiej platformy obywatelskiej - wybitna manipulatorka i oszustka - Teresa Jurczyńska-Owczarek? Radzi sobie w roli przewodniczącej rady? A jej synek serio dostał te kontrakty od Hanki za zdradę mamuśki? Hajs się zgadza? A te sprawy z przekrętami developerskimi w wilanowie? Co z nim? Udało się już im ukręcić łeb, czy jeszcze nie?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Szymon 62 ponad rok temuocena: 50% 

   Marcinku samozwany Radko, miałeś się leczyć, żółć się aż z ciebie wylewa, źle to się skończy.... Cała twoja agresja odwróci się przeciwko tobie samemu.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Radko 61 ponad rok temuocena: 60% 

   Nie nazywam się Marcin! Nazywam się Radosław, a dla kumpli Radek. I żadna to żółć, to że kurestwem nazywam kurestwo, i że nazywam je po imieniu, czyli jasno wskazuje, jaka osoba i w jakich okolicznościach została przewodniczącą rady! Pani Teresa Jurczyńska-Owczarek powinna jak najszybciej złożyć mandat i wycofać się z życia publicznego, bo przez takie osoby jak pani Teresa, czyli przez kłamców, oszustów, przekrętasów, wałkowiczów i manipulatorów żyjemy w kraju w którym rządzą korupcja, układy i nikt za nic nie odpowiada. Jurczyńska musi odejść.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Wawapixel :) 60 ponad rok temuocena: 33% 

   Naczelniku Iskra vel Radko, niech Pan pamięta że logi ze służbowego kompa i telefonu zostają :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 1 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ale heca 59 ponad rok temuocena: 69% 

   Radko, a kiedy NU zmieni nazwę na PiS - Porażka i Samozagłada ?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 38 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Radko 58 ponad rok temuocena: 44% 

   Nie wiem Heco kochana :) Tak przy okazji to przekaż najlepsze życzenia z okazji walentynek Pomianowskiemu i Antosiakowi, tworzą chłopaki taką uroczą i słodką parę, że mmmm :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 20 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Palisander 57 ponad rok temuocena: 73% 

   Radko, zajmij się Gorettą lepiej, Walętynki są ...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 29 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Radko 56 ponad rok temuocena: 43% 

   Palisander aż Ci 'lajka' dałem z litości, bo straszny z Ciebie no-life, skoro nawet w walentynki w domu siedzisz i frustracje w necie wylewasz. Serio, żal mi Ciebie :(

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ale heca 55 ponad rok temuocena: 86% 

   Radko, Walentynkowe całusy to ja mam dla mojego kochanego męża RM, a Ciebie mi szkoda bo chyba nikt Ci nie dał Walentynki

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Janusz Andrzej Nowakowski 54 ponad rok temuocena: 50% 

   Pani Tereska szybciej upadnie niż nam się wydaje. Jej transfer to koniec jej wiarygidnosci. Imielin coraz wiecej o tym podobno mowi. A liki na tym forum sa sztucznie nakręcane. Rano patrze, ze ktoś ma np. 30 pozytywnych likow, a 10 negatywnych. Wieczorem 40 negatywnych a inne stoja w miejscu. Farsa.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nika 53 ponad rok temuocena: 50% 

   Ludzie Guziała ciężko nad tym pracują.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kaprykos 52 ponad rok temuocena: 86% 

   Dlaczego nikt nie napisał dlaczego Pani Jurczyńsk Owczarek postąpila tak jak postąpiła, bo z pewnością wiele by się wyjaśniło:-)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Radko 51 ponad rok temuocena: 54% 

   Dokładnie, redakcjo Haloursynów prosimy przeprowadzić dziennikarskie śledztwo w sprawie transferu pani Jurczyńskiej-Owczarek do PO. Czy ceną 'zdrady' było tylko stanowisko przewodniczącej? Czy może jeszcze jakieś frukta dla rodzinki? A może dostała jakieś zapewnienia, że jej sprawy w prokuraturze zostaną zamiecione pod dywan?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 21 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Henry 50 ponad rok temuocena: 31% 

   Ta Pani po tym jak zachowała się wobec swojego kolegi powinna być wszędzie deprecjonowana. Nie mieści się w głowie, że PO za cenę władzy poparło taką osobę. Ona nie ma żadnych predyspozycji do bycia przewodniczącą Rady. Przewodniczący powinien łączyć, a nie dzielić. Jakim ona jest przykładem dla młodzieży. Polityka osiąga na Ursynowie poziom rynsztoka. Lepiej niech ta Pani odda mandat.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 17 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ale heca 49 ponad rok temuocena: 67% 

