REKLAMAA1-AUCHAN-01-07----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ23 listopada 2019, 12:28 komentarzy 51

  (SK)

  Przed nami prawdopodobnie ostatni rok obecności Tesco na Kabatach. Jak informuje portal Wiadomości Handlowe brytyjska sieć postanowiła całkowicie wycofać się z Polski. Firma szuka oferentów na kupno sklepów. Przypomnijmy lokalizacja na Kabatach została sprzedana kilka miesięcy temu firmie developerskiej Echo Investment. Wycofanie się Tesco może oznaczać, że dzisiejszy blaszak - jeszcze przed zburzeniem - będzie stał pusty.

  Według informacji portalu wiadomoscihandlowe.pl proces sprzedaży rozpoczął się stosunkowo niedawno, bo we wrześniu. Impulsem do przyspieszenia procesu miało być to, że mimo bardzo głębokich działań restrukturyzacyjnych, straty spółki w Polsce nie wyhamowały. Decyzję o przyspieszeniu wyjścia z polskiego rynku i ponownej próbie sprzedaży aktywów firmy podjęto latem tego roku.

  Do problemów brytyjskiej sieci w Polsce przyczyniły się m.in. zmiany trendów zakupowych - klienci odeszli od hipermarketów na rzecz mniejszych sklepów i dyskontów. Pojawiła się też ostra konkurencja ze strony sklepów dyskontowych. Nie bez znaczenia okazały się również błędne decyzje związane z centralizacją biznesu, a także zmiany w polskim prawie, w tym ograniczający liczbę dni handlowych zakaz handlu w niedziele 

  - czytamy w branżowym portalu.

  Już nawet nie dementują...

  Według nieoficjalnych informacji sfinalizowanie transakcji jest możliwe na koniec aktualnego roku finansowego Tesco, czyli pod koniec lutego 2020 r. Należy jednak podkreślić, że fakt uruchomienia procesu sprzedaży nie oznacza, że polskie sklepy Tesco zostaną ostatecznie sprzedane jednemu z chętnych inwestorów. Przypomnijmy, że pogłoski o wycofaniu się Tesco z Polski pojawiają się regularnie już od 4-5 lat.

  - Zdaniem naszych źródeł brytyjska centrala Tesco przynajmniej dwa razy podchodziła do zbycia polskich aktywów. Ponoć nie było na nie chętnych lub warunki potencjalnych inwestorów nie odpowiadały oczekiwaniom brytyjskiej grupy - piszą "Wiadomości Handlowe".

  Operator za każdym razem dementował informacje pojawiające się w mediach. Tym razem Tesco nie zaprzecza, ani nie potwierdza informacji dotyczących sprzedaży polskiego oddziału firmy. „Nigdy nie komentujemy plotek ani spekulacji” – napisał w odpowiedzi na pytania portalu Simon Rew, szef komunikacji korporacyjnej Grupy Tesco. W podobnym tonie odpowiedział Michał Sikora, kierownik ds. komunikacji Tesco Polska, wskazując, że firma „nie komentuje spekulacji rynkowych czy medialnych”.

  Co z hipermarketem na Kabatach?

  Tesco na Kabatach to jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji dla handlu w Polsce. To tu sieć mogła cieszyć się najwyższymi wpływami i rentownością. Od lat brytyjska sieć, jako właściciel 4,5 hektarowej działki z parkingiem, planowała w tym miejscu wybudowanie "Galerii Kabaty". Ze względu na opór sąsiadów, którzy obawiają się hałasu, bałaganu i skali obiektu, plany zostały skorygowane i przeciągnęły się w czasie - głównie przez brak zgód środowiskowych ze strony miasta. Później dla sieci Tesco przyszły gorsze czasy i postanowiono sprzedać kabacki grunt.

  W połowie września znany deweloper Echo Investment przyznał, że to on jest nabywcą atrakcyjnego terenu. Zapowiedział wstępnie, że teren u zbiegu alei KEN i Wąwozowej "zmieni się nie do poznania".

