REKLAMAA1 SanGiovanni 01.03.2022 - 31.05.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 listopada 2019, 12:28 komentarzy 52

  (SK)

  Przed nami prawdopodobnie ostatni rok obecności Tesco na Kabatach. Jak informuje portal Wiadomości Handlowe brytyjska sieć postanowiła całkowicie wycofać się z Polski. Firma szuka oferentów na kupno sklepów. Przypomnijmy lokalizacja na Kabatach została sprzedana kilka miesięcy temu firmie developerskiej Echo Investment. Wycofanie się Tesco może oznaczać, że dzisiejszy blaszak - jeszcze przed zburzeniem - będzie stał pusty.

  Według informacji portalu wiadomoscihandlowe.pl proces sprzedaży rozpoczął się stosunkowo niedawno, bo we wrześniu. Impulsem do przyspieszenia procesu miało być to, że mimo bardzo głębokich działań restrukturyzacyjnych, straty spółki w Polsce nie wyhamowały. Decyzję o przyspieszeniu wyjścia z polskiego rynku i ponownej próbie sprzedaży aktywów firmy podjęto latem tego roku.

  Do problemów brytyjskiej sieci w Polsce przyczyniły się m.in. zmiany trendów zakupowych - klienci odeszli od hipermarketów na rzecz mniejszych sklepów i dyskontów. Pojawiła się też ostra konkurencja ze strony sklepów dyskontowych. Nie bez znaczenia okazały się również błędne decyzje związane z centralizacją biznesu, a także zmiany w polskim prawie, w tym ograniczający liczbę dni handlowych zakaz handlu w niedziele 

  - czytamy w branżowym portalu.

  Już nawet nie dementują...

  Według nieoficjalnych informacji sfinalizowanie transakcji jest możliwe na koniec aktualnego roku finansowego Tesco, czyli pod koniec lutego 2020 r. Należy jednak podkreślić, że fakt uruchomienia procesu sprzedaży nie oznacza, że polskie sklepy Tesco zostaną ostatecznie sprzedane jednemu z chętnych inwestorów. Przypomnijmy, że pogłoski o wycofaniu się Tesco z Polski pojawiają się regularnie już od 4-5 lat.

  - Zdaniem naszych źródeł brytyjska centrala Tesco przynajmniej dwa razy podchodziła do zbycia polskich aktywów. Ponoć nie było na nie chętnych lub warunki potencjalnych inwestorów nie odpowiadały oczekiwaniom brytyjskiej grupy - piszą "Wiadomości Handlowe".

  Operator za każdym razem dementował informacje pojawiające się w mediach. Tym razem Tesco nie zaprzecza, ani nie potwierdza informacji dotyczących sprzedaży polskiego oddziału firmy. „Nigdy nie komentujemy plotek ani spekulacji” – napisał w odpowiedzi na pytania portalu Simon Rew, szef komunikacji korporacyjnej Grupy Tesco. W podobnym tonie odpowiedział Michał Sikora, kierownik ds. komunikacji Tesco Polska, wskazując, że firma „nie komentuje spekulacji rynkowych czy medialnych”.

  Co z hipermarketem na Kabatach?

  Tesco na Kabatach to jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji dla handlu w Polsce. To tu sieć mogła cieszyć się najwyższymi wpływami i rentownością. Od lat brytyjska sieć, jako właściciel 4,5 hektarowej działki z parkingiem, planowała w tym miejscu wybudowanie "Galerii Kabaty". Ze względu na opór sąsiadów, którzy obawiają się hałasu, bałaganu i skali obiektu, plany zostały skorygowane i przeciągnęły się w czasie - głównie przez brak zgód środowiskowych ze strony miasta. Później dla sieci Tesco przyszły gorsze czasy i postanowiono sprzedać kabacki grunt.

  W połowie września znany deweloper Echo Investment przyznał, że to on jest nabywcą atrakcyjnego terenu. Zapowiedział wstępnie, że teren u zbiegu alei KEN i Wąwozowej "zmieni się nie do poznania".