   Świetnym przykładem dla młodzieży jest Radny Radziwiłł - prawda? oraz NU i PiS, którzy namówili go do zdrady. Coś Ci się Henry wartości pomieszały: Kali ukraść to dobrze - Kalemu ukraść to źle.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 28 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Radko 48 ponad rok temuocena: 50% 

   Heca, gdyby liderzy imu (np. taki pan pomianowski) nie byli takimi gamoniami, to by nie brali ludzi na listy, którzy są mentalnie bliżej pisu, skoro sami od początku byli założeni przez platformę. Skończ proszę już z tą retoryką 'kalemu kalemu', bo oba przypadkie są nie-symetryczne i nietożsame, a poza tym nudna jest ta wasza propaganda. A tak z ciekawości, kiedy IMU oficjalnie zmieni nazwę na INICJATYWA MŁODZIEŻÓWKI PLATFORMY OBYWATELSKIEJ ?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 18 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Palisander 47 ponad rok temuocena: 55% 

   Oj Radko, Radko, odcięcie od pępowiny z kasą urzędową boli aż tak bardzo ?? Może Niemyjski zatrudni cie jakoś do swoich biznesów - a może inaczej niż z publicznej kasy nie potraficie ?? Gwoli ścisłości - ceną jaką platforma zapłaciła TJO na pewno nie był stołek wice dla śwagra ...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 12 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Radko 46 ponad rok temuocena: 55% 

   Ten argument z tą kasą też jest nudny, tak samo z Niemyjskimi, którzy niby tacy aferzyści a żadnej sprawy w prokuraturze nie majo, co innego w przypadku pani Teresy Jurczyńskiej-Owczarek, której nazwisko w niejednej sprawie się przewija. Cieszy mnie za to Palissander, że milcząc potwierdzasz, że IMU to tylko taki kikut PLATFORMY oraz, że stanowisko szefowej rady to nie była cała cena jaką zapłacili za zdradę Jurczyńskiej. Powiedz coś więcej, może jakiś hajs pod stołem poszedł? Czy tylko zlecenia dla synka?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 12 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Szymek 45 ponad rok temuocena: 0% 

   Henry czy ty nie masz czasem na imię Goretta? A może jednak Paweł, bo trochę wyższa kultura zjadliwej wypowiedzi.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zuzka 44 ponad rok temuocena: 21% 

   Są jakieś granice. Nie dziwię się , że opozycja jej nie popiera i powinna ją bojkotować. Bo to jest wprowadzanie standardów zdrady, kłamstwa i prywatnych interesów. Inny wymiar, ale też nieakceptowalny : Wyobrażacie sobie państwo Pana/nią Hannę Grodzką jako Prezydenta RP. Czy akceptujecie taki wybór?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 55 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wawapixel :) 43 ponad rok temuocena: 68% 

   Koleżanko z PIS-u, powinnaś uzupełnić swoją wypowiedź o podobny gromki okrzyk jaki wydała z siebie była przewodnicząca Polak na ostatniej sesji, gdy kurczowo trzymając się mównicy wykrzyczała, że jej kandydat na prezydenta wygra wybory i w ogóle cała Polska będzie PIS-u.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 50 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~MM 42 ponad rok temuocena: 52% 

   Grodzka byłaby merytorycznie b. dobrym prezydentem:-) Ma więcej oleju w głowie niż niejeden "szef" partii:-))))))

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 14 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Radko 41 ponad rok temuocena: 40% 

   Zobaczymy jak się zachowa PO i IMU jak sąd skaże nową panią przewodniczącą rady za te przekręty na Wilanowie :) Ciekawe czy zza krat też będzie pełniła tę funkcję?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 37 55 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wawapixel :) 40 ponad rok temuocena: 69% 

   Radko, ogarnij się :) i podaj numer sprawy przeciwko Jurczyńskiej i w jakim sądzie się toczy?. jak chcesz kogoś oczerniać to bądź przynajmniej rzetelny. Zresztą czego można się spodziewać po propagandystach naczelnika Dominiaka.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 51 23 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Janusz Andrzej Nowakowski 39 ponad rok temuocena: 34% 