  To będzie miks funkcji mieszkaniowej, restauracji, zieleni i handlu convenience. To zrobi wielką różnicę - powiedział Nicklas Lindberg, prezes Echo Investment podczas konferencji prasowej. Zaznaczył przy tym, że nie będzie to centrum handlowe a "destination project" dla tej części miasta - czyli dużo usług (np. siłownia, kino, kręgielnia) z elementami handlu. Podobnie jak w przypadku otwartej niedawno "Galerii Młociny" na drugim końcu linii metra, której operatorem również jest Echo.

  Do dziś jednak - mimo deklaracji - Echo nie przedstawiło wobec Kabat żadnych planów. Również sąsiedzi, których reprezentuje Spółdzielnia Mieszkaniowa SAM-81, nie są informowani o żadnych projektach. We wrześniu miały być organizowane publiczne prezentacje, ale do nich nie doszło.

  - Na dziś możemy potwierdzić, że zamierzamy przekształcić tę część miasta. Chcemy, żeby powstało tu centralny punkt Kabat, mieszanka funkcji mieszkaniowej, restauracji, zieleni i usług, która zapewni zaspokojenie codziennych potrzeb mieszkańców. Jednak do przedstawienia konkretnych propozycji potrzebujemy jeszcze czasu - mówi nam Emil Górecki, rzecznik dewelopera.

  Co może pojawić się na Kabatach?

  Na działce z Tesco aktualny plan miejscowy dopuszcza powstanie zarówno centrum handlowego, jak i bloków mieszkaniowych. Te mogą zostać wybudowane jednak tylko wzdłuż obecnych bloków przy ul. Zaruby i o tej samej wysokości. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy deweloper pokazał już władzom miasta swoje wstępne projekty, ale nie przypadły one do gustu miejskim architektom.

  Dowodem na to jest fakt, iż Biuro Architektury i Planowania Przestrzennego nie wycofuje się z procedury zmiany planu miejscowego dla gruntu u zbiegu alei KEN i Kabat, w którym docelowo mają być wpisane wskaźniki ograniczające wielkość zabudowy oraz windujące wskaźniki zieleni. Inicjatywę tę podjęli jeszcze przed wyborami samorządowymi ursynowscy radni. 

  - Wkrótce mają ruszyć konsultacje społeczne w tej sprawie - usłyszeliśmy w ratuszu.

  Tesco - jako były już właściciel działki - właśnie wycofał z ratusza rozpatrywany od wielu lat wniosek o decyzję środowiskową dla swojego projektu "Galerii Kabaty". Wobec zmiany właściciela jest on bezprzedmiotowy.

  Natomiast, zapowiedź wycofania się brytyjskiej sieci handlowej z polskiego rynku do końca 2020 roku oznacza, że wbrew wcześniejszym informacjom, że jeszcze przez trzy lata Tesco będzie wynajmowało od Echo grunt z blaszakiem i prowadziło w nim zmniejszony do rozmiarów supermarketu sklep, całodobowa placówka może zniknąć z pejzażu Ursynowa.

  Nie wiadomo bowiem czy na dwa lata (do czasu planowanego rozpoczęcia inwestycji Echo Investment, która zakłada zburzenie blaszaka) jakiejkolwiek innej sieci będzie się opłacało rozpocząć działalność na Kabatach. Z drugiej stronie firma może wynająć powierzchnię z obietnicą kontynuowania handlu po wybudowaniu nowego centrum. Przypomnijmy, w "Galerii Młociny" nie ma hipermarketu żadnej z sieci hipermarketów. Jest za to "Biedronka", której w tej części Kabat nie ma.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 207

  • 33
   BARDZO PRZYDATNY
  • 42
   ZASKOCZONY
  • 23
   PRZYDATNY
  • 23
   OBOJĘTNY
  • 3
   NIEPRZYDATNY
  • 42
   WKURZONY
  • 41
   BRAK SŁÓW

  51Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Ted 51 7 dni temu

   Tam zawsze były gigantyczne kolejki do kas i byle jaki towar. Więc słusznie, że to dziadostwo bankrutuje. Jakiś tępy debil to prowadził ten sklep, a mogliby robić kokosy. Ja wolę pojechać do Auchan, gdzie kupuję bez kolejki. Wczoraj zostawiłem w tym Tesco załadowany wózek, gdy zobaczyłem jaka powstała kolejka. Ale to do zakutych łbów nie docierało. Także do obecnie tu komentujących internautów.