  To będzie miks funkcji mieszkaniowej, restauracji, zieleni i handlu convenience. To zrobi wielką różnicę - powiedział Nicklas Lindberg, prezes Echo Investment podczas konferencji prasowej. Zaznaczył przy tym, że nie będzie to centrum handlowe a "destination project" dla tej części miasta - czyli dużo usług (np. siłownia, kino, kręgielnia) z elementami handlu. Podobnie jak w przypadku otwartej niedawno "Galerii Młociny" na drugim końcu linii metra, której operatorem również jest Echo.

  Do dziś jednak - mimo deklaracji - Echo nie przedstawiło wobec Kabat żadnych planów. Również sąsiedzi, których reprezentuje Spółdzielnia Mieszkaniowa SAM-81, nie są informowani o żadnych projektach. We wrześniu miały być organizowane publiczne prezentacje, ale do nich nie doszło.

  - Na dziś możemy potwierdzić, że zamierzamy przekształcić tę część miasta. Chcemy, żeby powstało tu centralny punkt Kabat, mieszanka funkcji mieszkaniowej, restauracji, zieleni i usług, która zapewni zaspokojenie codziennych potrzeb mieszkańców. Jednak do przedstawienia konkretnych propozycji potrzebujemy jeszcze czasu - mówi nam Emil Górecki, rzecznik dewelopera.

  Co może pojawić się na Kabatach?

  Na działce z Tesco aktualny plan miejscowy dopuszcza powstanie zarówno centrum handlowego, jak i bloków mieszkaniowych. Te mogą zostać wybudowane jednak tylko wzdłuż obecnych bloków przy ul. Zaruby i o tej samej wysokości. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy deweloper pokazał już władzom miasta swoje wstępne projekty, ale nie przypadły one do gustu miejskim architektom.

  Dowodem na to jest fakt, iż Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego nie wycofuje się z procedury zmiany planu miejscowego dla gruntu u zbiegu alei KEN i Kabat, w którym docelowo mają być wpisane wskaźniki ograniczające wielkość zabudowy oraz windujące wskaźniki zieleni. Inicjatywę tę podjęli jeszcze przed wyborami samorządowymi ursynowscy radni. 

  - Wkrótce mają ruszyć konsultacje społeczne w tej sprawie - usłyszeliśmy w ratuszu.

  Tesco - jako były już właściciel działki - właśnie wycofał z ratusza rozpatrywany od wielu lat wniosek o decyzję środowiskową dla swojego projektu "Galerii Kabaty". Wobec zmiany właściciela jest on bezprzedmiotowy.

  Natomiast, zapowiedź wycofania się brytyjskiej sieci handlowej z polskiego rynku do końca 2020 roku oznacza, że wbrew wcześniejszym informacjom, że jeszcze przez trzy lata Tesco będzie wynajmowało od Echo grunt z blaszakiem i prowadziło w nim zmniejszony do rozmiarów supermarketu sklep, całodobowa placówka może zniknąć z pejzażu Ursynowa.

  Nie wiadomo bowiem czy na dwa lata (do czasu planowanego rozpoczęcia inwestycji Echo Investment, która zakłada zburzenie blaszaka) jakiejkolwiek innej sieci będzie się opłacało rozpocząć działalność na Kabatach. Z drugiej stronie firma może wynająć powierzchnię z obietnicą kontynuowania handlu po wybudowaniu nowego centrum. Przypomnijmy, w "Galerii Młociny" nie ma hipermarketu żadnej z sieci hipermarketów. Jest za to "Biedronka", której w tej części Kabat nie ma.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 240

  • 35
   BARDZO PRZYDATNY
  • 44
   ZASKOCZONY
  • 27
   PRZYDATNY
  • 23
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 56
   WKURZONY
  • 51
   BRAK SŁÓW