   Do wawapixel. Dwulicowym jestes tworem. Guziala krytykujesz bez wyroku sadu a tu stajesz w obronie osoby ktora pokazala ze jest nieuczciwa. Zdradzila swojego kolege i cale srodowisko polityczne. Mogla odejsc i powiedziec czesc. Tak sie robi jak sie ma klase. Jak widac tobie blizej do takich ludzi jak Jurczynska, ludzi bez odwagi cywilnej.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 22 43 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Radko 38 ponad rok temuocena: 39% 

   Pixel mysiu-pysiu, już CI mówiłem, że nie wszyscy tak jak Ty pracują w urzędzie, jest świat poza urzędem i nie wszyscy należą do mitycznej drużyny guziała kierowanej przez obesrsturmfurhera naczelnika Dominiaka albo do dupowłazów tego marionetkowego burmistrza Kiempy czu niedorozwiniętego karła Matejki :) Ja wiem, że Ty tam się plasujesz i Twoja dupa zależy od tego jak dobrze się sprawdzisz w Internecie, dlatego tym bardziej Ci nie zazdroszczę, że rzucili Cię na odcinek 'obrony dobrego imienia' pani, która jest znana z przekrętów, afer i antysemityzmu. POwodzenia dziubdziusiu :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 24 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Palisander 37 ponad rok temuocena: 75% 

   Radko, człowiecze, widać że nie tylko brygadzie z Targówka ale i Tobie nie mają jak płacić, bo wymyślasz coraz bardziej ... Na szczęśćie, jak się kasa w NU skończy to i ty znikniesz :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 40 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Henry 36 ponad rok temuocena: 27% 

   Wawapixel to frustrat, którego życie zależy od politycznego układu. Nie zdziwię się jak dostaje kasę za te swoje internetowe myśli. Jurczyńska oddaj ludziom na Wilanowie mieszkania. Ciekawe, gdzie ta baba płaci podatki, skoro jest w zarządzie firmy zarejestrowanej na Cyprze? Gdyby była taka czysta to na sesji odpowiadałaby na pytania, a nie na zasadzie nie mam nic sobie do zarzucenia. Widocznie ciężko jej mówić o niektórych sprawach. Ja to myślę, że ona triumfuje teraz, ale jej upadek będzie równie bolesny jak wtorkowy rozbłysk.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 14 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Radko 35 ponad rok temuocena: 33% 

   Palisander drogi przyjacielu, już milion razy deklarowałem, że walcze z kurestwem i upadkiem zasad całkowicie charytatywnie, tak samo na poziomie lokalnym jak i krajowym, Muszę Cię rozczarować, tak łatwo Wam nie popuszczę, możesz przekazać ziomalom z tej mafii jaką jest platforma obywatelska, że będziecie do końca Waszych marnych żywotów czuć mój świeży oddech na Waszych spoconych plecach :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 19 39 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Wawapixel :) 34 ponad rok temuocena: 59% 

   Zobaczymy jak się zachowa NU i PIS jak zacznie się wyjaśnianie zleceń dla radnej Niemyjskiej i wielu innych dziwnych umów.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 48 33 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Elżbieta 33 ponad rok temuocena: 35% 

   Wawapixel, nie odwracaj uwagi od Waszej wybranki. Lepiej ją mocno wspierajcie, bo przy tych jej "nie wiem, nie przypominam sobie" i zanikach pamięci, co wcześniej mówiła, lekko Wam z nią nie będzie.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 27 50 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ursynowianka 32 ponad rok temuocena: 75% 

   Brawo Brawo wrescie ktos przytarl nosa PISowi i NU bo to przedszkole bylo ile mozna bylo na to patrzec juz kocham pania pani Owczarek.A pani Polak chyba u wrozki byla skoro wie ze pis wygra wybory parlamentarne i prezydent tez ich bedzie.pani Polak to oczywiscie bylo na temat sesji ale wie pani ze niedoczekanie wasze.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 52 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Zbig28 31 ponad rok temuocena: 35% 

   Zgłaszając tę kandydaturę PO pokazała swoją prawdziwą twarz i rzekome wyskie standarty polityczne, na które często powołują się władze tej partii. Jak widać warto zdradzać, mataczyć, łgać i oszukiwać wyborców, gdyż wdług PO to cechy na tyle wartościowe, że można wylądować na prestiżowym stołku. Wstyd dla wybranej i tych, którzy oddali na nią głos. Słusznie postąpili radni NU i PiS ustępując z funkcji wice przewodniczących rady. Polityka i demokracja w takim wydaniu mnie brzydzi, a jako mieszkaniec Ursynowa czuję się opluty przez PO.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 29 53 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~nik 30 ponad rok temuocena: 30% 