   Edytowany: 7 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~becik 50 15 dni temuocena: 67% 

   Powstaną tam nowe bloki na 1000 mieszkań i oczywiście Biedronki. A przecież lubimy kupować w Biedronkach... Będzie fajnie, ciasno, jak na ul. Ekologicznej (piękna to i "właściwa" dla tego miejsca nazwa?).

   Edytowany: 15 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Wpisz Swój Nick 49 18 dni temuocena: 87% 

   O'Matko. Zamkną parking i gdzie Piaseczno będzie za darmo parkować ?

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 13 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~qwr 48 17 dni temuocena: 75% 

   Na osiedlowych parkingach

   Edytowany: 17 dni temu

   oceń komentarz 3 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~biomasa 47 18 dni temuocena: 50% 

   Pewnie na dole będzie Biedronka. Kto wie, może 24h? Echo już wynajmuje Jeronimo lokal na Konstruktorskiej.

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Zieeeeew 46 18 dni temuocena: 78% 

   A ja proponuję przenieść tam Bazarek Na dołku. Niech Karczewski kupi sobie ten teren i odda mieszkańcom pętlę. Zrobić na niej stację ładowania autobusów elektrycznych i normalne perony otoczone zielenią+ zaplecze socjalne dla kierowców. Ale zaraz... Za to trzeba by zapłacić rynkowe stawki.

   Edytowany: 18 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 7 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Daro 45 18 dni temuocena: 33% 

   Jako mieszkaniec Kabat jestem za. Ucywilizowany i prawidłowo zagospodarowany bazarek na miejcu blaszaka byłby super.

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 1 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kuba00988 44 19 dni temuocena: 27% 

   Bardzo dobrze dziady z Kabat nie chcieli super galerii wiecznie przekraczające Tesco to teraz będą mieć jeszcze lepszych sąsiadów oby gorszych mentalnie niż oni są teraz.

   Edytowany: 16 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 24 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~max 43 19 dni temuocena: 24% 

   Podpowiedzmy deweloperowi, jakie sklepy chcemy mieć. Kina nie potrzebuję, bo w odległości jednej stacji metra jest Multikino. Ja głosuję za dużą Biedronką i małymi formatami Reserved, Cropp, Sinsay, CCC, Empik, Media Markt, Decathlon, Castorama.

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 12 37 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~max 42 19 dni temuocena: 23% 

   Minusują sąsiedzi przyszłej inwestycji, którzy wolą mieć pod oknami bar z piwem 24h?

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 5 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 41 19 dni temuocena: 80% 

   Oj smutny smutny człowieku. Myślisz że ktoś się nabierze na straszenie monopolowym? Do tego trzeba mieć koncesje a do koncesji zgodę wspólnoty. Osobnej na wino, osobnej na piwo osobnej na wysokoprocentowe. Naganiać trzeba umieć.

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 16 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ret 40 20 dni temuocena: 72% 

   Najlepsza lokalizacja galerii handlowej na Ursynowie jest obecny Auchan wraz z parkingami. Smrod, halas, ruch kolowy daje sie do smrodu, halasu i ruchu kolowego, a NIE miedzy budynki osiedla mieszkaniowego.

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ret 39 20 dni temuocena: 82% 

   Sasiedzi Tesco okazali sie byc jedna z najlepiej zorganizowanych grup spolecznych w Polsce. To chyba jedyna skuteczna blokada budowy galerii handlowej w calej Polsce?