  52Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~szasza 52 ponad rok temuocena: 50% 

   niech wam echo wybuduje 1000 mieszkań do których sprowadzi się 10 tys ukrainców bo my nie mamy gdzie mieszkać a mieszkania kupimy bo są tanie

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Ted 51 ponad rok temu

   Tam zawsze były gigantyczne kolejki do kas i byle jaki towar. Więc słusznie, że to dziadostwo bankrutuje. Jakiś tępy debil to prowadził ten sklep, a mogliby robić kokosy. Ja wolę pojechać do Auchan, gdzie kupuję bez kolejki. Wczoraj zostawiłem w tym Tesco załadowany wózek, gdy zobaczyłem jaka powstała kolejka. Ale to do zakutych łbów nie docierało. Także do obecnie tu komentujących internautów.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~becik 50 ponad rok temuocena: 67% 

   Powstaną tam nowe bloki na 1000 mieszkań i oczywiście Biedronki. A przecież lubimy kupować w Biedronkach... Będzie fajnie, ciasno, jak na ul. Ekologicznej (piękna to i "właściwa" dla tego miejsca nazwa?).

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wpisz Swój Nick 49 ponad rok temuocena: 88% 

   O'Matko. Zamkną parking i gdzie Piaseczno będzie za darmo parkować ?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 15 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwr 48 ponad rok temuocena: 67% 

   Na osiedlowych parkingach

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~biomasa 47 ponad rok temuocena: 50% 

   Pewnie na dole będzie Biedronka. Kto wie, może 24h? Echo już wynajmuje Jeronimo lokal na Konstruktorskiej.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zieeeeew 46 ponad rok temuocena: 80% 

   A ja proponuję przenieść tam Bazarek Na dołku. Niech Karczewski kupi sobie ten teren i odda mieszkańcom pętlę. Zrobić na niej stację ładowania autobusów elektrycznych i normalne perony otoczone zielenią+ zaplecze socjalne dla kierowców. Ale zaraz... Za to trzeba by zapłacić rynkowe stawki.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Daro 45 ponad rok temuocena: 50% 

   Jako mieszkaniec Kabat jestem za. Ucywilizowany i prawidłowo zagospodarowany bazarek na miejcu blaszaka byłby super.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kuba00988 44 ponad rok temuocena: 26% 

   Bardzo dobrze dziady z Kabat nie chcieli super galerii wiecznie przekraczające Tesco to teraz będą mieć jeszcze lepszych sąsiadów oby gorszych mentalnie niż oni są teraz.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 25 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~max 43 ponad rok temuocena: 24% 

   Podpowiedzmy deweloperowi, jakie sklepy chcemy mieć. Kina nie potrzebuję, bo w odległości jednej stacji metra jest Multikino. Ja głosuję za dużą Biedronką i małymi formatami Reserved, Cropp, Sinsay, CCC, Empik, Media Markt, Decathlon, Castorama.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 39 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~max 42 ponad rok temuocena: 22% 

   Minusują sąsiedzi przyszłej inwestycji, którzy wolą mieć pod oknami bar z piwem 24h?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 18 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 41 ponad rok temuocena: 80% 

   Oj smutny smutny człowieku. Myślisz że ktoś się nabierze na straszenie monopolowym? Do tego trzeba mieć koncesje a do koncesji zgodę wspólnoty. Osobnej na wino, osobnej na piwo osobnej na wysokoprocentowe. Naganiać trzeba umieć.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 16 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ret 40 ponad rok temuocena: 73% 

   Najlepsza lokalizacja galerii handlowej na Ursynowie jest obecny Auchan wraz z parkingami. Smrod, halas, ruch kolowy daje sie do smrodu, halasu i ruchu kolowego, a NIE miedzy budynki osiedla mieszkaniowego.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 24 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ret 39 ponad rok temuocena: 83% 