   Oszustka jurczyńska przewodniczącą rady to kpina z uczciwych ludzi. Jak można pozwolić aby taka kłamliwa baba dostała takie stanowisko. Platforma musiała się jakoś odwdzięczyć babsku za oszustwa i knowania. Brawo jaka rada taka przewodnicząca!!!!!! Nowe standardy, zdrada, kłamstwo, spiskowanie, zwodzenie ludzi a w zamian stanowisko.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 49 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~lars 29 ponad rok temuocena: 64% 

   Brawo Pani Tereso ! Jesteśmy z Panią ! mieszkańcy Warchałowskiego napewno

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 59 33 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Elżbieta 28 ponad rok temuocena: 40% 

   Gratuluję idola

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 31 47 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~sko 27 ponad rok temuocena: 75% 

   i dereniowej też :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 50 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KAZIMIERA ZIĘBA 26 ponad rok temuocena: 27% 

   no no no na debacie w DK STOKŁOSY byłem i się pytam : GDZIE SZPITAL? GDZIE TA DZIADOWSKA DROGA? NO I KIEDY ZMIENIĄ NAZWĘ ul. ZWM NA ul.LECHA KACZYŃSKIEGO BO CAŁY URSYNÓW O TO WALCZY!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 4 11 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kaprykos 25 ponad rok temuocena: 100% 

   Ja nie!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zenek 24 ponad rok temuocena: 100% 

   Będziesz musiała Kazia uzbroić się w cierpliwość, zwłaszcza z tą ulicą do powrotu PIS-u, ale nie wiadomo czy chciałoby im się cokolwiek robić.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ale heca 23 ponad rok temuocena: 74% 

   To co robi PiS i Nasz Ursynów nam mieszkańcom pokazuje tylko, że nie chodzi im o NAS i URSYNÓW, ale o WŁADZĘ i urażone ambicje. Protest, brak chęci współpracy oznacza, że nie chcą pracować na rzecz mieszkańców i rozwoju Naszej Dzielnicy. Myślę, że w ramach protestu powinni zrezygnować z mandatów. To byłoby honorowe, a nie działanie na szkodę i blokowanie rozwoju Ursynowa. Wiem, że tak się nie stanie. Ich wartości są bardzo zachwiane: wg nich honorowa była zdrada radnego Radziwiłła, a przejście radnej Jurczyńskiej jest bardzo be...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 59 21 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Radko 22 ponad rok temuocena: 26% 

   Pani Sylwio Krajewska proszę wreszcie zaczać się podpisywać z imienia i nazwiska, a nie udawać postronną mieszkankę Ursynowa! :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 19 54 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wiki 21 ponad rok temuocena: 77% 

   Radko, może Ty wreszcie też ujawnisz swoje prawdziwe imię Marcin, jako prawnik byłeś (a może i jesteś) głównym sługusem Guziała. Trzeba przyznać, że tylko twoje komentarze są pełne jadu, może zacznij leczyć swoje frustracje.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Radko 20 ponad rok temuocena: 41% 

   Ok. Mam na imię Radosław i nie jestem prawnikiem, więc pudlo Sylwia :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wiki 19 ponad rok temuocena: 77% 

   Radko, ale niewątpliwie powinieneś się leczyć

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Radko 18 ponad rok temuocena: 75% 

   Skoro nie jesteś Sylwia, toż pewnie jesteś jakąś lewaczką z imu (w zasadzie i to i to to platforma), więc pozwól, że ja zacznę się leczyć dopiero wtedy kiedy WY wyślecie Waszego charyzmatycznego lidera, Antka Pomianowskiego do logopedy. Dajcie dobry przykład :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Finol 17 ponad rok temuocena: 0% 

   Zgadzam się z Ale heca! Nie od dziś wiadomo, że NU dba tylko o swoje interesy. Cieszę się, że zauważono to w końcu!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Palisander 16 ponad rok temuocena: 78% 

   Tak się wolontariusze z HQ na Nowogrodzkiej napracowali przy malunkach na szuflach do odśnieżania ... a pospolite ruszenie mieszkańców z Targówka zawiodło. Biedny mieszkaniec Zieliński sam musiał bronić "chonoru" Naszego Ursynowa. I dobrze, wreszcie udało się z sesją pójść do przodu.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 50 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Rabin 15 ponad rok temuocena: 72% 