   Edytowany: 19 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kulturka 38 19 dni temuocena: 80% 

   Tak bo mają jaja

   Edytowany: 13 dni temu

   oceń komentarz 20 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~asd 37 19 dni temuocena: 42% 

   To teraz będą mieli wesolutko, bo nie będzie gdzie samochodu postawić - zniknie parking a pojawią się nowe bloki. Powodzenia

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 11 15 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 36 19 dni temuocena: 85% 

   Parking dla mieszkańców będzie pod ziemią z obowiązkowym wykupem miejsca (lub dwóch w zależności od metrażu). Pragnę doinformować że tak to się teraz odbywa.

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 11 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nie mogę się doczekać 35 18 dni temuocena: 50% 

   Jest metro nie potrzeba trzech samochodów

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 4 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 34 16 dni temuocena: 100% 

   Może ktoś zbiera samochody? Wolno mu. Nie znaczy że jezdźi wszystkimi na raz. Może o nie dba i trzyma w garażach żeby się dobrze zestarzały? Jakaś dziwna zawiść wobec tych którzy mają coś więcej lub coś innego niż reszta... Komuna się skończyła. Nie wszyscy muszą mieć po równo. A metro wszyscy widzą że jest. Nie trzeba reklamy na forum HU

   Edytowany: 16 dni temu

   oceń komentarz 5 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Bobslej 33 20 dni temuocena: 97% 

   "Mieszanka mieszkań, usług i handlu convenience" to przecież w praktyce blok mieszkalny z knajpami i Żabką na parterze...

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 32 19 dni temuocena: 86% 

   Czyli jak 80% bloków na kabatach i o to chodziło a nie o betonowy kloc z dużymi neonami CCC DEJŚMIAN czy inne NIE DLA IDIOTÓW na 8 pięter z ulem samochodów próbujących wjechać i wyjechać do betonowego kloca i później przedzierać się przez osiedlowe drogi.

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 24 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~fit 31 20 dni temuocena: 74% 

   WPI, WKZ, WGM po zaparkowaniu pod oknami będzie miało dziurę ze zdechłego kota w dachu

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 20 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 30 20 dni temuocena: 85% 

   Ewentualnie będą robić za mobilne karmniki dla gołębi

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 33 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~koksu 29 17 dni temuocena: 67% 

   A właściciel ręki, która rzuciła padliną dziurę między zębami.

   Edytowany: 16 dni temu

   oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~KACZKALEWACZKA 28 21 dni temuocena: 32% 

   PRECZ Z ANGLOSASKIM TRUCICIELEM ZŁODZIEJEM WYZYSKIWACZEM OSZUSTEM AGNIELSKĄ FIRMĄ TESCO! NA MIEJSCU POWINIEN POWSTAĆ BAZAR Z EKOLOGICZNA ŻYWNOŚCIĄ!

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 38 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • StasioJasio 27 20 dni temuocena: 70% 

   masz racje - chleb po 10zl, ziemniaki po 10zl, marchewka po 10zl - w koncu mieszkancow Kabat stac - wiec niech placza i placa. Nie chcieli miec nowoczesnej Galerri beda mieli no wlasnie ciagle nie wiadomo co..i w jakim ksztalcie. Chytry traci dwa razy - sprawdzilo sie.

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 33 14 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 26 20 dni temuocena: 38% 

   Oddychaj....spokojnie.....wszystko będzie dobrze

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 6 10 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~wek 25 20 dni temuocena: 81% 

   ~~ Stasio Jasio chleb,ziemniaki po 10 zł? Zejdź na ziemię. Przecież w Tesco ziemniaki są na ogół po ok. 4 zł/kg. Ekologiczne, na bazarku i w takim miejscu to musiałyby kosztować ze 20-30 zł/kg.

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 17 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~GOŚĆ 24 21 dni temuocena: 73% 

   zamienił stryjek siekierkę na kijek- 2 kino- po co? przecież rzut beretem jest Multikino. Nie chcieli Tesco to może być bałagan jak na Sadybie- moloch otoczony wianuszkiem bazarowym rodem z głębokiego PRL-u I całe mnóstwo aut, które będą szukać wokół zaruby miejsc parkingowych- po co komu były te zmiany na lepsze?!?

