REKLAMAA1_FortSłużew-15-04----30-04-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 listopada 2018, 16:25 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (MSO)

  REKLAMA

  Setki uścisków, piątek i autografów. Kocie opaski, malowanki i wspólne czytanie. Wizyta Kici Koci na Ursynowie okazała się prawdziwym sukcesem. A to jeszcze nie koniec!

  Rodzicom przedszkolaków nie trzeba przedstawiać małej psotnej kotki, która podbiła serca polskich czytelników. Wieść o tym, że Kicia Kocia, bohaterka książeczek dla dzieci – mieszkająca na co dzień w Poznaniu, odwiedzi Ursynów, rozniosła się po całej Warszawie i okolicach.

  Klubokawiarnia Słowo Daje przy Pasażu Ursynowskim, która była miejscem całego zamieszania, przeżywa w ten weekend prawdziwe oblężenie. - W sobotę były nawet osoby, które przyjechały specjalnie z Podkowy Leśnej – opowiada właścicielka kawiarni, Ela Lund.

  W niewielkim lokalu bywało momentami tłoczono, ale dzieci były zachwycone. Co chwilę było słychać pytania: „a dlaczego ona ma taką wielką głowę?”, „to pani czy dziewczynka?”.

  - Na początku trochę się bałam, potem cieszyłam, a teraz się cały czas cieszę, bo kocham Kicię Kocię – mówi pięcioletnia Marta.

  Także rodzice byli zachwyceni spotkaniem z małą bohaterką. – Czytamy książeczki w domu i bardzo lubimy, więc musieliśmy przyjechać po autograf – mówi mam dwuletniej Lilii.

  Kicia Kocia nie tylko rozdawała autografy, ale też całą masę uścisków i buziaków. Dzieci rysowały dla niej laurki i przynosiły prezenty. Dla tych, którzy nie mogli skorzystać w tej weekend z obecności bohaterki jest dobra wiadomość.

  Jeszcze jutro, na specjalne życzenie, po uprzednim skontaktowaniu się z kawiarnią – może umówić się na spotkanie Kicią Kocią. A książeczki i maskotki, które sprzedały się na pniu, dojadą już we wtorek.

  W GALERII ZDJĘCIA Z NIEDZIELNEGO SPOTKANIA:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 14

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2937 sekundy
  REKLAMAA2-WOZKI-Teve-15-04----15-05-2019