   Cala ta rade nalezy zlikwidowac z bucem Lenarczykiem na czele. To jest skandal, ze te bydlaki pobieraja jeszcze diety. Oni nie maja nic do zaoferowania Polsce tylko kradna, klamia i przepychaja sie o stolki.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 50 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Marco 14 ponad rok temuocena: 31% 

   Sieradz, Malesa, Matejka, Zieciak z Jurczynska w jednym rzedzie. To moze i CHF spadnie do 2.80:)? Powaznie PO=Prostytucja Polityczna.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 56 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wawapixel :) 13 ponad rok temuocena: 67% 

   I dobrze, radni PIS i NU, nic nie zrobią w tej kadencji i to na własne życzenie, najpierw się nie mogli odspawać od władzy, a teraz strzelają wocha, wyborcy to docenią :)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 54 27 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Palisander 12 ponad rok temuocena: 84% 

   Woch - wyborczy foch :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 43 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Elżbieta 11 ponad rok temuocena: 32% 

   Wawapixel, ale miny mieliście nie tęgie, haha, gratuluję Wam wyboru przewodniczącej, ale co się dziwić, skoro przyświeca Wam motto "ch..., d... i kamieni kupa". Jeszcze przyjmijcie pod swoje skrzydła turystów z Madrytu i sukces murowany.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 21 45 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Radko 10 ponad rok temuocena: 31% 

   Żal mi Ciebie pixuś. Teraz żeś skazany na lizanie broszki Teresqi. Nie zazdroszczę :/

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 20 44 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Wawapixel :) 9 ponad rok temuocena: 72% 

   Miny nietęgie to miał Nasz Ursynów i PIS, tyle się napracowali, jakieś papiery były burmistrz Skowron przytargał z Wilanowa, żeby pogrążyć kandydatkę koalicji i co i nic. Młody Lenarczyk mało zawału nie dostał, tak się zaanagażował :). Najbardziej podobał mi się człowiek w bialym swetrze pod którym miał koszulkę NU, ciągle biegał z telefonem czy już wnosić transparenty czy nie w końcu się pogubił i w kluczowej chwili transparentów nie było :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 46 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Elżbieta 8 ponad rok temuocena: 26% 

   Radko, ładnie to ująłeś :) Perwersy w tym ursynowskim PO :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 43 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Palisander 7 ponad rok temuocena: 84% 

   Pixel, transparentów nie było bo kasy dla wnoszących zabrakło i nie mieli za co biedaczki z Targówka przyjechać - ot, co Przecież wszystko poszło na omc. prezydenta.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 46 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Janusz Andrzej Nowakowski 6 ponad rok temuocena: 34% 

   Platforma i IMU pograza sie. Za cene wladzy sa zawrzec pakt z diablem. Moze sie okazac ze ta decyzja ich pograzy. Jurczynska nie jest wiarygodna osoba skoro nie odpowiedziala na wiele pytan.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 29 56 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • Pomianowski 5 ponad rok temuocena: 61% 

   Warto jednak pamiętać, że całą sytuację sprowokował PiS i Nasz Ursynów, który postanowił "przeciągnąć" radnego IMU.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 60 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Janusz Andrzej Nowakowski 4 ponad rok temuocena: 34% 

   Panie Pomianowski. Mieliscie zmieniac samorząd a robicie z niego karykaturę. Ośmiesza sie Pan takimi wpisami. Dorabia Pan historie do czegos co ma ewidentnie oddzwięk negatywny. Człowiekiem na czele Rady powinna byc osoba ktora potrafi łaczyc a nie dzielic. Po wczorajszej sesji widac ze radna Jurczynska nie bedzie taka osoba. Z tego co czytalem to przejscie radnego Radziwila do NU i PiS to byla inna kwestia. On sie z Panstwem nie dogadal. Pani Jurczynska po prostu oszukala kolegow. Wygrala jej prywata. Dajac taka osobę na przewodniczaca sami Panstwo kopiecie sobie grób.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 26 50 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Elżbieta 3 ponad rok temuocena: 35% 

   Panie Pomianowski, rozumiem, że jest pan zauroczony nową przewodniczącą?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 25 46 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Alfred 2 ponad rok temuocena: 32% 

   Cyrk to jest to, że Jurczyńska została przewodniczącą rady. To jest skandal. Taka osoba może pełnić tak ważną funkcję. Nie odpowiedziała na pytania dotyczące Wilanowa. Być może ja to zabolalo.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 52 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~cyrk 1 ponad rok temuocena: 86% 

   A oni dalej robią cyrk zamiast wziąć się do pracy. Słabo panowie i panie radni.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 56 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2815 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021