   Sasiedzi Tesco okazali sie byc jedna z najlepiej zorganizowanych grup spolecznych w Polsce. To chyba jedyna skuteczna blokada budowy galerii handlowej w calej Polsce?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 30 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kulturka 38 ponad rok temuocena: 81% 

   Tak bo mają jaja

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 21 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~asd 37 ponad rok temuocena: 43% 

   To teraz będą mieli wesolutko, bo nie będzie gdzie samochodu postawić - zniknie parking a pojawią się nowe bloki. Powodzenia

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 12 16 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 36 ponad rok temuocena: 87% 

   Parking dla mieszkańców będzie pod ziemią z obowiązkowym wykupem miejsca (lub dwóch w zależności od metrażu). Pragnę doinformować że tak to się teraz odbywa.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nie mogę się doczekać 35 ponad rok temuocena: 56% 

   Jest metro nie potrzeba trzech samochodów

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 34 ponad rok temuocena: 83% 

   Może ktoś zbiera samochody? Wolno mu. Nie znaczy że jezdźi wszystkimi na raz. Może o nie dba i trzyma w garażach żeby się dobrze zestarzały? Jakaś dziwna zawiść wobec tych którzy mają coś więcej lub coś innego niż reszta... Komuna się skończyła. Nie wszyscy muszą mieć po równo. A metro wszyscy widzą że jest. Nie trzeba reklamy na forum HU

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 5 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bobslej 33 ponad rok temuocena: 97% 

   "Mieszanka mieszkań, usług i handlu convenience" to przecież w praktyce blok mieszkalny z knajpami i Żabką na parterze...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 32 ponad rok temuocena: 86% 

   Czyli jak 80% bloków na kabatach i o to chodziło a nie o betonowy kloc z dużymi neonami CCC DEJŚMIAN czy inne NIE DLA IDIOTÓW na 8 pięter z ulem samochodów próbujących wjechać i wyjechać do betonowego kloca i później przedzierać się przez osiedlowe drogi.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 25 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~fit 31 ponad rok temuocena: 75% 

   WPI, WKZ, WGM po zaparkowaniu pod oknami będzie miało dziurę ze zdechłego kota w dachu

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 30 ponad rok temuocena: 85% 

   Ewentualnie będą robić za mobilne karmniki dla gołębi

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 34 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~koksu 29 ponad rok temuocena: 50% 

   A właściciel ręki, która rzuciła padliną dziurę między zębami.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KACZKALEWACZKA 28 ponad rok temuocena: 33% 

   PRECZ Z ANGLOSASKIM TRUCICIELEM ZŁODZIEJEM WYZYSKIWACZEM OSZUSTEM AGNIELSKĄ FIRMĄ TESCO! NA MIEJSCU POWINIEN POWSTAĆ BAZAR Z EKOLOGICZNA ŻYWNOŚCIĄ!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 19 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • StasioJasio 27 ponad rok temuocena: 70% 

   masz racje - chleb po 10zl, ziemniaki po 10zl, marchewka po 10zl - w koncu mieszkancow Kabat stac - wiec niech placza i placa. Nie chcieli miec nowoczesnej Galerri beda mieli no wlasnie ciagle nie wiadomo co..i w jakim ksztalcie. Chytry traci dwa razy - sprawdzilo sie.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 33 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 26 ponad rok temuocena: 41% 

   Oddychaj....spokojnie.....wszystko będzie dobrze

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wek 25 ponad rok temuocena: 81% 

   ~~ Stasio Jasio chleb,ziemniaki po 10 zł? Zejdź na ziemię. Przecież w Tesco ziemniaki są na ogół po ok. 4 zł/kg. Ekologiczne, na bazarku i w takim miejscu to musiałyby kosztować ze 20-30 zł/kg.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 17 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~GOŚĆ 24 ponad rok temuocena: 73% 

   zamienił stryjek siekierkę na kijek- 2 kino- po co? przecież rzut beretem jest Multikino. Nie chcieli Tesco to może być bałagan jak na Sadybie- moloch otoczony wianuszkiem bazarowym rodem z głębokiego PRL-u I całe mnóstwo aut, które będą szukać wokół zaruby miejsc parkingowych- po co komu były te zmiany na lepsze?!?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ret 23 ponad rok temuocena: 67% 