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~ret 23 20 dni temuocena: 67% 

   Wrecz przeciwnie. Obrona Kabat przed galeria przejdzie do annalow polskiej urbanistyki. Jedyna swiadoma spolecznosc lokalna na tym etapie rozwoju Polski. Mastodontow handlu NIE stawia sie wewnatrz osiedli mieszkaniowych, lecz na ich obrzezach, przy szlakach komunikacyjnych.

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 18 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Jan 22 17 dni temu

   ~ret - tylko gdzie była ta "jedyna świadomość społeczna" kiedy zabudowywano Kabaty po kokardkę?

   Edytowany: 17 dni temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kabaty zielone 21 21 dni temuocena: 42% 

   Nie ma co żałować Tesco, ale w tym miejscu centrum handlowe jest potrzebne. Oczywiście nie takie jak arkadia czy GM, bardziej jak Sadyba...

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 31 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nie mogę się doczekać 20 16 dni temu

   Nie możesz kupować przez Internet?

   Edytowany: 16 dni temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~abc 19 21 dni temuocena: 72% 

   Szkoda Tesco. Wbrew pozorom, mimo kilku minusów to jest (a na pewno był przed reorganizacją) dobry sklep.

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 34 13 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 18 20 dni temuocena: 72% 

   Przez tą całą akcje z likwidacją i zmniejszaniem, zacząłem się przyzwyczajać do innych marketów w okolicy i poza niedogodnością w postaci braku kilku ulubionych towarów to generalnie wychodzę sporo do przodu na pieniądzach.

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 21 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • StasioJasio 17 20 dni temuocena: 47% 

   @nick: ciekjawi mnie ile to jest to sporo - bo Tesco bylo jednym najtanszych wiekszych sklepow na Ursynowie . Tansze niz auchan leclerc. A tych lidlach Biedronkach jest za duzo marek wlasnych i dla osob co sa przywyczajone do pewnym marek jest troche ciezko sie odnalezc smakowo. No i z tesco wciaz mozna zamawiac online - nie kazdy lubi spedzac 1-2h w sklepie blakajac sie po sklepie + pozniej poswiecac kolejna godzine na dojazd w 2 strony i wypakowanie towaru

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 8 9 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 16 20 dni temuocena: 72% 

   No ja przerzuciłem się na biedre i wychodzę 30% taniej na koszyku. Też myślałem że robię w tesko

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 13 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 15 20 dni temuocena: 80% 

   ...tanie zakupy

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 12 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kulturka 14 21 dni temuocena: 60% 

   Nie będę tęsknił za tym wielkim parkingiem i kolejkami na kilometr do kas.W polaczeniu ze światłami na Ken zrobi się kameralnie.

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 25 17 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • StasioJasio 13 20 dni temuocena: 76% 

   tak zrobi sie kameralnie do czasu powstania nowej inwestycji. 20% mieszkancow wykupi miejsca parkingowe - reszta bedzie parkowala na chodnikach i trawnikach. klienci punktow uslugowych i sklepow beda blkoowac kazdy wolny kawalek wolnego miejsca - brawo dla mieszkancow Kabat:)

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 26 8 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nick 12 19 dni temuocena: 100% 

   Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego podaje dokładną liczbę miejsc parkingowych, jakie przypadać powinny na jedno mieszkanie w danej inwestycji. Natomiast sam deweloper może oferować mieszkania wyłącznie z obowiązkowym wykupem miejsca. Widzimisię nabywców nieruchomości nie ma tu nic do rzeczy.

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 9 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~asd 11 19 dni temuocena: 36% 

   @~Nick: to zobaczysz jak to będzie wyglądać w praktyce. Ludzie mają po 2 samochody i miejsc parkingowych będzie brakować. Tesco mi nie szkoda bo to jak ta firma celowo oszukiwała klientów to nie sposób opisać w komentarzu. Do tego bałagan, problem by się porozumieć z obsługą po polsku, kolejka zawsze na pół godziny - czy to południe czy noc. Moloch jak GM też nie brzmi najlepiej, ale mała galeria była by lepsza niż kolejne bloki. Szkoda że nikt nie zainteresował się i nie powstanie tam P+R

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 4 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Nie mogę się doczekać 10 18 dni temuocena: 100% 

   W Konstancinie fajna jest tylko tężnia

   Edytowany: 18 dni temu

   oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kapralwojtek 9 21 dni temuocena: 61% 

   Sąsiedzi nie chcieli galerii, to skończą z pustym zabitym dechami blaszakiem i wiatrem hulającym po parkingu zamkniętym za płotem. Przez 2-3 lata. Pogratulować postawienia na swoim.

   Edytowany: 20 dni temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 22 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~kabatka 8 21 dni temuocena: 84% 

   O ile zamkną parking. Bo na razie to parking właśnie jest głównym powodem przyjazdu do tego miejsca. Co zrobią WPI, WKZ, WGM itp., gdy parking zostanie zamknięty?

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 32 6 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Konstancin 7 21 dni temuocena: 59% 

   Co zrobią WPI, WKZ, WGM itp., gdy parking zostanie zamknięty? zaparkujemy pod waszymi oknami

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 27 19 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~issaa 6 20 dni temuocena: 74% 

   ~Konstancin, he he he...Tam już nie ma dla was miejsca....parkują pracujacy w okolicznych sklepikach i firemkach....ale zawsze mozesz probować...tyle, ze do roboty sie spóźnisz, jak nic.

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 20 7 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~pol 5 20 dni temuocena: 17% 

   tobie gratuluję entelygencji

   Edytowany: 20 dni temu

   oceń komentarz 1 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~życzliwy inaczej 4 19 dni temuocena: 58% 

   @Konstancin: zapraszamy, zrobimy karmnik dla ptaków na dachu Twojego samochodu.

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 7 5 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Konstancinianin 3 19 dni temuocena: 33% 

   @~życzliwy inaczej: My tu mamy pałace (każdy z nas tu ma pałac wielkości Twojego bloku) i nikt z nas nie przyjeżdża aby stawiać tu samochód i jechać metrem. Nas nasi kierowcy dowożą tam gdzie chcemy i nie musimy się tłoczyć w tej (niby waszej jak wam się wydaje) kolejce. Zejdź na ziemię w tej swojej zapiekłości.

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 2 4 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~asd 2 19 dni temuocena: 40% 

   @~życzliwy inaczej: Karmnik dla ptaków sobie zrób ze swojego okna jak takiś troskliwy. Nie miej pretensji do przyjezdnych, a do miasta że nie pomyślało nad inwestycją w tym rejonie. Jak widać po parkingu tesco w godzinach pracy, P+R w tym miejscu był by dobrym rozwiązaniem. Ale niektórym na kabatach wszystko przeszkadza. TESCO - źle, Galeria - źle. To samo na skrzyżowaniu Relaksowa/Wąwozowa - brak zawrotki - źle, brak strzałki - źle. Jak wam tak wszystko przeszkadza to się wyprowadźcie na odludzie bo żadne z was społeczne organizmy.

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 2 3 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~zyczliwy inaczej 1 19 dni temuocena: 100% 

   @asd szczerze mowiac mam taki wlasnie zamiar tzn wyprowadzic sie z tego zadupia bo kilka lat mieszkania w tej dzielnicy to stale obnizanie komfortu zycia codziennego. Nigdzie nie da sie dojechac w rozsadnym czasie, wolne miejsca parkingowe staly sie dobrami rzadkimi, budowy sa juz z kazdej strony, zamiast zapachu lasu mam smrod i kurz budowy a slepa uliczke pod blokiem rozjezdzaja i nanosza na nia bloto koparki. Jak szukalem miejsca w zlobku dla dziecka to bylismy na 5xx miejscu w kolejce. @Konstancinianin musisz sie troche badziej przylozyc do trollowania

   Edytowany: 19 dni temu

   oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1964 sekundy
  REKLAMAA2-PizzaSANGIOVANNI-01-12----31-12-2019