   Wrecz przeciwnie. Obrona Kabat przed galeria przejdzie do annalow polskiej urbanistyki. Jedyna swiadoma spolecznosc lokalna na tym etapie rozwoju Polski. Mastodontow handlu NIE stawia sie wewnatrz osiedli mieszkaniowych, lecz na ich obrzezach, przy szlakach komunikacyjnych.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 18 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 22 ponad rok temu

   ~ret - tylko gdzie była ta "jedyna świadomość społeczna" kiedy zabudowywano Kabaty po kokardkę?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kabaty zielone 21 ponad rok temuocena: 42% 

   Nie ma co żałować Tesco, ale w tym miejscu centrum handlowe jest potrzebne. Oczywiście nie takie jak arkadia czy GM, bardziej jak Sadyba...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nie mogę się doczekać 20 ponad rok temu

   Nie możesz kupować przez Internet?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~abc 19 ponad rok temuocena: 72% 

   Szkoda Tesco. Wbrew pozorom, mimo kilku minusów to jest (a na pewno był przed reorganizacją) dobry sklep.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 34 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 18 ponad rok temuocena: 72% 

   Przez tą całą akcje z likwidacją i zmniejszaniem, zacząłem się przyzwyczajać do innych marketów w okolicy i poza niedogodnością w postaci braku kilku ulubionych towarów to generalnie wychodzę sporo do przodu na pieniądzach.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 21 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • StasioJasio 17 ponad rok temuocena: 47% 

   @nick: ciekjawi mnie ile to jest to sporo - bo Tesco bylo jednym najtanszych wiekszych sklepow na Ursynowie . Tansze niz auchan leclerc. A tych lidlach Biedronkach jest za duzo marek wlasnych i dla osob co sa przywyczajone do pewnym marek jest troche ciezko sie odnalezc smakowo. No i z tesco wciaz mozna zamawiac online - nie kazdy lubi spedzac 1-2h w sklepie blakajac sie po sklepie + pozniej poswiecac kolejna godzine na dojazd w 2 strony i wypakowanie towaru

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 16 ponad rok temuocena: 72% 

   No ja przerzuciłem się na biedre i wychodzę 30% taniej na koszyku. Też myślałem że robię w tesko

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 15 ponad rok temuocena: 80% 

   ...tanie zakupy

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 12 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kulturka 14 ponad rok temuocena: 60% 

   Nie będę tęsknił za tym wielkim parkingiem i kolejkami na kilometr do kas.W polaczeniu ze światłami na Ken zrobi się kameralnie.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • StasioJasio 13 ponad rok temuocena: 77% 

   tak zrobi sie kameralnie do czasu powstania nowej inwestycji. 20% mieszkancow wykupi miejsca parkingowe - reszta bedzie parkowala na chodnikach i trawnikach. klienci punktow uslugowych i sklepow beda blkoowac kazdy wolny kawalek wolnego miejsca - brawo dla mieszkancow Kabat:)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 27 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 12 ponad rok temuocena: 100% 

   Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego podaje dokładną liczbę miejsc parkingowych, jakie przypadać powinny na jedno mieszkanie w danej inwestycji. Natomiast sam deweloper może oferować mieszkania wyłącznie z obowiązkowym wykupem miejsca. Widzimisię nabywców nieruchomości nie ma tu nic do rzeczy.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~asd 11 ponad rok temuocena: 36% 

   @~Nick: to zobaczysz jak to będzie wyglądać w praktyce. Ludzie mają po 2 samochody i miejsc parkingowych będzie brakować. Tesco mi nie szkoda bo to jak ta firma celowo oszukiwała klientów to nie sposób opisać w komentarzu. Do tego bałagan, problem by się porozumieć z obsługą po polsku, kolejka zawsze na pół godziny - czy to południe czy noc. Moloch jak GM też nie brzmi najlepiej, ale mała galeria była by lepsza niż kolejne bloki. Szkoda że nikt nie zainteresował się i nie powstanie tam P+R

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nie mogę się doczekać 10 ponad rok temuocena: 100% 

   W Konstancinie fajna jest tylko tężnia

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kapralwojtek 9 ponad rok temuocena: 59% 

   Sąsiedzi nie chcieli galerii, to skończą z pustym zabitym dechami blaszakiem i wiatrem hulającym po parkingu zamkniętym za płotem. Przez 2-3 lata. Pogratulować postawienia na swoim.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabatka 8 ponad rok temuocena: 85% 

   O ile zamkną parking. Bo na razie to parking właśnie jest głównym powodem przyjazdu do tego miejsca. Co zrobią WPI, WKZ, WGM itp., gdy parking zostanie zamknięty?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 33 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Konstancin 7 ponad rok temuocena: 57% 

   Co zrobią WPI, WKZ, WGM itp., gdy parking zostanie zamknięty? zaparkujemy pod waszymi oknami

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 27 20 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 6 ponad rok temuocena: 75% 

   ~Konstancin, he he he...Tam już nie ma dla was miejsca....parkują pracujacy w okolicznych sklepikach i firemkach....ale zawsze mozesz probować...tyle, ze do roboty sie spóźnisz, jak nic.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 21 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 5 ponad rok temuocena: 17% 

   tobie gratuluję entelygencji

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 1 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~życzliwy inaczej 4 ponad rok temuocena: 62% 

   @Konstancin: zapraszamy, zrobimy karmnik dla ptaków na dachu Twojego samochodu.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Konstancinianin 3 ponad rok temuocena: 29% 

   @~życzliwy inaczej: My tu mamy pałace (każdy z nas tu ma pałac wielkości Twojego bloku) i nikt z nas nie przyjeżdża aby stawiać tu samochód i jechać metrem. Nas nasi kierowcy dowożą tam gdzie chcemy i nie musimy się tłoczyć w tej (niby waszej jak wam się wydaje) kolejce. Zejdź na ziemię w tej swojej zapiekłości.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~asd 2 ponad rok temuocena: 29% 

   @~życzliwy inaczej: Karmnik dla ptaków sobie zrób ze swojego okna jak takiś troskliwy. Nie miej pretensji do przyjezdnych, a do miasta że nie pomyślało nad inwestycją w tym rejonie. Jak widać po parkingu tesco w godzinach pracy, P+R w tym miejscu był by dobrym rozwiązaniem. Ale niektórym na kabatach wszystko przeszkadza. TESCO - źle, Galeria - źle. To samo na skrzyżowaniu Relaksowa/Wąwozowa - brak zawrotki - źle, brak strzałki - źle. Jak wam tak wszystko przeszkadza to się wyprowadźcie na odludzie bo żadne z was społeczne organizmy.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 2 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zyczliwy inaczej 1 ponad rok temuocena: 100% 

   @asd szczerze mowiac mam taki wlasnie zamiar tzn wyprowadzic sie z tego zadupia bo kilka lat mieszkania w tej dzielnicy to stale obnizanie komfortu zycia codziennego. Nigdzie nie da sie dojechac w rozsadnym czasie, wolne miejsca parkingowe staly sie dobrami rzadkimi, budowy sa juz z kazdej strony, zamiast zapachu lasu mam smrod i kurz budowy a slepa uliczke pod blokiem rozjezdzaja i nanosza na nia bloto koparki. Jak szukalem miejsca w zlobku dla dziecka to bylismy na 5xx miejscu w kolejce. @Konstancinianin musisz sie troche badziej przylozyc do trollowania

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.6365 sekundy
  REKLAMAA2 Pizzeria105  01.04.2022 - 31.05.2022